خواننده: اگر بیشتر مردم دودی Weed, ما نمی خواهد در این ظروف سرباز یا مسافر

اگر چه خود داروخانه بر درمان همه مردم مودبانه و اجتناب از بحثهای سیاسی پس از برخورد با یکی دیگر از مشتری بی ادب در MAGA کلاه budtender و طنز بایرون گراهام به حال به بیرون ریختن و بنابراین نه در فروشگاه اما در “Trumpsters سزاوار نیست حقوقی علف هرز است.”

می پرسد گراهام: “چگونه می توانید به کسی که سیگنال های وفاداری خود را به ظاهری از نظم و قانون با او کلاه فایده خود را از آزادی که در او نیست به کسب رای و انتخاب نمایندگان باید مبارزه را به دور? چگونه این مرد — که تلویحا حمایت بدترین سوء استفاده از جنگ با مواد مخدر و به صراحت حمایت از رئیس جمهور که با بهره برداری ترس از قاچاقچیان مواد مخدر به عنوان یک سرپوش و پوششی برای جدا کردن خانواده های مهاجر و قفل کودکان در قفس — آن را دریافت کنید? چگونه می توانید آنها را nakedly دست انداختن قانون فدرال بدون کوچکترین ترس از comeuppance و یا درد شدید و ناگهانی از همدردی با قربانیان خشونت پلیس?”

پاسخ آمد سریع و خشمگین. بیشتر خشمگین. می گوید: هیچ یک از کسب و کار شما:

من فکر می کنم آن را کاملا مسخره است که کسانی که نمی مانند و یا حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن زباله کسانی که به او رای دادند. همان افرادی که گریه برای برابری و صلح هستند همان کسانی هستند که بیشترین تبعیض آمیز گروه از مردم وجود دارد. گفت که کسی که سیاسی مختلف باورها و دیدگاه ها باید دسترسی به قانونی شاهدانه است که فقط به عنوان بد به عنوان نژاد پرستی. همه در حال رفتن راه بیش از حد با این. که می شود همان به من گفت چون شما را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن شما سزاوار نیست بهداشت و درمان و یا یک محرک چک صرفا به دلیل اعتقادات سیاسی و نمایش. من هرگز حمایت از هر کسب و کار است که تبعیض علیه دیگران به هر دلیلی. همه مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن اما بخش ناشی از این گروه هستند که “در برابر” بدست آورد. جهان در حال تبدیل شدن زشت و پر از نفرت و تهمت نمی تواند باعث این نفرت. این نفرت نهفته است در داخل و همیشه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه همراه آمد. نفرت انگیز ،

پاسخ انور:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

لیبرال ها مشغول به کار خستگی ناپذیر برای چندین دهه برای به دست آوردن حتی med علف های هرز در آراء اختصاص زمان و عرق و سخت کار تنها به گه در توسط بی مخ خواهان است که درک نمی کنند که چگونه هر یک از این آثار است. دیگر چیزهایی که آنها را درک نمی کنند و گه بیش از همه لیبرالها برای: زمان پرداخت کردن, 40 ساعت کار در هفته کودک قوانین کار, پاک, هوا, پاک, آب, محل کار و مقررات ایمنی و غیره و غیره و غیره و غیره…. بحث در مورد تغذیه از دیگر مردم کار سخت جمهوری خواهان تنبل انگل.

نشان می دهد تونیا:

بله می دانم اگر بیشتر مردم فقط دودی weed, ما نمی خواهد در این ظروف سرباز یا مسافر. بسیار مطمئن شوید که آنها می خواهم ترک نفرت بسیاری از مردم دیگر و سعی کنید در همه چیز کسب و کار, پلیس احتمالا لرز تماشا کردن ممکن است کشتن بسیاری از مردم و یا خشم خود را از مردم بی گناه جمهوریخواه تنگ حتی ممکن است لرز تماشا کردن بیش از حد.

سعی کنید عصبانی بودن زمانی که شما دودی یا یک خوراکی است. آن را نمی ممکن است.

نظرات Merideth:

بنابراین در حال حاضر ما را وادار به تصمیم می گیرید که شایسته است از چیزهای خاصی مانند دسترسی به علف هرز قانونی و بر اساس این که آیا شما موافق با فرد دیگری اعتقادات و/یا وابستگی سیاسی. برخی از شما پر از نفرت و عدم تحمل فقط به عنوان کسانی که شما را دوست ندارم. نفرت نفرت.

می افزاید: Sancho:

شما در حال شکستن قانون طلایی مخلوط نکنید سیاست با علف های هرز.

می گوید فرد:

سلام من هر کلمه ای در این قطعه.

شمارنده برندن:

این اشتباهترین چیزی که من به عنوان خوانده شده تمام هفته تضمین شده است.

نتیجه گیری جیسون:

همه باید سنگسار.

“در بهترین حالت آن” گراهام می نویسد: “شاهدانه پرورش یک حس خوب بودن ایجاد ناگفته وحدت بین افراد سیگاری از گاهی فرهنگ بسیار متفاوت. اما باید هر کس واقعا خوش آمدید در دود دایره ؟ اگر شما به طور فعال درگیر در سرکوب حقوق مردم که نگاه و یا عشق متفاوت تر از شما, پس از آن من نیستم عبور شما مشترک من و من خشمگین به فروش علف هرز به شما. آن را آسان به را فراموش کرده ام در حال حاضر که درمانگاه تاسیس خود را به عنوان ضروری کسب و کار, اما کلرادو شاهدانه صنعت سخت بود-موفق به کسب پیروزی برای فعالان و معترضان و مودبانه نافرمان افراد سیگاری که در مجموع پیروزی بر مخالفت و یا بی تفاوتی بسیاری از نمایندگان انتخاب می شوند.

“هنوز تاریخ این جنبش به نظر می رسد در مجموع از دست داده و بر بسیاری از مشتریان است که تا به ظاهر compartmentalized خود را به سيگار و جناح راست سیاست است.”

چه چیزی شما فکر می کنم گراهام قطعه ؟ حشیش مصرف کنندگان از هر گونه سیاسی اجبار که نیست فشار به صورت کامل قانونی ؟ ارسال نظر و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de