‘هیچ چیز نمی تواند از روی میز’ به عنوان کالیفرنیا coronavirus مرگ و میر افزایش نسبت 7,000

کالیفرنیا coronavirus مرگ نزدیک 7,000 به عنوان مقامات مطرح شده جدید هشدار در مورد سریع جامعه گسترش و عواقب شوم اگر جلوتر عمومی نمی تواند تغییر رفتار آن است.

از صبح روز شنبه دولت coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایستاده بود 6,958. مرگ روزانه بالغ شروع به افزایش پس از یک ماه از خونتان موارد و بستری شدن در بیمارستان به کسب و کار بازگشایی و مردم بازگشت به عادات قدیمی و گردهمایی های اجتماعی.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دوباره هشدار داد که ساکنان این شهر می تواند reimpose اجباری stay-at-home منظور باید شرایط ادامه به خراب شدن.

“ما در حال بازگشت به امن در خانه اما همه ما نیاز به انجام بخشی از ما برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19” او گفت:.

تبلیغات

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر روز پنجشنبه گفت که “هیچ چیز نمی تواند از روی میز در این بیماری همه گیر” اما که او شخصا امیدوار است: “ما لازم نیست برای رفتن به عقب وجود دارد. من امیدوارم که ما به شکل یک راه برای مراقبت از هر یک از دیگر به طور معقول در مورد آنچه ما انجام می دهیم.”

Coronavirus همچنان به گسترش در L. A. شهرستان به عنوان مقامات جمعه تایید 51 بیشتر مرگ و میر مربوط به COVID-19 و 2,667 موارد اضافی.

وجود دارد 1,995 افراد بستری با کروناویروس در شهرستان 26 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 17 درصد در هواکش. این یک افزایش قابل توجهی از 1,350-به-1,450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود چهار هفته پیش با توجه به وزارت بهداشت.

در ضمن هفت روز به طور متوسط شهرستان روزانه تست مثبت هستند — به اشتراک گذاری آن تست شده برای coronavirus که نتایج مثبت صعود کرده است به 10٪.

تبلیغات

L. A. شهرستان شناسایی بیش از 127,300 مورد از این ویروس دیده می شود و بیش از 3,700 مرگ و میر با تعدادی از بیماران با تایید عفونت داشتن افزایش بیش از 40 درصد افزایش یافته داشتن بیش از 40% در سه هفته گذشته. مقامات هشدار داده اند از این پتانسیل برای بیش از ظرفیت بیمارستان.

در یکی از شیوع بیش از 300 عفونت و چهار ویروس های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در میان کارگران در لس آنجلس کارخانه پوشاک شهرستان مقامات بهداشت عمومی جمعه اعلام کرد.

در بیانیه ای در شب جمعه این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت که آن را تعطیل جنوب L. A. تولید کننده پوشاک در ژوئن 27 بعد از بازرسان یافت “نقض آشکار” کنترل عفونت سفارشات اضافه کرد که این شرکت تا به حال موفق به همکاری با شهرستان بررسی است. .

نیمی از کالیفرنیا 58 شهرستانهای در حال حاضر در دولت coronavirus فهرست پیگیریهای من به عنوان تعدادی از عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ادامه به افزایش است.

تبلیغات

دولت گزارش 7,798 موارد جدید COVID-19 روز جمعه. در روز پنج شنبه کالیفرنیا مجموعه یک روز رکورد با 9,816 موارد جدید و 137 مربوط به مرگ و میر — دوم-بالاترین مجموع در یک روز پس از همه گیر آغاز شد, مقامات گفت.

ایالت وجود داشته است بیش از 304,000 تایید coronavirus عفونت و تقریبا 6,900 مرگ و میر.

افزایش موارد جدید در روز پنج شنبه سوخت بود در بخشی از استنیسلاس شهرستان ساخته شده است که یک تغییر به آن گزارش سیستم است که منجر به علاوه بر این از حدود 1,400 موارد که تا به حال نشده است که قبلا شمارش.

حتی بدون این موارد هر چند کالیفرنیا هنوز هم دیده می شود یکی از بالاترین تک روز شمارش به تاریخ.

تبلیغات

در سراسر کشور 29 شهرستان شاهد افزايش انتقال بيماري و/یا افزایش بستری شدن در بیمارستان تا از 26 قبلا در این هفته است.

در میان آخرین اضافه شده است Placer County که “در حال تجربه افزایش بستری شدن در بیمارستان و محدود بیمارستان ظرفیت” با توجه به دولت است.

عوامل رانندگی گسترش COVID-19 وجود دارد مقامات دولتی گفت: “عبارتند از: خانواده بزرگ که در آن دور ماندن از دیگران در حالی که بیمار دشوار است, جامعه و خانواده تجمعات و کار در محیط داخلی محیط های که در آن فاصله فیزیکی دشوار است.”

اگر یک شهرستان در نظارت بر لیست برای سه روز متوالی دولت نیاز به آن را به میله های زندان و داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و همچنین دیگر داخلی عملیات کسب و کار برای حداقل سه هفته.

تبلیغات

دولت فهرست پیگیریهای من همچنین در حال حاضر شامل یوبا و شهرستان سوتر که برداشت سیاسی ممکن است زمانی که آنها شروع به اجازه دادن به برخی از کسب و کار برای بازگشایی با وجود این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

در یک بیانیه ویدئویی چهارشنبه یوبا سیتی-ساتر سلامت افسر دکتر Phuong Luu گفت که اگر چه این منطقه بود “به خوبی انجام می دهند فقط دو ماه پیش” شرایط را بدتر کرده اند چرا که “متاسفانه جامعه شد بیش از حد سهل انگاری بیش از حد از خود راضی.”

“ما بیش از حد اعتماد به نفس است که ما خرد COVID-19. ما هرگز خرد شده آن را,” او گفت:. “ما تنها مسطح منحنی. اما منحنی رفت و هرگز به طور کامل به دور و در حال حاضر خروش دوباره با رشد نمایی در نظر موارد جدید در هر روز است.”

دولت به شناسایی محل انتقال و “خانواده خوشه مربوط به دوستان و جمع های خانوادگی” به عنوان عوامل موثر در گسترش این بیماری در این شهرستان است. مقامات گفت: “40 درصد در حال ناشناخته با توجه به موارد قادر و یا مایل به ارائه منبع از قرار گرفتن در معرض.”

تبلیغات

“همیشه از رفتن به این رقص — دو قدم به جلو یک قدم به عقب — اگر ما بدتر از وضعیت طوری که ما شکننده سیستم بهداشت و درمان نیست و نابود می کند و به بحران” Luu گفت. “و این رقص را ادامه خواهد داد تا زمانی که ما یک واکسن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de