Pac-12 می پیوندد بزرگ ده در از بین بردن nonconference بازی

Pac-12 تبدیل به دومین کنفرانس انتقال به یک کنفرانس-تنها سقوط برنامه در میان نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

وی پس از دیدار از Pac-12 مدیر عامل گروه در روز جمعه و یک روز پس از ده بزرگ تصمیم گرفتند برای از بین بردن nonconference بازی برای تمام سقوط های ورزشی.

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و همه کسانی که متصل به Pac-12 ورزش همچنان ما اولویت شماره 1,” Pac-12 کمیسر لری اسکات در بیانیه ای گفت. “ما تصمیم گیری خواهد شد و هدایت علم و اطلاعات و بر روند و شاخص گذشته روز روشن شده است که ما نیاز به ارائه خود را با حداکثر انعطاف پذیری به برنامه و برای به تاخیر انداختن هر حرکت به مرحله بعدی از بازگشت به بازی و فعالیت.”

دو ساعت بعد Pac-12 اعلام کرد که اسکات به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و تحت خود شده است.

ساحل اقیانوس اطلس بزرگ 12 و جنوب شرقی کنفرانس هنوز به وزن گزینه برای سقوط های ورزشی. روز چهارشنبه آیوی لیگ شد اولین بخش من کنفرانس را به حالت تعلیق تمام سقوط های ورزشی حداقل تا ژانویه ترک باز امکان حرکت برخی از ورزش به بهار اگر این بیماری همه گیر است که تحت کنترل بهتر است.

Pac-12 تصمیم را پوشش می دهد فوتبال مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان. کنفرانس-تنها برنامه اعلام خواهد شد بعد از ژوئیه 31.

این کنفرانس همچنین به تأخیر انداختن شروع اجباری فعالیت های ورزشی تا یک سری از ایمنی و بهداشت شاخص مثبت تر. ورزشکاران که انتخاب می کنید برای شرکت در سال آینده تحصیلی با توجه به COVID-19 نگرانی های خود ادامه خواهد داد و به آنها بورسیه افتخار و باقی خواهد ماند در ایستاده خوب با تیم های خود را.

کالج ورزشی جهان شده است را در خود نگه دارد از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس محو سودآور NCAA بسکتبال مسابقات و همه بهار های ورزشی. ورزشکاران به تازگی شروع به بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات اما بسیاری از مدارس کوچک به عنوان بیش از یک دوجین مدارس را مثبت گزارش COVID-19 آزمون در میان ورزشکاران در ماه گذشته است.

مدارس نیز مواجه عظیم کمبود بودجه در پی این بیماری همه گیر.

NCAA shorted عضو آن مدارس $375 میلیون دلار برنامه ریزی شده پرداخت با توجه به لغو مسابقات NCAA و مدارس در سراسر کشور شده اند آمار با کمبود بودجه به عنوان کالج ورزشی باقی می ماند در خود نگه دارد.

استنفورد حذف 11 از آن 36 تیم اول دانشگاه یا دانشکده های ورزشی در این هفته و حداقل 171 چهار سال مدارس باید حذف شود, ورزش در دوران بیماری همه گیر.

“آریزونا دولت دانشگاه و خورشید شیطان دو و میدانی پشتیبانی Pac-12 را اعلام شدت کنفرانس برنامه ریزی برای سال 2020 فوتبال و سقوط ورزش فصول” آریزونا دولت مدیر ورزشی ری اندرسون در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به دنبال هدایت و ورودی از پزشکی و کارشناسان بیماری های عفونی و همچنین به عنوان محلی ما و پردیس مقامات بهداشت و پزشکان به عنوان ارزیابی ما این همیشه در حال تغییر چشم انداز.”

یک تغییر به کنفرانس-تنها برنامه خواهد شد به احتمال زیاد باید یک موج در سراسر کالج ورزشی چشم انداز است.

کوچکتر مدارس است که تکیه بر درآمد حاصل از تضمین فوتبال بازی برابر قدرت پنج مدارس می تواند shorted میلیون ها دلار.

عدم قدرت پنج مدارس دریافت صدها هزار دلار به بیش از $1 میلیون از تضمین ها به صندوق های ورزشی خود را در بخش. تضمین-بازی درآمد به حساب می برای بیش از 5% از یک مدرسه به طور کلی ورزشی بودجه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de