جلوگیری از همه گیر مربوط به حیوان خانگی اضطراب در حال حاضر و بعد

یک دامپزشک است مشاوره برای کمک به حیوانات خانگی از طریق همه گیر که هر کس در خانه است و زمانی که صاحبان آنها بازگشت به کار.

با همه خانواده در خانه در طول همه گیر بسته حیوانات مانند سگ نمی تواند شادتر به هر کس در همان سقف. برخی از گربه ها از سوی دیگر ،

“من فکر می کنم آن را بسیار هوشمند به فکر فعالانه,” ارشد دامپزشک در جویدنی دکتر کتی نلسون گفت.

اگر شما صاحب یک سگ, Nelson توصیه ساخت تنظیمات در حال حاضر به کمک به سگ که ممکن است تجربه اضطراب جدایی زمانی که شما به طور مداوم در اطراف.

شروع شده توسط سرگیری روال سابق شما ممکن است کاهش یافته است مانند بیدار شدن از خواب در لباس پوشیدن و خروج از خانه.

“این که آیا آن را فقط برای 30 دقیقه یا یک ساعت که در آن شما انتخاب کنید تا یک قهوه از طریق درایو از طریق و شما نشستن در ماشین خود را در حالی که برای. آن را می دهد حیوانات خانگی خود را کمی از زمان شما را بدون” او گفت:.

اگر شما می توانید نلسون گفت: سعی کنید خود را از زمان خروج به عنوان شبیه به خود را معمول روز کاری معمول است. برخی از سگ ها ممکن است نیاز به دوباره عادت داشتن به صرف زمان خود را در جعبه.

نشانه های اضطراب جدایی می تواند شامل سگ از بین بردن همه چیز و یا بیش از حد نظافت خود.

“واقعا خوب ورزش می تواند کمک بسیاری با این حیوانات خانگی. خسته حیوان یک حیوان خانگی خوب” نلسون گفت.

در حالی که سگ ها به احتمال زیاد به زمان زندگی خود را با بسته خود را همیشه در اطراف در خانه برخی از گربه ها پر از بدبختی است.

“برخی از kitties با داشتن برخی از مسائل اضطراب” نلسون گفت. “از آنجا که مردم فقط تمام وقت وجود دارد. آنها هیچ حریم خصوصی. آنها خود را دریافت نمی چرت زدن. آنها نمی معمول خود را دریافت نظافت زمان چون مردم در راه هستند.”

نلسون گفت: اگر شما در میانهی شب انجام آن شاید ترک خانه در حالی که به گربه ها برخی از زمان به تنهایی.

“و یا حتی ایجاد یک فضا برای آنها جایی که آنها می توانید به دور از شما” نلسون گفت. این ممکن است شامل خصوصی نقطه برای خود جعبه بستر و کاسه غذا اگر شما به اندازه کافی فضا.

آیا مسائل وجود دارد و در حال حاضر با گربه و یا بعد از زمانی که شما شروع به ترک سگ به تنهایی در خانه, Nelson توصیه کمک گرفتن از دامپزشک دامپزشکی behaviorist یا مجوز مربی.

“اگر شما متوجه اضطراب در حیوانات خانگی خود را, مطمئن شوید که شما تماس با کسی و آنها را درگیر” نلسون گفت. “مقابله با آن است. اجازه ندهید (حیوانات خانگی) فقط رنج می برند.”


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>