لس آنجلس است که در درک یک موج گرما در این آخر هفته

این Southland شد سوزان تحت اوایل تابستان موج گرما در این آخر هفته با درجه حرارت رسیدن به سه گانه رقم در برخی از دره جوامع و نما یک تهدید سلامت.

شنبه را بالا رسیده 89 درجه در مرکز شهر لس آنجلس 99 در پاسادنا 105 در وان Nuys شود و 104 در پالم دیل و Lancaster.

در اورنج کانتی فولرتون بود و انتظار می رود برای رسیدن به 100 درجه تا اواسط بعد از ظهر با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

NWS نسبت آب به قوی بالای سطح بالا متمرکز بیش از آریزونا و نیومکزیکو. آن را گسترش به سوی غرب از طریق پنج شنبه قبل از ضعف تا حدودی در روز دوشنبه.

تبلیغات

مشاوره گرما در اثر تا 8 بعد از ظهر یکشنبه در سن فرناندو سان گابریل و سانتا کلاریتا دره سان Gabriel و کوه های سانتا مونیکا داخلی اورنج کانتی و سانتا آنا کوه.

NWS درجه حرارت هوا در روز شنبه 100 تا 110 در دره آنتلوپ 95 تا 105 در L. A. شهرستان دیگر دره و 92 به 102 در کوه ها و کوهپایه.

خدمات آب و هوا خواست ساکنان به نوشیدن مقدار زیادی از آب محدود شدید کار و یا ورزش به صبح زود یا شب ساعت و پوشیدن سبک لباس.

و NWS تاکید هرگز کودکان و سالمندان و افراد یا حیوانات خانگی در محصور ماشین حتی با ویندوز پایین در این نوع از گرما.

تبلیغات

یکشنبه خواهد بود گرمترین روز با اوج 101 هوا در وودلند هیلز و 106 در پالم دیل و Lancaster.

اندکی خنک کننده روند است که انتظار می رود برای شروع دوشنبه اما درجه حرارت در 90s خواهد شد و حداقل از طریق پنج شنبه در برخی از مناطق دره پیش بینی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>