روغن صنعتی’ سبز می پیوندد لیست بازیکنان امید بستن به خارج از NHL بازگشت

روم Polak از ستاره و مایک سبز از Oilers در حال امید بستن به خارج از بازی و رعد و برق کاپیتان استیون Stamkos خواهد سعی کنید به بازی پس از دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی است.

پس از یک معامله زده بودن به از سرگیری NHL فصل Aug. 1, سبز, پولاک و سه بازیکن دیگر پیوست کلگری defenseman تراویس Hamonic در انتخاب به شرکت در گسترش 24-تیم پلی آف.

“با توجه به ابهامات اطراف COVID-19 و بعد از در نظر گرفتن, من تصمیم گرفتم برای زندگی شخصی و خانوادگی, دلایل بهداشتی به شرکت در بازگشت به بازی” سبز در بیانیه ای گفت. پس از یک تجارت از دیترویت defenseman بازی دو بازی برای ادمونتون قبل از مجروح شدن زانو راست.

بوستون استیون Kampfer, مونترال را کارل Alzner و ونکوور سون Baertschi نیز تصمیم به انتخاب کردن. Kampfer که بازی 10 بازی با برونز در این فصل گفت: همسر و فرزند خود را یک نقص مادرزادی است که می تواند باعث عوارض با ویروس ها و نام آن را “یکی از سخت ترین تصمیم گیری” او تا به حال به.

پولاک در انتظار آزادی را که ماه گذشته توافق کردند که به یک معامله اهل جمهوری چک در فصل آینده و به خبرنگاران گفت: وجود او نبود برنامه ریزی در بازگشت به NHL اگر بازی از سر گرفته شد. Baertschi که صرف بیشتر از این فصل در افراد زیر سن قانونی تحت قرارداد از طریق 2020-21.

“سون به ما اطلاع اواخر دیروز که او انتخاب کرده است به انتخاب کردن از NHL بازگشت به بازی, برنامه” Canucks مدیر کل جیم Benning گفت. “این یک تصمیم دشوار است اما در نهایت یکی از ما احترام و درک است.”

رعد و برق نمی خواهد که Stamkos در 100% را برای, افتتاح اردوگاه به دلیل پایین بدن آسیب, اما آنها خوش او آماده خواهید بود هنگامی که بازی در راه در اوایل ماه اوت. GM Julien BriseBois گفت Stamkos به طور کامل بهبود از هسته عضله عمل جراحی در اوایل ماه مارس بود اما دوباره مصدوم شده داوطلبانه در طول تمرینات است.

“ما نمی باید یک جدول زمانی خاص برای زمانی که او خواهد بود یکی از شرکت کنندگان در کمپ اما ما انتظار داریم که او آماده خواهد شد در زمان بازی ها” BriseBois گفت. “او در اینجا, او, اسکیت روی او اخذ شده است درمان او شده است از آمدن به آمالی (Arena) انجام زمین خشک کار می کنند. اما او نمی خواهد یکی از شرکت کنندگان در روز یکی از اردوگاه های آموزشی.”

در حالی که Stamkos شانس بهتری از آماده بودن برای خلیج تمپا بازی بعدی از او را پس از عمل جراحی اگر برگشتی آغاز شده بود در اواسط ماه آوریل شعله های آتش را مجبور به مقابله بدون Hamonic زمانی که آنها باز سری خود را در برابر وینیپگ در اوت. 1.

Hamonic شد این بازیکن برای اولین بار به عموم را انتخاب کنید به بازی در نور از coronavirus بیماری همه گیر. Hamonic دختر در بیمارستان بستری شد در سال گذشته با مسائل تنفسی و او و همسر او نیز یک پسر بچه. سلامت خود را به نگرانی نیست به زودی 30 ساله را قریب الوقوع رایگان آژانس به رهبری او را به انتخاب کردن.

“من آرزو می کنم من می توانم توری تا من اسکیت و خارج وجود دارد مبارزه با مسدود کردن یک شات و کمک به تیم من برنده اما خانواده من است و همیشه خواهد آمد اول” Hamonic گفت. “بودن من بچه های کوچک’ پدر هر روز مهم ترین کار من است. من عاشق این بازی و تیم من. این یک تصمیم گیری است که بسیار سخت است برای من.”

رعد و برق در حال حاضر یک بیماری همه گیر ترساندن هنگامی که سه نفر از بازیکنان و کارکنان اضافی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus ماه گذشته. مثبت نتایج آزمون مجبور تیم به امکانات خود را برای یک دوره کوتاه از زمان.

مینه سوتا وحشی که به صورت کناکز در دور مقدماتی حکومت کردن defenseman گرگ Pateryn به طور نامحدود با یک فوقانی بدن آسیب است. NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفت: شنبه لیگ خواهد شد در نظر گرفتن بیش از آسیب و بیماری افشای از تیم به عنوان یک راه برای حفاظت از بازیکن حریم خصوصی.

“پزشکی و حفظ حریم خصوصی مهم است که در این فرایند” دالی گفت. “با این که ما درک می کنیم که لیگ ما باید یک تعهد از برخی از شفافیت با توجه به COVID ویروس به طور خاص پس حداقل در حال حاضر ما قصد داریم برای حفظ یک سیاست که در آن لیگ اعلام کرد در واقع لیگ اعداد و باشگاه واقعا ممنوع از دادن هر گونه اطلاعات با توجه به COVID نتایج آزمون و برای اهداف ساخت این سیستم کار هر گونه صدمه اطلاعات رفتن به جلو است.”

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>