ستون: یک معلم بازنشسته منجر نقاب مقاومت در نیوپورت بیچ

لین لورنز یک معلم بازنشسته است که زندگی در یک بلوف بالاتر از ساحل نیوپورت بندر آمده از خانه اش صبح روز پنجشنبه با پوشیدن ماسک.

هیچ کس روشن و خیره به عنوان اگر او بودند با پوشیدن یک آباژور بیش از سر خود را. اما لورنز قطعا ایستاده بود. در 15 دقیقه اول از قدم زدن روزانه ما شاهد بیش از ده نفر و هیچ کس پوشیده بود یک چهره پوشش.

نه عزیزم نه دونده نه صاحبان سگ نه یک زن رهبری به پارک با سه بچه.

لورنز گفت: او را بدست کثیف به نظر می رسد از مردم برای اینکه نقاب. به عنوان اگر او کسی است که یک همسایه بد.

تبلیغات

“آنها در حال فکر کردن یا که من یک لیبرال یا این که در نیوپورت بیچ نیاز به پوشیدن یک ماسک و یک تخلف در حقوق خود” لورنز گفت.

پریدن به نزاع این است که هیچ چیز جدید برای لورنز. من ملاقات سابق فرانسه و معلم تاریخ چند سال پیش زمانی که او یکی از فعالان مبارزه در برابر یک پیشنهاد برای روشن کردن فضاهای باز نیوپورت ممنوعیت در مرتع پرورش احشام به توسعه گسترده.

او کشیده شد به کروناویروس فرهنگ جنگ از آغاز ترس است که ساکنان خواهد پرداخت با زندگی خود را برای عدم توجه به هشدارهای کارشناسان در مورد پوشش و فاصله.

تبلیغات

لورنز به من گفت که به تازگی در اداره پست در نزدیکی خانه او در مواجهه دو زن برای نادیده گرفتن نشانه های هدایت مشتریان به ماسک ،

“آنها نوع نگاه من خیره شد به من و من رو از وجود واقعی سریع” لورنز گفت.

اما در آنچه احساس می کند در زمان هایی از تنهایی جنگهای صلیبی او به مدیریت دقیق یک اندازه گیری کمی از انتقام. لورنز آتش خاموش scalding ایمیل به مقامات دولتی و او نویسنده پرکاری از نامه به سردبیر.

“همانطور که من به اطراف نگاه ما به شهر و دیدن عدم اجتماعی فاصله و عدم نگرانی جدی برای coronavirus من تبدیل شده اند بسیار ترس برای آینده ما” گفت: یک لورنز نامه ای به ساحل نیوپورت مستقل است.

تبلیغات

زمانی که اورنج کانتی بهداشت عمومی افسر استعفا داد و پس از شهرستان سرپرستان رد تماس خود را برای مردم به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, لورنز رفت به صفحه کلید و نه مسئولين.

“من عصبانی هستم” او گفت: در نامه منتشر شده توسط Stu اخبار نیوپورت و اضافه کرد که او در گرفتن کسب و کار خود را از Ralphs در نیوپورت بیچ به Ralphs در کوستا مسا به دلیل سختگیرانه تر ماسک سیاست در دومی سوپر مارکت. “من برای یک, متاسفانه نمی خواهد انجام کسب و کار با هر محیط داخلی که نیاز به ماسک و من اصرار دیگران برای انجام همان را برای حفاظت از آنها.”

من به نام تام جانسون ناشر استو اخبار نیوپورت و به او گفت من می خواستم به پرس و جو در مورد یکی از بیشتر پرکار نامه نویسندگان.

“لین لورنز” جانسون گفت: قبل از اینکه من می گویند نام او.

تبلیغات

لورنز تسلیم حداقل یک نامه از یک هفته به او جانسون گفت و او را یک نویسنده خوب هر چند او گاهی اوقات به تر و تمیز چند کلمه. در نیوپورت بیچ ثبت نام جمهوری خواهان تعداد دموکرات ها در حدود 2 به 1. (Lorenz است “D.”) جانسون گفت که او تلاش می کند به انتشار دیدگاه های مختلف و قدردانی لورنز مشارکتهای.

لورنز و من — نقاب و نگه داشتن شش پا بین ما — راه می رفت پایین تپه و در گذشته یک پارک به یک مرکز خرید در سراسر خیابان را از فرسوده Pelican. ماسک پوشیدن تعداد نزدیک به 50-50 در مرکز خرید اما در یک رستوران با صندلی در فضای باز میز و مشتریان بیش از حد نزدیک به هم در نظر من است.

