ورودی UC جمهور Michael V. دریک talks hip-hop, حقوق مدنی و تغییر آب و هوا

این احتمال وجود دارد که یک ورودی دانشگاه کالیفرنیا رئیس جمهور تا به حال به حال یک چت عمومی با هیئت رجنت صندلی که تحت پوشش از جمله موضوعاتی مانند حقوق مدنی انرژی سبز و Notorious B. I. G.

اما رئیس جمهور UC-تعیین Michael V. دریک و رئیس هیئت مدیره John A. Pérez انجام داد که فقط در طول یک hourlong livestreamed گفتگو روز شنبه با هدف معرفی رهبر جدید چشم انداز و اولویت است.

دریک 70 موجز و خلاصه خود را فراگیر از نظر UC سیستم ماموریت. “این کار از دانشگاه گسترده است که به منظور ایجاد فرصت برای بالا بردن کیفیت زندگی برای جوامع ما,” او گفت:.

رئیس سابق دانشگاه ایالتی اوهایو و دانشگاه UC Irvine به اتفاق آرا انتخاب شده در هفته گذشته توسط رجنت آوردن سیاه برای اولین بار رهبر به راس 10-پردیس سیستم در آن 152 سال سابقه. دریک که موفق جمهور جانت ناپولیتانو را توسط Aug. 14.

تبلیغات

پرز سازی مکالمه از طریق هر دو سنگین سیاست مسائل و حقایق سرگرم کننده در مورد دریک. به عنوان مثال: دریک owns a Fender Stratocaster guitar و بازی های برگزار شده است با سابق, Jefferson Airplane گیتاریست Jorma Kaukonen. او زیاده روی عشق خود را از موسیقی به عنوان یک نوجوان, کارمند, درآمد کمتر از 2 دلار در ساعت, در برج اصلی پرونده در ساکرامنتو. و دو نوازندگان که دریک آلبوم خریداری شده به طور خودکار آهنگ ها بی سابقه بود مایلز دیویس و Marvin Gaye.

عضو هیئت مدیره Rock & Roll Hall of Fame, دریک گفت: سازمان القای چنین خواننده های رپ به عنوان Tupac Shakur و Notorious B. I. G. نشان داده شده است “جهت مهم” در تکامل در نظر گرفته rock ‘n’ roll.

“ما در واقع فکر کنید و مطمئن شوید که آن را محبوب موسیقی روز که در حال پشتیبانی آورده و در” دریک گفت.

Michael Drake

سپس صدر اعظم Michael V. دریک at UC Irvine کلاس از 2014 شروع مراسم در ورزشگاه.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

در مسائل مربوط به سیاست رهبران توافق کردند که UC سیستم جهانی پژوهش و نوآوری در تغییر آب و هوا را gravitas به گام به گسترش جهانی نقش مهمی در این مسئله است. در طول 10 ماه به انتخابات ریاست جمهوری جستجو که شامل شش دانشگاه شهر سالن قرار گرفت که قبل از شروع coronavirus بحران تغییرات آب و هوایی بالا بود نگرانی مطرح پرز گفت.

UC استفاده بیشتر از انرژی سبز از هر دانشگاه در کشور پرز گفت و در ماه مه به طور کامل واگذار شده از سوخت های فسیلی است. دریک گفت: محیط زیست یکی از سه برترین مناطق تمرکز at UC Irvine, که در آن او به عنوان صدراعظم از سال 2005 تا 2014. UC Irvine شده است رتبه بندی شده توسط Sierra مجله به عنوان یکی از ملت top 10 “خنک مدارس” در پایداری محیط زیست برای دهه گذشته است.

دریک ادامه داد: تمرکز خود را بر روی تغییرات آب و هوایی در ایالت اوهایو. مورد بحث او با پرز دانشگاه پژوهش در recapturing کربن برای تخلیه خاک بازگرداندن آنها به صورت پایدار کشاورزی.

“به عنوان یک جهان به عنوان یک ملت آن را واقعا بسیار مهم است که ما کار را برای معکوس کردن تغییرات آب و هوایی است که ما دیده ایم تغییر اکوسیستم درست قبل از چشم ما و دانشگاه به معنای یک رهبر” دریک گفت: از UC.

