سوال تاکتیک توسط نمایندگان در Andres Guardado قتل تحت فشار قرار دادن کلانتر

آندرس Guardado بود تسلیم شد و دروغ گفتن رو به پایین بر روی زمین هنگامی که یک Los Angeles County sheriff معاون که تعقیب او را در جلوی خانه holstered سلاح های خود و با نزدیک شدن به 18 سال به او را در دستبند, معاون بازشماری خواهد.

ناگهان با توجه به این حساب Guardado رسیده برای تفنگ او می خواهم لحظات قبل از توافق به رها که هنوز هم بر روی زمین بالا دست راست خود باعث معاون redraw سلاح خود را. معاون اخراج شش دور پنج که زده در بازگشت او را به قتل.

روایت معاون میگوئل وگا ارائه شده به بار را از طریق وکیل برد تازه سوال در مورد تاکتیک های مورد استفاده در عین حال یکی دیگر از مرگبار پلیس روبرو می شوند که خوست و باعث بزرگ تظاهرات توسط فعالان و Guardado بستگان که به نام تیراندازی غیر قابل توجیه.

کارشناسان چندین جنبه از این حادثه از جمله چه نوع پوشش وگا تا به حال از شریک زندگی خود را و به همین دلیل وگا نیست اولین امن سلاح و یا سفارش Guardado به حرکت به دور از آن.

تبلیغات

“در صورتی که فرد قادر به رسیدن به تفنگ چرا شما holstering سلاح های خود را? مگر اینکه خود را پوشش مامور است که وجود دارد در یک موقعیت برای محافظت از شما گفت:” اد Obayashi یک Plumas County معاون کلانتر ملی و متخصص در استفاده از زور. “که افسر ایمنی 101.”

اجرای قانون تاکتیک به خصوص استفاده از نیروی مرگبار تحت موشکافی شدید پس از یک رشته از مشخصات بالا, قتل به دست پلیس از جمله مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید بود که دوخته شده به زمین توسط گردن خود را در یک قسمت است که موجب ناآرامی در سراسر کشور. قانونگذاران به طور فزاینده ای پیشنهاد اقدامات برای محدود کردن زمانی که پلیس می تواند با استفاده از نیروی مرگبار.

برخی از سازمان های پلیس نیز در تلاش برای نگه داشتن افسران بیشتر پاسخگو برای اقدامات خود را هنگامی که با استفاده از نیروی, از جمله سوال که آیا تاکتیک های نادرست منجر به خشونت است. اداره پلیس لس آنجلس برای مثال در حال حاضر ارزیابی افسران در مورد اینکه آیا آنها می تواند به حل و فصل برخورد بدون شلیک سلاح های خود را.

در کالیفرنیا, مجلس, لایحه 392 ایجاد برخی از آنچه به عنوان یکی از سخت ترین استاندارد در کشور برای زمانی که مأموران اجرای قانون می کشتن که نیاز به نیروی کشنده استفاده می شود تنها زمانی که “لازم” به جای زمانی که “مناسب است.” قانون — تحت فشار قرار دادند در پی 2018 پلیس تیراندازی مرگ Stephon کلارک — همچنین منع پلیس از شلیک به فرار felons که نمی ژست یک خطر فوری یک به روز رسانی از کالیفرنیا کد اصلی است که قدمت آن به سال 1872.

تبلیغات

کلارک به ضرب گلوله کشته شد در 20 بار توسط دو ساکرامنتو افسران پلیس که گفت: او بود که برگزاری آنها چه فکر کردم اسلحه گرم. تنها یک تلفن همراه داشت و در صحنه است.

کلانتر الکس بیانوبا نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا نمایندگان’ تاکتیک در Guardado مورد مطابقت به اداره استاندارد.

آدم L. Marangell یک وکیل به نمایندگی از وگا گفت: یک تجزیه و تحلیل از مشتری خود تاکتیک است, بهترین سایت متعلق به اداری بررسی انجام شده توسط وزارت امور داخلی اداره پس از قتل تحقیقات آمده است. وگا برنامه ریزی شده است برای ارائه یک مصاحبه به محققان در دوشنبه, او گفت:.

“من معتقدم معاون وگا عمل مطابق با سیاست و در امن ترین شیوه ممکن است با توجه به پویا وضعیت او رو” Marangell گفت.

