با افزایش تقاضا L. A. شهرستان باریک اولویت که باید coronavirus آزمون

به عنوان تقاضا برای coronavirus تست تبدیل شده است بیشتر از عرضه در لس آنجلس مقامات در حال تغییر خود را توصیه است که باید مورد آزمایش قرار.

در این هفته از روز یادبود زمانی که در لس آنجلس بازگشایی کسب و کار و تظاهرات فوران بیش از مرگ جورج فلوید مقامات تشویق همه افراد برای دریافت تست به خصوص کسانی که بازدید کرده بود هر گونه اجتماعات بزرگ و یا شرکت در یک اعتراض. که شامل ممکن است بدون علامت حامل که مقامات گفته اند که می تواند خاموش پخش از این بیماری است.

در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی می گویند اولویت برای تست قرار می گیرد کسانی که در حال نشان دادن علائم کار در یک محیط پر خطر و یا در تماس با یک فرد شناخته شده در معرض ویروس.

تبلیغات

“تطابق تقاضا تبدیل شده است بیشتر آشکار” سلامت مدیر خدمات دکتر کریستینا Ghaly گفت. “ما باید به سازمان دیده بان زنجیره تامین است.”

تغییر می آید به مقامات گزارش نگران کننده افزایش در افراد آلوده به COVID-19. روز شنبه, L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: این شهرستان است که در “برهه حساس” یادآور میشود که مردم تغذیه با تمدید اقامت در خانه سفارش که تلاش کرده اند به بازگشت به قبل از همه گیر راه زندگی کمک به افزایش شیوع این بیماری در کالیفرنیای جنوبی است.

مقامات گفت که 1 در 140 نفر در L. A. شهرستان در حال ندانسته آلوده به ویروس. ساکنان هر دو بدون علامت و کسانی که با علائم شده اند تقاضاهای مصرانه برای قرار ملاقات و در انتظار روز برای نتایج آزمون اگر آنها قادر به دریافت یک آزمون در همه.

تبلیغات

علاوه بر تغییر در تست پروتکل مقامات بهداشت نیز توصیه کرد که افراد قرنطینه برای 14 روز پس از یک ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس حتی اگر آنها با دریافت یک تست منفی نتیجه در آن زمان. منفی کاذب به طور معمول رخ می دهد هنگامی که یک شخص می شود بیش از حد به زودی پس از یک ممکن است قرار گرفتن در معرض هنگامی که یک بار ویروسی خواهد بود قادر به تشخیص مقامات بهداشت گفت. اما روشن است وجود دارد راهنمایی در مورد چگونه یک فرد باید صبر کنید و تست کنید.

“یک تست منفی است نه یک پاس رایگان به شرکت در فعالیت های اجتماعی” Ghaly گفت.

مقامات می گویند محدود در دسترس بودن تست است و نه ناشی از کمبود بودجه یا کمبود در منابع بلکه یک ماده از تقاضا و زمان.

ان لی — شرکت-بنیانگذار سازمان غیر انتفاعی جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی و یا هسته ای که نظارت بر تست در ورزشگاه طفره زن و پنج مکان های دیگر در لس آنجلس — گفت: آن را می توانید در حدود دو هفته به راه اندازی یک جدید تست سایت قادر به خدمت به 2500 نفر رسید. این فرآیند نیاز به یک شهر یا شهرستان به تهیه و اجاره یک محل. یک شرکت مانند هسته ای خواهد و سپس به استخدام و آموزش افراد برای انجام آزمایش و به دست آوردن اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی به ساز و برگ خود را بهداشت و درمان کارگران است.

تبلیغات

“این یک عملکرد نیروی انسانی تا” لی گفت.

بیش از 1 میلیون و آزمون های توزیع شده در لس آنجلس که به تایید بیش از 123,000 عفونت در حالی که هفت روز به طور متوسط برای رای مثبت — کسانی که تست مثبت برای ویروس — صعود به گذشته 10 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de