زوم با مشخصات: دنور شورای شهر رفتن به طور کامل مجازی

دنور شورای شهرستان خواهد شد میزبانی خود را برای اولین بار به طور کامل مجازی جلسه روز دوشنبه, جولای 13.

“زیر هدایت دنور سلامت بالا, رسمی, شورای شهر خواهد بود و انجام آن جلسات از طریق مجازی پلت فرم” رئیس شورای Jolon کلارک می گوید در اعلام سوئیچ. “مجازی شرکت اجازه خواهد داد که صدای شنیده می شود در حالی که اجازه می دهد برای حداکثر ایمنی در زمان بیماری همه گیر.”

کلارک تصمیم بدان معنی است که هر دو شورای تکرار و اعضای عمومی قادر خواهد بود برای شرکت در جلسات شورای عملا — و که شامل کمیته های.

این حرکت را به طور کامل جلسات مجازی می آید به عنوان دنور مقامات گزارش افزایش در این شهر COVID-19 مثبت نرخ آن افزایش یافته است از 3 تا 4.5 درصد بیش از گذشته دو هفته از سراسر شهر بود تست.

“ما در حال رفتن در جهت اشتباه است و این نگرانی وجود دارد که به ما” شهردار مایکل Hancock گفت: در روز 10 ژوئیه در کنفرانس مطبوعاتی.

در ژوئن 29, Clark, تا به حال تصمیم به لغو آن شب را در جلسه خارج از نگرانی است که بیش از حد بسیاری از اعضای عمومی شد و حضور در جلسات و اجتماعی فاصله ارائه یک خطر ایمنی. دلایل است که نگرانی تبدیل شده بود آشکار در ژوئن 22, جلسه هنگامی که ده ها تن از مردم بسته بندی شده شورای اتاق امتناع از اجازه شورای حرکت به آن معمول کسب و کار و به جای شهادت در مورد مسائلی مانند خشونت پلیس و defunding پلیس برای دو و نیم ساعت است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

برخی از سازمان که می خواهم صف آرایی اعضای عمومی به صحبت در شورا در طول ماه ژوئن نمی خرید کلارک توجیهی برای لغو ژوئن 29 جلسه و استدلال کرد که شورا در تلاش بود برای خفه کردن بحث است. “آنها خیلی کوچک و احساساتی” لیلیان خانه یک سازمان با حزب برای سوسیالیسم و آزادی دنور گفت Westword.

اما کلارک تحت فشار قرار دادند تا در برابر کسانی که اظهارات گفت که او می داند که فرض “از خارج” اما با این استدلال که آن را “به طور کامل درست نیست.”

جولای 6 جلسه لغو شد به دلیل چهارم جولای تعطیلات و این شهر کردند روز.

این تغییر به طور کامل آنلاین جلسه هفته آینده نشانه یک تغییر عمده در تفسیر چگونه جلسات شورای می تواند به کار گرفته شود.

در اوایل گیر کلارک و شورای کارکنان ایجاد یک چارچوب است که اجازه مجازی مشارکت برخی از شورای تکرار هفتگی در تمام بدن جلسات. هنوز وکیل توصیه شده بود که دنور شهرستان منشور مورد نیاز است که حداقل هفت شورای, اعضای شورای, که به منزله یک نصاب حضور در دنور شورای شهر اتاق در یک جلسه. علاوه بر این وکلای شورای گفت که با توجه به منشور مجلسی درب تا به حال باقی می ماند جسمی به اعضای عمومی به حضور در جلسات و شرکت در زمان مناسب. که تنها راه مردم می توانند آدرس شورای; اگر آنها تنظیم شده در آنها می تواند سازمان دیده بان اما صحبت نمی کنند.

دنور شهرستان منشور تغییر نکرده است. چه توصیه است از باب مک دونالد, مدیر اجرایی دنور وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است. با توجه به زمان بحران بهداشتی او خواست شورای برای رفتن به طور کامل مجازی اگر ممکن است.

“ما همیشه نوع بودند معاف از بهداشت عمومی سفارشات که به سابقه. این جزئیات از باب مک دونالد بود که ما نمی معاف اگر ما نمی تواند ایجاد فضا برای مردم با خیال راحت در فرد است و ما باید رفتن مجازی. این نوع متفاوت است که ما می گیرند که فضای زیر بهداشت عمومی که در آن ما نیست لزوما قبل از” توضیح می دهد که کلارک.

اما وجود داشته اند چند به روز رسانی در سیستم. برای مثال اعضای عمومی در حال حاضر قادر به اظهار نظر بیش از زوم پلت فرم. برای کسانی که مشکل با استفاده از زوم یا اصلا دسترسی به یک تلفن و یا کامپیوتر یک اتاق تعیین شده در این شهرستان و شهرستان ساختمان باز خواهد شد با اختصاص زوم ایستگاه به طوری که مردم می توانند شرکت کنند وجود دارد.

و تا مطمئن شویم که عمومی است heards شورا خواهد بود برگزاری اضافی مجازی, گوش دادن جلسات زوم در جولای 30, آگوست 10 و 22 اوت.

“اعضای شورای متعهد به ایجاد فرصت های بیشتر برای شنیدن از این و این برای اولین بار سه گوش دادن جلسات فقط در آغاز می گوید:” رئیس شورای Pro Tem استیسی گیلمور که احتمال تبدیل شدن به رئيس جمهور در اواخر این ماه. “ما مشتاقانه منتظر به همکاری با جامعه به گسترش فرصت برای ورودی به خصوص که ما در حرکت به 2021 روند بودجه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de