تبلیغات

بی توجهی یک “امنیت نگه دارید” استناد توسط کلانتر پزشکی قانونی را روز شنبه منتشر شد Guardado را گزارش کالبد شکافی که تایید 18 ساله به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار ، وکلای مدافع برای Guardado خانواده در اوایل این هفته منتشر شد نتایج یک کالبد شکافی مستقل به خود جلب کرد که این نتیجه همان بود.

“من داده اند توجه دقیق به متغیرهای عمده در این مورد حمایت از دولت عدالت به عنوان به خوبی به عنوان حق مردم را برای دانستن” رئیس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دکتر جاناتان لوکاس در بیانیه ای گفت. “من اعتقاد ندارم که این دو به دو ناسازگار مى باشد. هر دو مهم هستند به خصوص در میان جریان ملی بحث و گفتگو در مورد مسابقه پلیس و حقوق مدنی. من باور دارم که دولت می تواند انجام دهد آن بخشی که به موقع تر و شفاف تر در به اشتراک گذاری اطلاعات است که مطالبات و حق دارد برای دیدن.”

بیانوبا لعنتی افشای گفت و آن را “بالقوه به خطر اندازد تحقیق پر مورد و هر احتمالی در آینده کیفری یا اداری” خواهد بود و نیروی کلانتر به استفاده از دستور دادگاه برای اجرای امنیت نگه می دارد که وجود داشته باشد برای جلوگیری از بدسم شاهد مصاحبه.

“دکتر لوکاس اذعان کرده است تسلیم شدن به فشار از هیئت ناظران و دفتر بازرس کل است و در حال حاضر ساخته شده است شگفت آور پذیرش است که او قربانی یکپارچگی این تحقیقات در تلاش برای جلب رضایت عمومی کنجکاوی” بییانوئبا در بیانیه ای گفت.

برخورد آغاز شد فقط قبل از 6 بعد از ظهر در ژوئن 18, وقتی وگا و شریک زندگی خود را, کریستوفر هرناندز دیدم Guardado صحبت کردن به کسی که در یک ماشین مسدود کردن ورود به خودکار فروشگاه بدن در غرب ردندو بیچ بلوار بخش کلانتر گفته است.

تبلیغات

محققان گفت: Guardado نگاه نسبت به نمایندگان “تولید handgun” و فرار کرد. نمایندگان به تعقیب و زمانی که آنها گرفتار, Vega اخراج شدند.

تام یو یک وکیل به نمایندگی هرناندز گفت: مشتری خود را دیدم یک تفنگ را در Guardado را از بند تنبان و در برخی از نقطه در طول تعقیب و گریز, 18 سال, پیر آن را کشیده است. یو گفت: مشتری خود را دیدم Guardado به نوبه خود گوشه ای و شروع به دروغ بر روی زمین هنگامی که معاون شنیده وگا سفارش Guardado به رها کردن تفنگ. سپس هرناندز شنیده تیراندازی یو گفت.

که در آن نقطه هرناندز تا به حال تنها یک نمای بخشی از Guardado یو گفت.

یو روز جمعه گفت که آن را ناعادلانه برای کارشناسان “به دوم حدس بزنید چه این نمایندگان انجام شد در یک تقسیم دوم-تصمیم گیری وضعیت است.”

تبلیغات

Marangell گفت وگا به دستورات چندگانه به Guardado به توقف در طول تعقیب و گریز طی آن Guardado جیبش اسلحه. او گفت: Guardado سپس اطاعت فرمان به توقف تبدیل به اطراف و مطرح هر دو دست در حالی که هنوز مسلح است.

Guardado بود دستور داد به جای اسلحه بر روی زمین است که او Marangell گفت. Guardado سپس موقعیت خود را رو به پایین بر روی زمین اما تفنگ نزدیک شد دست راست خود را Marangell گفت.

به عنوان وگا نزدیک با سلاح خود را holstered او گفت Guardado: “آیا برای رسیدن به تفنگ” Marangell گفت. این زمانی است که Guardado سعی به گرفتن تفنگ, او گفت:.

Obayashi گفت: تیراندازی کسی در پشت و یا استفاده بد تاکتیک لزوما به این معنی نیست که نیروی غیر قابل توجیه بود. یک مظنون می تواند دور در حال اجرا در حالی که آتش افسران پشت سر او و یا می توانست به اطراف چرخید با تاثیر از تیراندازی در وسط یک تیراندازی.

تبلیغات

“در این مورد معاون اخراج … سلاح خود را دانستن است که او با هدف و موضوع را” Obayashi گفت. “این غیر معمول است.”