تبلیغات

دریک شور و شوق برای عدالت اجتماعی بوده است آشکار در اظهارات اخیر مورد سوء استفاده پلیس. روز جمعه او در مورد موضوعات مختلف از وات شورش به مؤتلفه پرچم. در بحث در مورد دوره او co-تدریس در هر دو ارواین و ایالتی اوهایو در موسیقی مدنی, حقوق و دادگاه عالی ایالات متحده دریک گفت که نگران کننده است که بسیاری از علل ریشه وات شورش در نیم قرن پیش که یک کمیسیون دولتی در بر داشت شامل نرخ بالای بیکاری مدارس فقیر و پایین تر از شرایط زندگی برای این منطقه ساکنان سیاه — مشکلات باقی می ماند امروز.

“ما در حال تکرار این چیزها دهه و نسل بعد,” او گفت:. “و من فکر می کنم آن را به من چپ با یک فوتی و فوری درایو به سعی کنید به شکل از آنچه که ما می توانید انجام دهید متفاوت این زمان به طوری که 25 و 50 سال از اکنون هیچ کس دیگری تکرار این چیزها دوباره.”

دریک همچنین گفت که “زمان” است که فشار از NCAA که هیئت مدیره او صندلی, کمک فوری, می سی سی پی قانونگذاران به رای ماه گذشته برای تغییر آن پرچم دولت است که نمایش داده می شود مؤتلفه نبرد نماد است. عمل آمد روز پس از NCAA رای به نوار هر دولتی که نمایش داده می شود برجسته مؤتلفه نمادها از میزبانی مسابقات قهرمانی.

“ما اعتقاد داریم که پرچم بسیاری از معانی منفی” دریک گفت. “این به معنای بسیار به بسیاری از مردم در چنین راه منفی که این مناسب نیست برای ما ورزشکاران دانش آموز و دیگران را به مقابله با.”

تبلیغات

این دو نفر نیست بحث روابط کار اگر چه پرز گفت: این موضوع یک نگرانی بیان شده در طول ریاست جمهوری فرایند جستجو. UC بزرگترین کارمند اتحادیه AFSCME محلی 3299 نگران است که دانشگاه شروع به اخراج کارگران در طول همه گیر و مضطرب برای UC برای حفظ تازگی جعلی تعهدات قراردادی به میزان قابل توجهی محدود برون سپاری.

این اتحادیه انتقاد از رجنت’ تصمیم به پرداخت دریک پایه حقوق و دستمزد $890,000 — قابل افزایش از ناپولیتانو را $570,000 اما کمی کمتر از ایالت اوهایو پرداخت. آن را “تن-ناشنوا” گفت: AFSCME سخنگوی تاد Stenhouse.

Varsha Sarveshwar رئیس UC دانشجو Assn., گفت: برخی از دانش آموزان نیز مورد سوال دریک حقوق و دستمزد. به طور کلی او گفت: دانشجویان هیجان زده با انتخاب سیستم اولین رئیس جمهور سیاه و heartened خود را وعده به دیدار با آنها را به طور منظم. خود را بالا مسائل مربوط به او گفت: شامل هزینه های حضور و غیاب, انصاف و تنوع و کار عدالت است.

در میان اعضای هیئت علمی کرده اند و به استقبال دریک انتخاب و مورد ستایش قرار داد خود را قوی علمی شرایط زندگی را تجربه به عنوان یک فرد از رنگ, آشنایی با UC و احترام به کار و نقش محوری مشترک حکومت از این سیستم گفت: دانشگاهی سنا رئیس قوم-قوم Bhavnani.

تبلیغات

در پایان دریک گفته پرز هیچ کار دیگر که باعث شده او را به تاخیر خود را برنامه ریزی بازنشستگی.

“این است که بیشتر تاثیرگذار تحقیقات عمومی دانشگاه در جهان است,” او گفت:. “این تغییر کیفیت زندگی ما, دولت, ملت ما و جهان ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de