خوشمزه ترین حوادث در این آخر هفته آشپزی تقویم

این آخر هفته دارای التقاطی آشپزی, تقویم با یک قاره کلاس پخت و پز خاک-ارزان گیاهی جشن که جشن تمام چیزهایی است که از…خوب خاک…و انتخاب خود را از بعد از ظهر یکشنبه shenanigans که نمی تواند متفاوت تر.

و در حالی که ما می دانیم Denverites هستند مودب دسته که موجی از ویروسی ویدئوها از maskless مشتریان رفتار بد ما احساس اجبار به شما یادآوری: پوشیدن لعنت ماسک هنگامی که شما در.

اما در عین حال به عنوان خوانده شده تا در چند سرگرم کننده فرصت های بیش از چند روز آینده و همچنین آینده مواد غذایی و نوشیدنی حوادث است که شما می خواهید را به علامت در تقویم خود را.

جمعه, جولای 10
که سفر شما برنامه ریزی شده بود به فرانسه در تابستان امسال ؟ ببخشید mon, چو, برنامه تعطیلات خود — و همچنین بقیه 2020 — در پشت رایتر برای آینده قابل پیش بینی. بهترین چیز بعدی? هم بزنید و پخت و پز مدرسه 3215 زونی پوبلوو خیابان که هنوز هم استقبال خوبی رفتار (به عنوان مثال ماسک-پوشیدن, دست شویی, اجتماعی فاصله) آمریکایی است. در جمعه, جولای 10, هم بزنید میزبانی یک کلاس پخت و پز برای زوج های مبتنی بر فصل تابستان در پاریس; منو شامل یک شخصیتی جذاب انتخاب ظروف مانند یک آلزاس بیکن و پیاز ترش, سیب زمینی, پیاز دار, Cornish بازی مرغ fricassee با ترخون و اسطوخودوس-شاه توت بستنی. بازدید هم بزنید وب سایت به ثبت نام برای 6:30 p. m. کلاس; $80 در هر فرد شما می شود سه ساعت آموزش کامل شام با نوشیدنی برای خرید در دسترس از نوار و شانس — به طور موقت — ترک آشپزخانه آتش است که امریکا پشت سر گذاشت.

Expect a beautifully plated and priced meal at Abejas this weekend.گسترش

انتظار زیبایی روکش و قیمت غذا در Abejas این آخر هفته.

دانیل Lirette

چهار شنبه, جولای 11
طلایی را Abejas شده است محتاط در مورد بازگشایی برای سرویس های منظم به جای امید بستن به میزبان های گاه به گاه شراب شام و pop-ups در آن اتاق ناهار خوری در 807 خیابان 13. روز شنبه, جولای 11 و چهار شنبه, جولای 12, eatery میزبانی چهار دوره گیاهخواری جشن با کوکتل — ما تکرار با کوکتل — برای قیمت مقرون به صرفه از 60 دلار در هر فرد. بازدید از Abejas Facebook صفحه برای دیدن کل منو که شامل طلایی چغندر tartare زوج با یک خیار تازه و لیمو و ریحان جین کوکتل; ترومپت, قارچ, با, سوخته, هویج, rutabaga و evocatively نام کار اشک (بومی آسیایی, دانه, همچنین شناخته شده به عنوان چینی مروارید جو) و کنیاک عمرو و زردآلو نوشیدنی; و بوربن-آب هلو و نان روغنی همراه با هلو-حاوی ویسکی. برای رزرو میز خود را, بازدید, خواهر, رستوران Nosu رامش را آنلاین سفارش صفحه از کلیک بر روی “را انتخاب کنید منو.”

Swap clothing (not germs) at Millers & Rossi on Sunday; make sure you don a mask before showing up.گسترش

تعویض لباس (نه میکروب) در Millers & رسی در یکشنبه; مطمئن شوید که شما هیچ یک ماسک قبل از نمایش.