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از سوالات بر اساس آنچه که من مطالعه در تاکتیک” او اضافه شده است. “آیا آن را به باد این راه؟”

Sid التیام سابق L. A. شهرستان کلانتر فرمانده و رئیس استراتژی و توسعه ملی تاکتیکی افسران Assn., گفت: او مشکل وگا را شرح Guardado رفتار در ثانیه قبل از مرگ او.

“تا زمانی که در حال حاضر همه چیز به شما توضیح داده شده است که در انطباق است. آن حس را ندارد از شدت منطقی نظر که چیزی رخ داده است به علت متهم مظنون به شکستن شخصیت. او از شخصیت” التیام گفت. “اگر او تصمیم به مبارزه با به همین دلیل خود را در چنین موقعیت ؟ در چنین نقطه ضعف?”

تبلیغات

التیام گفت که در حالی که مردم اغلب هراس در کلام یک مظنون بودن در اجرای قانون افسران آموزش دیده به آتش در هر هدف ارائه خود را در یک نیروی مرگبار وضعیت. اما درمان نیز مورد سوال که چرا نمایندگان دستور داد که مظنون به وضع مستعد در نزدیکی سلاح او فقط تسلیم.

سوال در مورد اعتبار وگا بیانیه همچنین به عنوان که آیا Guardado رفتار در راه است که ممکن است ناشی از نمایندگان به ترس برای زندگی خود را به احتمال زیاد باقی بماند بدون توجه به نتیجه این تحقیقات به این دلیل که کلانتر است و در عین حال به موضوع بدن فرسوده دوربین به آن نمایندگان. محققان گفت: آنها نه بهبود هر فیلم از تیراندازی.

“وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از سست به پایان می رسد در اینجا” گفت: درمان, که شده است در انتقاد از گروه شکست به ساز و برگ نمایندگان با دوربین های دیجیتال. “ما می تواند در بدن فیلم و پیدا کردن آنچه که قرار بود. این قطعی نیست اما مطمئنا قانع کننده باشد.”

کلانتر بخش گفت آن آغاز خواهد شد نورد از استفاده از دوربین های بدن در ماه اکتبر.

تبلیغات

یوجین o’donnell, یک افسر سابق پلیس و دادستان در شهر نیویورک که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری مورد مناقشه این تصور که Guardado را به اتهام عدم رعایت بعد از اولین دستورات غیر عادی بود با این استدلال که خود را تسلیم نخواهد تکمیل شده تا او دست به دستبند.

“است که یک تکه بزرگ از کار پلیس است که آن را بیش نیست تا زمانی که آن را بیش از” o’donnell گفت: از وگا اقدامات در حالی که نزدیک Guardado. “است که می تواند خطرناک ترین زمان.”

او همچنین گفت که غیر طبیعی نیست برای وگا به آتش هنگامی که شریک زندگی خود را نمی.

“روی بلانت از پلیس است اگر شما ارسال دو افسر را به یک تماس و یک مجموعه ای از افسران ممکن است ساقه و مجموعه ای متفاوت از افسران ممکن است نه” o’donnell گفت. “شما نمی توانید بیش از آن را بخوانید چرا که برخی از پلیس ها رک و پوست کنده ترس به ساقه در این نقطه است.”

تبلیغات

فقیر تاکتیک قبل از تیراندازی به ندرت به اندازه کافی منجر به اتهامات جنایی. در سال 2016 در لس آنجلس دفتر دادستان منطقه کاهش یافته و به تعقیب طولانی, ساحل, افسر پلیس جفری مایر برای چسباندن تفنگ خود را از طریق یک پنجره و ضرب تیراندازی 19 ساله هکتور Morejon که غیر مسلح بود.

مایر در پاسخ به یک خاطی تماس بگیرید و به جای انتظار برای یک ساختمان کارکنان برای به دست آوردن یک کلید به آپارتمان او بررسی راه می رفت پایین یک کوچه بدون شریک زندگی خود را و موفق به شناسایی خود به عنوان یک افسر قبل از اشاره سلاح خود را از طریق یک پنجره. او Morejon در باور او مسلح شد اما هیچ سلاح بازیافت شد.

دادستان تعیین می شود که مایر “تاکتیکی کمبود شد قابل توجه اگر نه علت اصلی” برای Morejon مرگ اما گفت که کسانی که شکست نیست افزایش به سطح رفتار جنایی پس از آنها تا به حال هیچ شواهد مستقل برای مقابله با مایر روایت از تیراندازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de