L. A. شهرستان گزارش بیش از 2600 جدید کروناویروس موارد و 51 و میر

Coronavirus همچنان به گسترش در L. A. شهرستان به عنوان مقامات جمعه تایید 51 بیشتر مرگ و میر مربوط به COVID-19 و 2,667 موارد اضافی.

وجود دارد 1,995 افراد بستری با رمان coronavirus در شهرستان 26 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 17 درصد در هواکش. این یک افزایش قابل توجهی از 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود چهار هفته پیش با توجه به وزارت بهداشت.

در ضمن هفت روز به طور متوسط برای شهرستان روزانه مثبت رای — کسانی که تست مثبت برای ویروس — صعود به 10٪.

L. A. شهرستان شناسایی بیش از 127,300 مورد از این ویروس دیده می شود و بیش از 3,700 مرگ و میر با تعدادی از بیماران با تایید عفونت داشتن افزایش بیش از 40 درصد در سه هفته گذشته. مقامات هشدار داده اند از این پتانسیل برای بیش از ظرفیت بیمارستان اگر بیماران مبتلا به کروناویروس باید شروع به رقابت با دیگران برای یک تخت خواب.

تبلیغات

“همانطور که ما همچنان به افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما فکر می کنم شما می تواند مثبت باشد و در حال انتظار نتایج تست به ماندن در خانه و عمل به عنوان اگر شما در حال مثبت برای COVID-19” گفت: لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر, در بیانیه ای. “این به این معنی خود جدا برای 10 روز و 72 ساعت پس از علائم و تب فروکش می کند.”

لس آنجلس در ایالت فهرست شهرستانهای تحت نظارت خود را افزایش مورد شمارش و افزایش بستری شدن در بیمارستان. اگر شهرستانهای باقی می ماند در لیست برای سه یا بیشتر از سه روز متوالی دولت نیاز آنها را به میله های زندان و داخل سالن ناهار خوری در رستوران, همراه با بسیاری دیگر از داخل عملیات کسب و کار برای حداقل سه هفته. L. A. شهرستان بازگشایی رستوران برای فرد ناهارخوری, on May 29 و اجازه میله به بازگشایی در ژوئن 19. میله آن دستور داده شد بسته دوباره در ژوئن 28 و داخل اتاق ناهار خوری در ژوئیه 1.

در طول یک جمعه جلسه L. A. شهردار اریک Garcetti یادآوری Angelenos که معاشرت و حشر با افراد خارج از خانواده خود است که هنوز هم مجاز نیست. او هشدار داد — به عنوان او در اوایل این هفته — که این شهرستان می تواند reimpose اجباری اقامت در خانه سفارش باید خطر عفونت را بدتر کند.

تبلیغات

“ما در حال بازگشت به امن در خانه اما همه ما نیاز به انجام بخشی از ما برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19” او گفت:.

بیست هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در شهر و شهرستان, تست سایت در جمعه Garcetti گفت. برای دیدار با افزایش تقاضا, شهرستان, تست افزایش ظرفیت 25% در هفته آینده. بیش از 1 میلیون نفر در حال حاضر تست شده توسط شهر و شهرستان, او گفت:.

Coronavirus رسید در سراسر کالیفرنیا با بازگشایی اقتصاد در ماه گذشته با مردم شروع به معاشرت دوباره در راه است که اجازه داده این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جوامع است. یک نظرسنجی که توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی این هفته در بر داشت L. A. ساکنان شهرستان به طور فزاینده ای نگران آن است که کالیفرنیا لغو محدودیت در فعالیت عمومی با توجه به همه گیر بیش از حد به سرعت. در حالی که 75 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی ابراز چنین نگرانی در اوایل ماه مه 79 ٪ بود که در اواسط ماه ژوئن.

بار نویسنده کارکنان کالین Shalby هانا سرخ و لوقا پول و کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de