ستون: او پرسید: همسایه ها او را به پوشیدن ماسک. سپس صلیب های شکسته و نژادی تهمت به نظر می رسد

Jaycebelle Tadena احساس خیلی خوبی در هفته گذشته به عنوان او کشیده ماشین جدید او را به گاراژ در مجتمع آپارتمانی در کنگا پارک. سپس او پا به آسانسور کردم و شوک زندگی خود را.

دیوارهای آن شده بود مخدوش با نفرت پیام: “وجود دو صلیب های شکسته یکی در هر طرف از آسانسور” او به یاد می آورد. در و دیوار به حال کسی که ناخوانا “مرگ سیاه پوستان. مرگ یهودیان.” همراه با تهمت را تکرار نمی کنم.

Tadena, 28, لرزید, به عنوان او سوار طبقه بالا به آپارتمان او. شب از نیمه گذشته بود اما او به نام مدیر و سمت چپ یک پست صوتی. “من کاملا دست پاچه اما بدیهی است که مضطرب” او به یاد می آورد. “من فقط می خواستم آن رفته صبح تا هیچ کس دیگری را به ببینید که وحشتناک دید.”

او فکر او سیاه همسایه است. کودکان خجالتی و چسبیده به پدر و مادر خود را در طول آسانسور سواری. “من فقط می توانید تصور کنید که چگونه درمانده این ممکن است یک پدر و مادر احساس می کنم.”

تبلیغات

Jaycebelle Tadena

“من فقط می خواستم آن رفته صبح تا هیچ کس دیگری را به ببینید که وحشتناک بینایی” Jaycebelle Tadena گفت: پیدا کردن نفرت پیام های نقاشی شده در داخل آسانسور در کنگا پارک مجتمع آپارتمانی.

(Jason آرموند / لس آنجلس تایمز)

نقاشی های دیواری وجود دارد نبوده است هنگامی که او را ترک برای کار خود را به عنوان یک زوم تکنسین که بعد از ظهر اما برادر او متوجه شده بود آن شب. “من متوجه شدم آن را احتمالا تا به حال شده است وجود دارد برای چهار یا پنج ساعت بدون کسی چیزی گفته” او گفت:.

من می توانم شنیدن ناامیدی در صدای او است. “این یک محله خوب و راحت فرهنگی, ساختمان,” او گفت:. “نوع مکانی که در آن اگر شما زندگی می کنند در اینجا شما احساس می کنید مانند” من به خوبی انجام می دهند در زندگی است.'”

به عنوان او راه می رفت و من از طریق همه چیز را که اتفاق افتاده است که شب متوجه شدم او احساسات شد پیچیده تر از ناامیدی و یا غم و اندوه. چیز دیگری وجود داشت.

تبلیغات

“من فکر می کنم من ممکن است سهوا باعث این اتفاق می افتد,” او به من گفت. “و من احساس بدی در مورد آن است.”

::

برای هفته Tadena شده بود مشکل آسانسور سواران نه قوانین. برادرش زندگی می کند و با این نسخهها کار با بیماران آسیب پذیر در یک خانه سالمندان است. نه از آنها می تواند خطر ابتلا COVID-19.

“و هر روز من را تا پایان با گیر کسی پوشیده نیست خود ماسک در آسانسور” گفت: Tadena, 28. “من از آنها بخواهید بسیار خوبی لطفا به پوشیدن ماسک. اما من تعداد زیادی از خصومت است که به دلیل.”

در درخواست خود را به مدیر ارسال شده نشانه ای در آسانسور هفته گذشته یادآوری ساکنان ماسک مورد نیاز است. توجه داشته باشید بالا رفت و روز یکشنبه آن را کاهش داد با ‘X’ روز دوشنبه و در روز سه شنبه نژادی تهمت ها و صلیب های شکسته نشان داد.

تبلیغات

او نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر او ماسک درخواست باعث نفرت طلبی. Tadena است, فیلیپینی, سیاه و سفید نیست و یا یهودی و بزرگ شده در دره سن فرناندو. “اما همه چیز بسیار قطبی در حال حاضر وجود دارد یک جمعی خشم است که بسیار قابل توجه است; شما شلاق را در افرادی که مانند شما.”

من مطمئن هستم که او را دیده می شود همان فیلم های رسانه های اجتماعی من از بزرگسالان ذوب پایین toting تفنگ پرتاب بداخلاقی آنجا که آنها به پوشیدن ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

در یک جهان که در آن بسیار به نظر می رسد خارج از کنترل ما آنها خشمگین گفت چه باید بکنید. و مقاومت بدل به خشم و به ما نشستن در تقاطع COVID-19 و سیاه زندگی مهم است.

در این نبرد بیش از ماسک تبدیل شده است بیش از یک موضوع سلامت; آن را بازتابی از چه وحشت ما احساس می کنیم, چگونه خود محور ما تبدیل شده ایم, چگونه مشکوک ما از مردم ما نمی دانیم و چیزهایی که ما را درک نمی کنند.

تبلیغات

“من هنوز در تلاش برای کشف آن را” Tadena اعتراف کرد. او گمان موفقیت Black Lives Matter اعتراض به تولید یک واکنش و ظاهر پنهان افراد متعصبی بودند که در حال حاضر پرستاری بیماری همه گیر نارضایتی.

“شما فکر می کنم در مورد خشم است که هر کسی احساس بودن cooped در خانه از دست دادن شغل خود مجبور به فکر کردن در مورد همه چیز است که رفتن در در ذهن خود را تمام وقت.”

صحبت کردن با Tadena به من یادآوری چگونه سردرگم این همه احساس و حتی به عنوان ما در حال یادگیری درس مورد جوامع ما و خودمان.

او احساس گناه است که تلاش خود را برای حفاظت از سلامت او ممکن است به هر طریقی یک غریبه نفرت از یهودی و مردم است. “من احساس می کنم مثل من قرار داده و آنها را در معرض خطر حتی بیشتر,” او گفت: “قانون درخواست مردم برای قرار دادن در ماسک.”

تبلیغات

و از او بخواهد او تنها کسی نیست که برای بالا بردن یک هیاهو در مورد نفرت همه چیز نوشته شده در آسانسور. “من نمی توانم تصور کنید که این یک معامله بزرگ” او گفت:. “ما فقط رفتن به تظاهر نیست این اتفاق می افتد ؟

::

Tadena می دانستم که به اندازه کافی به تماس با 911 اما او تماس یک شهرستان تلفنی که شب. آنها اعزام پلیس او شگفت زده شد زمانی که چهار افسر نشان داد.

آنها در زمان عکس رو از اظهارات Tadena و برادر و بررسی کنید چقدر آسیب انجام شده بود. سپس افسران برداشت ژنده پوش و پاک صلیب های شکسته و تهمت از دیوار.

آن وسط شب “وجود ندارد مقدار از آنها می تواند انجام دهد” او گفت:. “اما آنها آن را در زمان به طور جدی. آن را کاملا یک چیز خوب برای آنها را به پاک کردن آن را به طوری که هیچ کس دیگری را به آن را ببینید.”

تبلیغات

او تا به حال انتظار می رود پلیس برای رفع آن است. “من فقط می خواستم به آن را در رکورد” او به من گفت. او در مورد همه همسایه ها که تا به حال سوار آسانسور که شب و تصور خود را در معده تان شدیدا با آزار او می خواهم احساس می شود.

“من می خواهم تجربه من به مستند آن را به حساب” او اعلام کرد. “این فوق العاده مهم برای داستان گفته شود به مردم را تجربه اعتبار نه تنها برای حال بلکه برای نسل های آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>