دانیل Lirette

یکشنبه, جولای 12
Millers & رسی 3542 گردو خیابان در حال جمع آوری پول برای یک علت خوب است در حالی که تزریق برخی از حالت عادی به تعطیلات آخر هفته خود را (به عنوان مقدار عادی به عنوان یک اطاق نشیمن بستنی/speakeasy می تواند جمع اوری حداقل) با میزبانی آن سان گری جمعه و لباس مبادله در پنج شنبه, جولای 12. نشان از 1 تا 4 بعد از ظهر با 20 دلار برای پذیرش (همه از آن خواهد شد به اهدا Black Lives Matter) حداقل سه قطعه از تمیز کردن لباس های مورد استفاده در شرایط خوبی است و روح ماجراجویی گسترده به اندازه کافی است که چشم انداز تجارت با لباس یک غریبه کل برانگیخته به جای وحشتزده شما. برای تلاش های خود را, شما می توانید دو لیوان خانه سان گری (مست بیشتر برای خرید در دسترس است) زنده دی جی و فرصتی برای پیشنهاد کار از هنرمند امی گابریل خواهد شد که نقاشی روی سایت. بازدید Millers & رسی را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

RiNo رسومات مایل روحیه بالا 2201 لارنس خیابان احیای هفتگی خود Bloodies و بلوگرس پاسیو حزب در پنج شنبه, جولای 12. از 2 تا 5 بعد از ظهر کارخانه یا محل تقطیر استقبال شهر ارواح ماهیگران (گروه محلی) مرغ شورشی (اذوقه رسان از هیولا و و اعتیاد آور ساندویچ مرغ) و شما (اختصاصی آبخوری که نمی خفاش چشم در گرفتن ارزش پول خود را در $20 ته Bloody Mary در سه ساعت). این مجموعه اجرا می شود هر یکشنبه از طریق سپتامبر 5 و در حالی که هیچ پوشش آماده برای نشان دادن زود به گیر یک صندلی; رزرو نیست پذیرفته شده است.

نگه داشتن خواندن برای آینده مواد غذایی و نوشیدنی لذت ببرید….

The Tastiest Events on This Weekend's Culinary Calendar

حسن نیت ارائه میدهد از آیرنتن رسومات

چهار شنبه, جولای 15
آیرنتن کارخانه یا محل تقطیر 3636 شاه بلوط محل جشن اندازی دو غیر معمول ارواح در چهار شنبه 15 ژوئیه با یک دستگاه تقطیر شام. نوشیدن استقرار آشپزخانه جدید است که با هدف بالا با چهار دوره منو که شامل housemade بر اساس stracciatella پنیر کبابی, مارچوبه و کنگر فرنگی با گردو romesco و کبابی لیمو و حلزون اسکالوپ و شاداب با گوشت خوک شکم و دودی-اپل لعاب. هر ظرف خواهد بود زوج با یک ترکیب ساخته شده از آیرنتن جدید نوردیک طلا aquavit (اسکاندیناوی دانه مشروب به شدت با چاشنی زیره یا شوید) و Olde کیمیاگر genièvre پررنگ هلندی/فرانسوی پیشرو به لندن جین. بلیط برای 7 p. m. غذا را اجرا خواهد کرد شما 70 دلار و در حال حاضر در دسترس در Eventbrite که در آن شما همچنین می توانید از منوی کامل.

This green chile pie from Tilford's Pizza at Edgewater Public Market is topped with eggs, chiles and bacon or sausage.

این سبز شیلی پای از <url> پیتزا در اجواتر عمومی بازار صدر با تخم مرغ چیلس و بیکن یا سوسیس.

حسن نیت ارائه میدهد اجواتر بازار عمومی

چهار شنبه, جولای 18
صبحانه — این booziest از وعده های غذایی — به آرامی ساخت یک بازگشت به دنور ناهار خوری صحنه به عنوان رستوران با احتیاط خود را گسترش و ساعت. روز شنبه, جولای 18, اجواتر عمومی بازار 5505 غرب 20th خیابان در حال راه اندازی صبحانه سرویس با یک جای تعجب مقرون به صرفه منو; از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر هر شنبه و یکشنبه شما می توانید عقب کشیدن خونین ایرلندی قهوه یا Aperol spritz از راجر مایع واحه برای فقط 6 دلار هر. در واقع گران ترین نوشیدنی در لیست حلقه در $10 — و برای دو نفر (تعداد اونا دو) witbiermosas از Barquentine Brewing Co. (بازار مقیم آبجوسازی). تنگ است اما به همان اندازه مناسب غذا منو صدر در 13 دلار با اقلام مانند سبز شیلی و یا کارامل پای سیب پیتزا; ماهی قزل آلا کروسانت با کوهی پنیر خامه ای; اتیوپی burrito (شما می دانستم که این اتفاق می افتاد دیر یا زود در یک سالن غذا با یک اتیوپی رستوران به عنوان یک فروشنده) با تخم مرغ هالاپینیو, سیر و سیب زمینی و berbere-چاشنی گوشت گاو tibs; و منحط بری بندیکت کرپ با oozy, پنیر, ژامبون, بیش-آسان تخم مرغ و Hollandaise. صندلی — از جمله گسترش فضای در فضای باز و همچنین در پشت بام با منظره اسلون دریاچه — اول بیا اول خدمت کرده است.