در یک نمای یک کارمند به ما گفت که او سه یا بیشتر مشتریان یک روز که چشم پوشی از ارسال علائم و حاضر به پوشیدن ماسک. گاهی اوقات او گفت: نقاب و آشکار مشتریان هوا نارضایتی خود را با هر یک از دیگر.

در یک مورد گفت: کارمند یک مشتری استدلال کرد که او حاضر به پوشش چهره او را به خاطر او می خواست برای ساخت تا خود ایمنی است. استراتژی که توسط راه کار نکرده خیلی خوبی در سوئد.

تبلیغات

اما به نظر می رسد همه به یک اپیدمیولوژی این روز است. به عنوان خوانده شده نامه های مختلف به سردبیران منتشر شده در اورنج کانتی من بر آمد یکی که به خاطر من از خوانندگان که به عقب رانده در برابر ستون که در آن من پیشنهاد همه ما را به عقب بر گردیم به حالت عادی خیلی زودتر اگر ما آن بازی هوشمند است.

“چه چیزی بدتر از یک عفونت پرسید:” نامه به سردبیر منتشر شده در ژوئن 9 ثبت نام. “مداخله دولت.”

Hmm. من فکر کردم مشکل این بود که رسوا فقدان آن ابتدا در بالای صفحه. اما برای برخی از مردم آن را همه چیز در مورد حقوق و نه از مسئولیت. و برای برخی از حق مقاومت در برابر trumps حق دیگران را نمی توان دلیلی آلوده.

اورنج کانتی تنها جایی نیست که در کالیفرنیا که در آن مقاومت وجود دارد به ماسک و فاصله حتی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد ایالت منفجر شده پس تلاش برای بخشی از بازگشایی برای کسب و کار. اما پس از دو هفته پس از رفتن او محلی مقامات دولتی برای underplaying تهدید لورنز است که به دنبال هر دو به یک سرزنش و مریم گلی.

تبلیغات

اورنج کانتی مقامات بهداشت عمومی روز پنجشنبه گفت که بستری شدن در بیمارستان به حال رسید 97% در سه هفته و در آنها پیش بینی تلفات در سیستم بهداشت و درمان بدتر خواهد شد در روزهای آینده و هفته. تعداد موارد تایید شده است در حال حاضر دو برابر هر 13 روز با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

در ساحل نیوپورت در روز پنج شنبه من سرگردان سواحل و تجاری نوار در نزدیکی اسکله که در آن برخی از مردم عینک ماسک و فاصله در حالی که دیگران نه. یک زن جوان در بازدید از ردلندس با دوستان به من گفت که او به شما یک ماسک که در آن مورد نیاز است. اما او فکر نمی کند که آنها کار می کنند هر چند او نمی تواند توضیح دهد که چگونه او وارد است که نتیجه گیری.

لورنز سرزنش برخی از مقاومت در برابر رئیس جمهور تهمت که در نهایت عینک ماسک شنبه پس از ماه تمرد و بیش از 134,000 COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده است. اما در انتشار نامه او می رود پس از نزدیک به اهداف.

او حمله توسط یکی دیگر از نویسنده نامه در حالی که پشت به تمجید رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اولیه تلاش برای کررل ویروس. او منتقد متهم لورنز داشتن fawned بیش از Newsom در حالی که نادیده گرفتن خود را شکست.

تبلیغات

لورنز مصمم است او را نگه داشته قلم های تیز, صرفه جویی در او بیشترین انتقادات برای نیوپورت بیچ مسئولان شهرستان و شهرستان سرپرستان.

“در این سخن نامفهوم جهان اورنج کانتی سیاست که در آن پایین است و اغلب پایین نمی شود شگفت زده اگر ما رهبران محلی سعی کنید برای شروع به سرزنش کسی دیگری برای قیام در coronavirus موارد است. آنها بدون شک تغییر سرزنش برای باز کردن اقتصاد بیش از حد به زودی” لورنز در نامه ای نوشت: منتشر شده در 6 ژوئیه روزانه خلبان.

“بیایید نکنید که شکست خود را به حمایت از علم و سلامت رهبران و مستمر طبیعت سرکش در برابر کسانی که در حال تلاش برای انجام کار درست” لورنز نوشت. “اجازه دهید اجازه دهید آنها را دور با آن.”

تبلیغات

من نمی دانم اگر در پایان مردم به اندازه کافی توجه او هشدار.

اما لورنز نقاب صلیبی گفت که او در نظر دارد برای نوشتن نگه دارید.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de