لهستان دارای اهمیت تنگ, انتخابات ریاست جمهوری

ورشو لهستان (AP) — رای گیری آغاز شده و یکشنبه در لهستان razor-blade-نزدیک انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات میان محافظه کار رییس جمهور آندره Duda و لیبرال طرفدار اتحادیه اروپا ورشو شهردار Rafal Trzaskowski.

Duda حمایت حاکم جناح راست حزب و دولت به عنوان او به دنبال یک دوم 5-سال مدت است. Trzaskowski سابق پارلمان اروپا در مجلس اجرا می شود برای حزب اصلی اپوزیسیون مدنی پلت فرم که در قدرت بود از سال 2007 تا 2015. هر دو نامزد 48.

آخرین نظرسنجی ها نشان داد که در این مسابقه ممکن است تصمیم بسیار کوچک حاشیه. در میان تماس از هر دو طرف به برخی از 30 میلیون رای دهنده واجد شرایط برای بازیگران آراء مردم در انتخابات است و انتظار می رود بالاتر از 64.51% در دور اول در ژوئن 28.

در دور اول Duda کردم 43.5 درصد و Trzaskowski 30.5% اما در دور دوم او این است که به انتظار برای دریافت پشتیبانی از بسیاری از رای دهندگان که حمایت از نامزدها که در حال حاضر حذف شده است.

خطوط در حال شكلگيري در برخی از ایستگاه های رای گیری زود پنج شنبه و اتومبیل می تواند دیده می شود آوردن افراد مسن و یا افراد معلول.

“ما باید رای بدهند زیرا در غیر این صورت ما هیچ حق شکایت در مورد سیاست ما” گفت: به eugeniusz کوالسکی 67 بازنشسته کارمند دفتری.

“ما می تواند استفاده از برخی از تغییر او گفت:” پس از رای گیری در ورشو.

دولت و کمیسیون انتخابات گفت: وجود برخی از حوادث از مردم قرار دادن پوستر جدید و از بین بردن دیگران, اما این روش رای گیری که قرار بود هموار.

رای گیری ایستگاه های باز باقی می ماند تا 9 p. m. (1900 به وقت تهران) در هنگام خروج سنجی منتشر خواهد شد. نتایج نهایی و رسمی هستند و انتظار می رود در اوایل این هفته.

نتیجه انتخابات تصمیم خواهد گرفت که این شکل از سیاست عمیقا تقسیم لهستان حداقل تا 2023 زمانی که انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده.

سر از لهستان با نفوذ کلیسای کاتولیک روم اسقف اعظم Wojciech Polak گفت: رئیس جمهور جدید باید آشتی جویانه.

“در این وضعیت زمانی که ما می بینیم ثابت, اختلاف, اختلافات شکاف در جامعه به او اجازه دهید می شود یک وحدت یک رئیس جمهور از همه قطب” پولاک گفت: پس از رای گیری در گنیزنو.

اگر Duda است مجددا انتخاب های جناح راست قانون و عدالت حزب که پشت او را ادامه خواهد داد به یک متحد نزدیک در رئیس جمهور و حفظ آن نگه دارید و بر روی تقریبا تمام ابزار کلیدی قدرت در این کشور است.

حزب و Duda موفق به کسب محبوبیت از طریق یک برنامه رفاه است که بهبود زندگی بسیاری از خانواده ها و افراد مسن به خصوص در مناطق روستایی و شهر های کوچک و مناطق و همچنین از طریق پیوست آن به لهستان سنتی کاتولیک رومی ارزش.

اما حزب اتحاد کشیده انتقاد از رهبران اتحادیه اروپا برای مرحله اجازه می دهد آن را برای نفوذ در سیستم قضایی. آن را نیز در معرض و عمیقتر اجتماعی شکاف میان محافظه کاران و لیبرال ها.

Trzaskowski را برنده خواهد به او قدرت وتو تصویب قوانین توسط حزب حاکم. لهستان تن خواهد بود همچنین نرم در عرصه بین المللی و به ویژه با اتحادیه اروپا. او قول داد برای بستن شکاف اجتماعی و به ادامه مزایای اجتماعی سیاست.

حمایت خود را قوی است در شهرهای بزرگ و در میان بسیار بیشتر افراد تحصیل کرده با توجه به داده ها از دور اول.

رای گیری برگزار می شود تحت سخت شرایط بهداشتی با توجه به این که هنوز پخش كردن, coronavirus. لهستان با ثبت نام بیش از 37,000 عفونت و تقریبا 1600 مرگ و میر.

رای دهندگان باید از ماسک و دستکش حفظ فاصله ایمن و استفاده از ضد عفونی کننده دست. آنها می توانند با استفاده از خود را قلم را به علامت برگه های رای. انتخابات باید پوشیدن ماسک و نشستن گسترده ای جدا از یکدیگر. صندوق های رای خواهد بود به طور مرتب ضد عفونی و مراکز رای گیری خواهد تهویه شود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de