چهار شنبه, جولای 22
دالاس-بر اساس آشپز کنت Rathbun تا به حال یک طبقه شغلی پوشش بیش از سه دهه توقیف چهار جیمز ریش نامزد جایزه و یک آشپز آهن آمریکا عنوان و helming رستوران ها که اجرا حیطه از مدرن آمریکایی, ناهارخوری زیبا, برای, کباب, گاه به گاه, آسیایی, می خورد. چهار شنبه, جولای 22, Rathbun آوردن مهارت های خود را به مخاطبان گسترده تر به عنوان Westwordخود را در مجازی اجتماعی باشگاه میزبان پخت و پز زنده وبینار در 5 p. m. در آن او الهام گرفتن از کلرادو و تگزاس و فلوریدا. یاد بگیرند که چگونه یک ظرف با الهام از هر منطقه: کباب گردو-دلمه ماهی قزل آلا کبابی با گوجه فرنگی سس کره (کلرادو); نوار استیک با رزماری و کره و پیاز گریل شده (تگزاس); و اهمیت مزه دار شده با لیمو, گشنیز و habanero. ثبت نام برای این رویداد آنلاین رایگان در Eventbrite که در آن شرکت کنندگان را تشویق به کمک مالی به انجمن قلب آمریکا در ازای پرداخت برای کلاس. کسب و کار پخت و پز Rathbun-سبک با سفارش خود و ادویه پاک ژوئیه 16 تا آنها را در آشپزخانه خود را در ژوئیه 22.

چهار شنبه, جولای 23
وقتی که می آید به سبز چیلس بعد از آن بهتر است. بنابراین کسانی که در کنار جاده چادر شما ببینید شیلینگ رنگ پریده فلفل سبز در اوایل ماه اوت? نگهداری اسب خود را, شریک زندگی; صبر کنید تا ماه سپتامبر به تهیه خود را بوشل و شما خوبان با عطر و طعم بهتر و بیشتر انواع. اما یادگیری چگونه به طبخ با تند سبز و قرمز سبزیجات? که مهارت شما می تواند — و باید — کشت در هر زمان از سال است. بنابراین ما نمی خواهد نگاه نگران Uncorked آشپزخانه سبز شیلی اغراق در روز پنج شنبه, جولای 23. مدرسه پخت و پز/eatery در 8171 جنوبی چستر خیابان در خیابان های تهران اجرا می شود از 6:30 تا 9:30 p. m. و شامل یک وابسته به مشروب کوکتل خوش آمدید و همچنین آموزش شلاق تا شیلی-ذرت سرخ, تخم سیب زمینی تنوری, calabacitas (یک succotash-نوع ظرف ساخته شده از کدو و ذرت و گوجه فرنگی و چیلس), شیلی-پسته شکننده و ستاره نشان می دهد: سبز شیلی. (دیرین ساکنان کلرادو را ببخشد Uncorked را کنجکاو و کار برکنار مرجع به ظرف به عنوان “گوشت خوک سبز شیلی خورش” به عنوان طولانی به عنوان آن دستور را شامل نمی شود, هویج, کرفس, فلفل یا دیگر اروپایی interlopers.) برای ثبت نام در کلاس در Uncorked آشپزخانه سایت (95 دلار برای هر نفر) و در زمان شیلی فصل واقعا رول در اطراف شما یک متخصص در پخت و پز (و) سقوط مورد علاقه های شما.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>