کالیفرنیا coronavirus مرتبط با مرگ و میر بالا 7,000 به عنوان عفونت گسترش بدتر

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در کالیفرنیا افزایش یافت و بالاتر از 7000 آخر این هفته به عنوان عفونت رای همچنان به بدتر.

نرخ که در آن coronavirus نتایج آزمون آینده مثبت در کالیفرنیا بیش قبلی هفت روز آمار 7.97%. که کمترین تعداد از آوریل — ادامه ثبت نام که کروناویروس در حال گسترش در سراسر کشور با توجه به لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل انجام شده در شنبه.

یک هفته پیش در روز 4 ژوئیه به اصطلاح رای مثبت بیش از گذشته و هفت روز بود 7% و پنج شنبه قبل از آن در ژوئن 27, آن 5.9%. مثبت رای در لس آنجلس است و حتی بدتر از این ایالت شکل است. روز جمعه هفت روز مثبت شدن نرخ 10% در L. A. شهرستان; در اواخر ماه مه که نرخ کاهش یافت و به پایین از 4.6 درصد.

از صبح روز یکشنبه کالیفرنیا ضبط کرده 7,030 مرگ و میر و 319,000 موارد تایید شده. Coronavirus منفجر شده بود در این دولت در ماه گذشته به عنوان کسب و کار بازگشایی شد و مردم رو به روال است. در پاسخ به افزایش دولت دستور داد بارها و رستوران ناهار خوری بسته در بسیاری از بخش های کالیفرنیا.

تبلیغات

بستری شدن در بیمارستان نیز مشخصی و در هفته گذشته به طوری که مرگ و میر. کالیفرنیا مرگ و میر باقی می ماند راه پشت دیگر نقاط داغ مانند نیویورک (32,000) و نیوجرسی (15,000).

لس آنجلس مقامات بهداشت شنبه تایید 2,916 جدید کروناویروس موارد و 57 بیشتر مربوط به مرگ و میر به عنوان منطقه مبارزه با موجی از موارد در جریان همه گیر.

وجود بیش از 2000 نفر بستری با ویروس با 27 درصد از کسانی که مورد تأیید در بخش مراقبت های ویژه و 18 درصد در هواکش, مقامات گفت. این یک افزایش قابل توجهی از 1,350 به 1450 روزانه بستری شدن در بیمارستان دیده می شود یک ماه پیش با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

L. A. شهرستان را شناسایی کرده 130,242 موارد مثبت این ویروس دیده می شود و در مجموع 3,793 مربوط به مرگ و میر. مقامات هشدار داده اند از این پتانسیل برای بیش از ظرفیت بیمارستان اگر زده بیماران باید شروع به رقابت با دیگران برای یک تخت خواب.

تبلیغات

“برای کسانی از شما در ماتم از دست دادن عزیزان از COVID-19 جامعه خود سوگوار با شما” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. “ما باید با هم کار کنند برای بازگشت به قادر بودن به سرعت گسترش یافته است. مگر ما می توانیم انجام این کار ما بازیابی سفر در معرض خطر است.”

همانطور که از شنبه تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در سطح ایالت در ایستاده بود 316,928 با 7,016 مرگ و میر ناشی از, به گفته مقامات بهداشتی.

لس آنجلس در ایالت فهرست شهرستانهای تحت نظارت خود را افزایش مورد شمارش و افزایش بستری شدن در بیمارستان. اگر شهرستانهای باقی می ماند در لیست برای سه یا بیشتر از سه روز متوالی دولت نیاز آنها را به میله های زندان و داخل سالن ناهار خوری در رستوران, همراه با بسیاری دیگر از داخل عملیات کسب و کار برای حداقل سه هفته. L. A. شهرستان بازگشایی رستوران برای فرد ناهارخوری, on May 29 و اجازه میله به بازگشایی در ژوئن 19. میله آن دستور داده شد بسته دوباره در ژوئن 28 و داخل اتاق ناهار خوری در ژوئیه 1.

در طول یک جمعه جلسه L. A. شهردار اریک Garcetti یادآوری Angelenos که معاشرت و حشر با افراد خارج از خانواده خود است که هنوز هم مجاز نیست. او هشدار داد — به عنوان او در اوایل هفته گذشته — که از شهرستان می تواند reimpose اجباری اقامت در خانه سفارش باید خطر عفونت را بدتر کند.

تبلیغات

“ما در حال بازگشت به امن در خانه اما همه ما نیاز به انجام بخشی از ما برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19” او گفت:.

بیست هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در شهر و شهرستان تست سایت جمعه Garcetti گفت. برای دیدار با افزایش تقاضا, شهرستان, تست افزایش ظرفیت 25% این هفته است. بیش از 1 میلیون نفر در حال حاضر تست شده توسط شهر و شهرستان, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de