محققان در ادامه پروب از آتش است که به شدت آسیب دیده و تاریخی سن گابریل ماموریت

محققان در یکشنبه شد و در ادامه به جستجو برای یک علت آتش سوزی که فوران در سن گابریل ماموریت از بین بردن سقف و خیلی از داخلی 215-سال ساختمان کلیسا.

لس آنجلس اسقف اعظم جثه H. گومز برنامه ریزی برای گفتن جرم در ماموریت نمازخانه در ساعت 11 صبح به عنوان L. A. قلمرو مذهبی اسقف اعظم راه اندازی شد تلاش برای جمع آوری اعانه برای بازگرداندن آسیب دیده کلیسا.

“ماموریت سن گابریل است این بنای تاریخی و معنوی در قلب لس آنجلس و جامعه کاتولیک در اینجا” گومز نوشت: در نامه ای به محله های کشیش نشین.

کلیسا بسته شده بود به دلیل شیوع کروناویروس از ماه مارس بود اما قرار به بازگشایی این شنبه. در طول بسته شدن ماموریت مرمت pews و دیوار که هر دو به شدت آسیب دیده توسط آتش است. بیشتر بازسازی برنامه ریزی شده بود که منجر به ماموریت سالگرد 250 سال آینده.

تبلیغات

هنوز مقامات کلیسا در زمان برخی از آرامش در این واقعیت است که ماموریت برداشته و نقاشی های تاریخی و آثار مکشوفه از محراب پیش از بازسازی و مقدار کمی از آنها را از آسیب. کلیسا و محراب چوبی مجسمه های متصل به آن نیز دست نخورده باقی مانده.

“این یک انعطاف پذیر در ساختمان قدیمی و ما انعطاف پذیر ماموریت جامعه” تری Huerta مدیر توسعه و ارتباطات برای این ماموریت خبر داد.

آتش که شکست در 4:24 a. m. روز شنبه و سوخته برای نزدیک به دو ساعت و نیم آمد دلیل افزایش خشم بیش از کالیفرنیا ماموریت و دیگر استعمار بناهای تاریخی که برای بسیاری از خدمت به عنوان دردناک یادآور ملت نژادپرست تاریخ است.

محققان از جمله یک منطقه آتش سوزی نیروی کار و یک نماینده از اداره فدرال از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند به دنبال چه آتش بود عمدا مجموعه, مقامات گفت.

تبلیغات

توسط صبح روز یکشنبه این تیم به پایان رسید ترکیب از طریق صحنه و نقل مکان به یک مرحله از پروب که هر محقق توسعه یک فرضیه که آنها پس از آن سعی کنید برای اثبات یا رد گفت: سروان ، آنتونیو نگرت اطلاعات عمومی و افسر برای سن گابریل آتش نشانی.

به عنوان بخشی از تحقیقات آنها نیز بررسی تصویری از یک دوربین امنیتی بود که با اشاره به در یک منطقه که در آن یک مجسمه فرانسیسکن پدر Junípero سرا شد تا در هفته گذشته در هنگام ماموریت نقل مکان کرد و آن را از انظار عمومی پس از دیگر مجسمه سرا شد سرنگون جاهای دیگر. که همچنین منطقه ای که در آن آتش نشانان برای اولین بار دیدم شعله های آتش هر چند آن هنوز روشن نشده اگر آتش در واقع از آنجا شروع شد نگرت گفت. مقامات همچنین canvassing منطقه برای اضافی تصویری, او گفت:.

“آنها خواهید بود رفتن را از طریق تمام است و امیدوارم در حدود یک هفته یا زودتر آنها چیزی بتن” نگرت گفت.

سن گابریل ماموریت پیچیده میراث. تاسیس سرا در سال 1771 در آن در نظر گرفته شده است توسط مورخان به مهم ترین پایه برای عملیات فتح اسپانیا از کالیفرنیا. ده سال بعد یک گروه از ماموریت ساکنان ترک و تاسیس شهر لس آنجلس است.

تبلیغات

سن گابریل چهارم از 21 ماموریت تاسیس در کالیفرنیا و یکی از بزرگترین. اما از آن ساخته شده بود در پشت Tongva و دیگر مردم بومی آنها friars مجبور به کار و وادار به تبدیل به کلیسای کاتولیک و نسبى به فرهنگ خود. هزاران نفر از unnamed مرده به خاک سپرده شد در این ماموریت زمینه های مورخان می گویند.

سرا بود و معمار سیستم ماموریت و مجسمه ها از شباهت او شده اند اهداف خرابکاری در سال های اخیر توسط فعالان که نقطه به نقطه چگونه سیستم بردگی کشانده و کشته بومی کالیفرنیا. کسانی که تظاهرات بزرگ در پی مرگ اخیر جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس که مشتعل یک کشور فرضی بیش نژادی عدالت است.

هنوز سن گابریل ماموریت نیز در نظر گرفته زمین مقدس برای کاتولیک وفادار بوده و سایت های بی شماری تعمید و مراسم عروسی و مجالس ترحیم با برخی از خانواده ها گزارش اتصالات است که تاریخ نسل.

“برای همه ما parishioners ما محل تجمع این مرکز معنوی ما زندگی می کند گفت:” جولی سانچز Brehov شده است که حضور در کلیسا تمام 27 سال از زندگی خود و ازدواج وجود دارد در ماه نوامبر.

تبلیغات

او به رسمیت می شناسد هر چند که این سابقه آسیب برساند.

“زمانی که من فکر می کنم از این ماموریت در تجربه شخصی من به من محل تجمع و آن را به یک محل که در آن مردم هستند و ما سعی کنید به زندگی در راه است که مسیح” او گفت:. “اما من نمی فهمم … که مردم در تاریخ کلیسا به عمل ناحق و این چیزی است که می تواند بسیار دشوار است برای آشتی.”

بار نویسنده کارکنان Sonali Kohli کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de