داخل کالیفرنیا دادگاه های بخار که پوشیدن ماسک مخلوط است در طول همه گیر

کریستین Kroger معاون مدافع San Joaquin County, آیا یک “موجودی” در هفته گذشته برای دیدن چگونه بسیاری از مردم با پوشیدن پوشش صورت در شهرستان دادگاه است.

او سفر کرد هر دادگاه عالی وزارت که باز بود.

در 7A او گزارش داد: “قاضی و منشی دادگاه تا به حال ماسک دادگاه خبرنگار به حال ماسک در اطراف بینی, ضابط, نوجوانی, D. A., بدون ماسک.”

در 7C قاضی و دادگاه کارمندان عینک ماسک; یکی ناظر به حال یک ماسک دیگر نیست.

تبلیغات

اگر چه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر کرده است یک ایالت ماسک منظور انطباق در برخی از کالیفرنیا courthouses شده است پر از لکه به خصوص در میان معاونین کلانتر عمومی مدافعان و مقامات دادگاه می گویند.

Kroger از آن ساخته شده ماموریت خود را به اطمینان حاصل شود که از ماسک استفاده می شد در San Joaquin County courthouse.

“من عصبانی که همکاران من هستند که در خطر قرار داده و به طور بالقوه آوردن ویروس بازگشت به کار از آنجا که ما یک دسته از احمقها بیش از وجود دارد که نمی خواهید به دنبال قوانین” کروگر در مصاحبه ای گفت:.

پس از همه گیر آغاز شد نزد مأموران اجرای قانون بدون ماسک کشیده شده انتقاد و جنجال. کسانی که موفق به پوشیدن پوشش صورت در دوران سیاه زندگی مسائل تظاهرات جلب توجه خاص.

تبلیغات

اما در داخل ساختمان ها وجود دارد افزایش خطر گسترش coronavirus. پس از دادگاه شروع بازگشایی ریاست قاضی دستور داد آن دسته از ورود به, ماسک, اما مطمئن شوید که همه کند شده است به چالش کشیدن.

رفتن به دادگاه برای بسیاری از افراد اجباری است. هیئت منصفه در حال نشسته بودن یک بار دیگر وکلا باید به نمایندگی از مشتریان خود دادستان باید محاکمه قضات باید ریاست, دادگاه کارکنان باید در دست به تفسیر و گزارش رسیدگی است. معاونین کلانتر به عنوان bailiffs در دادگاه شهرستان و همراهی زندان زندانیان در داخل و خارج برای جلسات.

Kroger عصبانی در مورد آنچه که او از دیدن نوشت: نامه ای که ارسال به شهرستان با هیئت ناظران. او تماس گرفته و او را عضو شورای شهر و دولت و شورای قضایی که رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye سر و که مجموعه قوانین دادگاه. دفتر او در نامه ای به قاضی و به نام او به روزنامه های محلی.

او گفت که او عصبانی شد که متهمان جنایی صورت جریمه برای نقض قوانین جامعه است و نمی تواند وارد دادگاه بدون ماسک در عین حال “اجرای قانون و قوه قضائیه به نظر می رسد که باید به دنبال همان قوانین است که مشتریان من را به دنبال دارد.”

تبلیغات

سان Joaquin County کلانتر در نهایت در زمان اطلاع هفته گذشته سفارش همه نمایندگان به پوشیدن ماسک. نظم آمد و پس از بار پرسش در مورد گروه ماسک سیاست.

براندون E. رایلی های اجرایی برای San Joaquin County Superior Court گفت: اعضای هیات نگاهی متوسط از هر کسی که وارد دادگاه و توزیع ماسک.

“ما نمی به اندازه کافی کارکنان به دنبال آنها را در اطراف دادگاه اما ما انتظار داریم آنها را به آن را می پوشند,” او گفت:.

تبلیغات

او گفت که دادگاه کارکنان سایش پوشش صورت به جز کسانی که به دلایل پزشکی برای پوشیدن آنها. در آن صورت Kroger گفت: آنها باید با پوشیدن چهره سپر.

“من نمی فهمم نگرانی گفت:” رایلی خود یک ماسک پوشنده “اما ما باید اعمال ارشاد به حد کمال است که ما می توانیم.”

