به عنوان شهرهای ساحل باز کردن کسب و کار در حال کوتاه کارگران خارجی

بوستون (AP) — در این زمان از سال ماهیگیر دوستانه در کیپ Cod معمولا شلوغ با دانشجویان خارجی پاکسازی جداول و کمک به آماده شدن سفارشات از صدف نوار و یا ماهی و چیپس.

اما به دلیل توقف ویزای جانت Demetri نمی توان به کارگیری 20 یا بیشتر کارگران در این تابستان. به طوری که جمعیت عجله پشت, Demetri باید کار با نه کارکنان برای رستوران و بازار — وادار کردن او به شاتر کسب و کار را دو بار در هفته.

“این واقعا نگران کننده است چرا که ما واقعا شلوغ” گفت: Demetri. “ما نمی تواند نگه دارید تا هنگامی که درب باز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد در ماه گذشته بود که آن را گسترش ممنوعیت کارت سبز و اضافه کردن بسیاری از ویزای موقت برای توقف از جمله J-1 تبادل فرهنگی ویزا و H-2B ویزا. کسب و کار از جنگل به شیلات به مهمان نوازی بستگی دارد این ویزا هر چند استثنا وجود دارد برای پردازش مواد غذایی بخش.

این حرکت بود در صورتحساب یا لیست به عنوان یک فرصت برای آزاد کردن 525,000 شغل برای آمریکایی ها ضربه رکود اقتصادی هر چند دولت ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از آن. طرفداران اصلاح قانون مهاجرت باید محور حرکت می کند و اصرار داشت باید آن را آسان برای پیدا کردن آمریکایی ها به اتوبوس جداول و فروش سوغات در مقصد توریستی محبوب.

“کاری که مردم در H-2B ویزا انجام دهید و یا در J-1 تابستان کار سفر چیزی است که بیگانه به آمریکایی ها گفت:” علامت گذاری Krikorian مدیر اجرایی مرکز مطالعات مهاجرت که طرفداران برای محدودیت. “این شغل در حال حاضر عمدتا انجام شده توسط آمریکایی که آیا آن محوطه سازی, ساخت تخت یا اهدای بستنی. این کارفرمایان هستند که فقط باید به خود بازی در استخدام دارد 20 میلیون نفر از مردم که بیکار هستند که آنها را می توان در نقاشی از.”

سخت ترین ضربه این ممنوعیت جوامع ساحل و کوه academist:: دانشجویان بالا و پایین ساحل شرق از نقاط نیوهمپشایر به Myrtle Beach, South Carolina.

کسب و کار گفت: آنها می خواهند به استخدام آمریکایی دارد اما در کشورهای با نیروی کار استخر که هیچ بازی برای میلیون ها نفر از گردشگران بازدید از هر یک از تابستان است. شرکت ها نیز با چالش متقاعد کردن کارگران بیکار بسیاری از کسانی که هنوز در حال جمع آوری فدرال مزایای به کار در صنعت مهمان نوازی در میان یک بیماری همه گیر. افزایش قیمت مسکن و همچنین عدم مراقبت از کودک در میان همه گیر نیز مطرح موانع.

علامت Carchidi که شرکت انطاکیه همکاران ایالات متحده آمریکا II, Inc. پروسه کاغذ بازی برای H-2B ویزا در ساحل شرقی گفت: کسب و کار او با این نسخهها کار با شمارش شدند اضافی 30,000 ویزا در این سال فراتر از 66,000 در حال حاضر مجاز تحت برنامه.

بیش از 108,000 J-1 تابستان کار سفر روادید صادر شده در سال گذشته با توجه به وزارت امور خارجه اما تنها 1,787 تا کنون این سال است.

“هر فصلی منطقه رفت و آمد مکرر و یا کسب و کار فصلی است که شما می توانید فکر می کنم در هر بخشی از کشور واقعا صدمه دیده اند خیلی سخت با این” Carchidi گفت.

بان کی مون اتحاد چپ فصلی کسب و کار تقلا برای پر کردن حفره ها فقط به عنوان اقتصادهای در حال راه اندازی مجدد. بسیاری از آنها مجبور به مقیاس ساعت ها و امکانات و یا نزدیک به طور کامل.