اسکار Bobrow که سر کالیفرنیا عمومی مدافعان Assn., مورد بررسی اعضای خود را به تعیین که دادگاه شد مطابق با ماسک قانون است.

اکثر کسانی که پاسخ داد: از جمله مدافعان در کنار رودخانه Yolo, سان برناردینو شهرستان سانتا کلارا, Ventura, San Diego, ساکرامنتو, Napa, نوادا, مونتری, لس آنجلس و اورنج شهرستان گفت: bailiffs بودند با پوشیدن ماسک با برخی از ساقط.

تبلیغات

Bobrow که معاون مدافع برای Solano County گفت: برخی از معاونین کلانتر و خبرنگاران دادگاه وجود دارد هنوز هم نمی پوشیدن ماسک هر چند انطباق بهبود پس از دادگاه به ریاست قاضی صادر سفارش در ژوئن 18 الزامی چهره پوشانده اند.

در Tehama County Superior Court, برخی معاونین کلانتر پوشیدن ماسک های دیگران نمی, گفت: رئیس دادگاه اجرایی کوین هاریجان می. “کلانتر بخش ذکر یک محرومیت” برای ماسک پوشیدن, او گفت:.

پس از ژوئن 18 دادگاه به منظور هدایت همه مردم وارد Tehama County Courthouse به سایش پوشش صورت کلانتر-پزشکی قانونی دیو Hencratt توسعه یک سیاست نوشته شده.

“هدف از این سیاست به کاهش شدید خطر به نمایندگان که ممکن است منجر به از دولت را هدایت سند برای استفاده از پوشش صورت و منظور از Tehama County Superior Court الزامی پوشش صورت/ماسک” کلانتر نوشت.

تبلیغات

سیاست می گوید یک ماسک “به شدت مانع” نمایندگان “فرمان حضور” کاهش حواس بویایی و چشایی مورد نیاز برای تشخیص دود و مواد شیمیایی و مواد یا الکل باعث تیرگی زمانی که فرسوده و ممکن است محدود کردن تنفس است. در ضمن کلانتر نوشت طولانی مدت با پوشیدن یک ماسک می تواند باعث اضطراب و ترس واکنش.”

خطرات نمایندگان روبرو هستند “خیلی بیشتر قریب الوقوع و به مراتب سنگین تر بودن از خطر قرار گرفتن در معرض و یا انتقال از تقریبا هر برنامه پاتوژن,” او گفت:.

اما در یک یادداشت به دادگاه کلانتر گفت: نمایندگان در دادگاه باید رعایت دولتی راهنمایی.

کلانتر بخش نیست پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه.

در Fresno County, یک کلانتر گفت: همه نمایندگان شد نیاز به پوشیدن ماسک در دادگاه مگر اینکه آنها به تنهایی است. اما Fresno County معاون مدافع استفانی Negin گفت: برخی از نمایندگان در دادگاه هنوز هم آنها را می پوشند حتی اگر بیش از 600 نفر در فرزنو زندان شهرستان باید COVID-19, از جمله بیش از دو دوجین اصلاح افسران.

تبلیغات

Negin گفت: یکی از همکاران او قرارداد این بیماری از یک مشتری یک زندانی. زندان, زندانیان, ماسک ساخته شده با مواد او را تشبیه به نور تی شرت. او گفت: مشتریان باید به او گفت که آنها را بشویید این ماسک در شب اگر آنها می توانید بدست آوردن صابون.

بر خلاف کلانتر نمایندگان فرزنو پلیس شده اند با پوشیدن ماسک, او گفت که او دیده است از بررسی فیلم دوربین های بدن.

Kroger خوشحال است که San Joaquin County نمایندگان گفته شده است برای پوشش دادن چهره خود را در دادگاه اما می داند که مطابق است به احتمال زیاد به یک چالش.

تبلیغات

هنگامی که او خود را “موجودی” در هفته گذشته گفت: او راه می رفت به دادگاه و دیدم یک ناظر بود که با پوشیدن ماسک. هنگامی که او را دیدم او به سرعت قرار دادن یک در, او گفت:.

“چند تن از ماموران امنیتی خود را به حال ماسک پوشش نمی بینی خود را,” او گفت:. “یکی بود خود را حلق آویز را از گوش خود را زمانی که من می روم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de