پاتریک Patrick که با اتکا 10 تا 15 دارندگان روادید J-1 به کار در ارتش نیروی دریایی مازاد فروشگاه در مقصد provincetown ماساچوست کردم هیچ کدام این سال است. او کاهش می یابد, فروشگاه ساعت و نیست ارائه اتاق پانسمان و یا خدمات مشتری.

“اگر شما در مهمان نوازی تسهیلات و یا رستوران و شما واقعا باید هیچ یک از کارکنان شما می توانید آن را جعلی نیست گفت:” پاتریک است که اتاق بازرگانی محلی جمهور. “ما آن را تقلید می کنی. ما در حال پرتاب کالا در کف و اجازه دادن به مشتریان راه رفتن بر روی آن و امیدوارم آنها آن را خرید. شما نمی توانید انجام دهید که در یک رستوران است.”

در گل تلفونی ساحل, کسب و کار تنها کسری از 3,000 J-1 و H-2B ویزای آنها انتظار داشتند با توجه به Stephen Greene, رئيس جمهور & مدیر عامل منطقه گل تلفونی ساحل نوازی انجمن.

علامت لازاروس رئیس جمهور و صاحب لازاروس, سرگرمی, گروه, استخدام 1,000 کارگران در سه پارک. حدود 150 نفر از کسانی که معمولا دارندگان روادید J-1 اما هیچ آمد این سال است. به عنوان یک نتیجه او قطع شده است, خود را در ساعت و کاهش تعداد صندوقداران.

لازاروس موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سرکوب مهاجرت غیر قانونی اما اذعان می کند J-1 بان کی مون “خيره كننده من است.” وجود ندارد به اندازه کافی دانش آموزان برای پر کردن مشاغل فصلی در گل تلفونی ساحل, او گفت:, و نگرانی بان کی مون خواهد صدمه زدن به اقتصاد شکننده.

“درآمد ما در حال رفتن به پایین از آنجا که ما در حال برش ما ساعت و آنها خواهد بود چرا که ما نمی توانیم باز کردن تمام امکانات است که هر کس” او گفت:.

کمبود این کاسته شده و تا حدودی با این بیماری همه گیر را ادامه داده و تاثیر بر صنعت گردشگری است.

در گل تلفونی ساحل, کافه تئاتر و سالن بزرگتر هنوز در توقیف و تعداد بازدید کننده ها است. مین هم نیست دیدن گسترده کمبود نیروی کار از کسب و کار است که کسری از آنچه که دولت می بیند در حالت عادی از تابستان است.

هنوز ویزا بان کی مون می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از عدم قطعیت برای کسب و کار مانند 145-تخت Meadowmere یکی از بزرگترین هتل ها در ایالت مین است. آن را دریافت فقط نیمی از آن درخواست H-2B ویزا و به احتمال زیاد نخواهد بود گرفتن هفت یا هشت J-1 ویزای دانشجویی.

دیگر کسب و کارهای سربازی و تنظیم به واقعیت جدید. در همپتون, New Hampshire, کسب و کار استخدام بستگان و ساعات طولانی کار. برخی از آنها قادر به استخدام محلی دانش آموزان به جای دارندگان ویزای.

“من یک گروه از بچه ها در حال حاضر هستند که 17 سال به جای J-1s که امیدوارم در اینجا خواهد بود برای پنج سال آینده گفت:” تام McGuirk که صاحب یک هتل و رستوران و قادر بود به جای هفت روادید J-1 کارگران با نوجوانان کار می کرد که در توقیف فیلم و تئاتر و اردوگاه. “دقیقا کاری است که ما شده اند از دست رفته از بازار برای چند سال گذشته است.”

در ماهیگیر دوستانه Demetri شده است به عنوان خوش شانس. او آگهی در روزنامه ها و آنلاین برای دبستان آشپز, تحویلدار و مبارزه کمک کند. با وجود ارائه به پرداخت 14 دلار در ساعت برای آموزش و شروع دستمزد از 16 دلار در ساعت به همراه راهنمایی های او تا به حال چند داوطلبان فراتر از آن “14 ساله کودکان و نوجوانان” که محدود به ساعت آنها کار می کنند و شغل آنها می توانید انجام دهید.

“این دانش آموزان نیست هر شغل و دور از مردم نه تنها یک” Demetri گفت: از دارندگان روادید J-1.

____

AP خبرنگار دیوید شارپ در پورتلند مین کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de