خواننده: ما به زودی خواهید ببینید بیشتر مهاجرت به کلرادو

یک گزارش جدید از کالیفرنیا مبتنی بر CoreLogic نشان می دهد که دنور هنوز داغ بازار مسکن می تواند سرد در سال آینده و این که مترو خانه در حال حاضر به طور جدی گران قیمت روی آوردند و رها شده می تواند به اندازه 10 درصد در بهار آینده.

“کاهش در HPI [صفحه اصلی شاخص قیمت] هوا در بخش های بزرگ, رانده شده توسط انتظار می رود نرخ بیکاری در سال آینده” توضیح می دهد که CoreLogic معاون اقتصاددان ارشد سلما Hepp توضیح می دهد. “سهم زیادی از دنور شغل در صنایع است که رنج می برد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 مانند معدن, ورود به سیستم و ساخت و ساز و تجارت حمل و نقل و آب و برق — اما همچنین کاهش قیمت نفت است. مشاغل در این صنایع در حال انتظار نمی رود به بازگشت به عنوان سریع به عنوان اوقات فراغت و مهمان نوازی و یا دیگر خدمات ممکن است.”

به عنوان یک نتیجه او می گوید: “شرایط بازار و شاخص است که نشان می دهد دنور بازار بالاتر از حد ارزشگذاری شده و به رشد واقعی درآمد قابل تصرف سرانه است که رشد در سرعت کندتر از قیمت خانه.”

سوء ظن را تایید کرد! می گوید جیمز:

این است که چرا من به سمت چپ و آمد به آتلانتا. هزینه زندگی در دنور رشد می کند و هر ماه و من حقوق نمی تواند نگه داشتن سرعت.

پاسخ Dimitri:

شما به من گفتن که پنجاه سال خانه قدیمی در .10 هکتار از زمین های با 800 متر مربع برای 395k آسیا است? Nooooooo.

می افزاید: Kevin:

خوب را با قیمت پایین برای ساکنان $220,000 خانه ها که ویران و “عنوان شده است.” حریص تشکرها.

دیدگاه برایان:

من منتظر هستم برای خرید. من شرط می بندم پول به عنوان به زودی به عنوان این COVID گه بیش از بازار مسکن سقوط خواهد کرد.

اما نمی نگه داشتن نفس خود را نشان می دهد آن:

به عنوان جمعه نرخ جذب در دنور 1 ماه و شمال CO 1.3 ماه. این یک فروشنده بازار و دیوانه وار وجود دارد.

پاسخ تراویس:

چگونه بسیاری از بار ما را به شنیدن این ؟ آنها نمی انداختن به اندازه کافی به یک تفاوت برای خریداران. کلرادو گران است. دوره. است آنچه در آن است. شنیدن این کار را برای چهار سال متوالی.

Erminio یو پی اس حول و حوش:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آنها گفته اند همان چیزی که برای بیش از پنج سال است. آن پایین می آید به پایه عرضه و تقاضا است. مردم هنوز هم در حال حرکت به کلرادو و هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی خانه ها در دسترس است. به عنوان COVID نقاط داغ خشم خود را در سواحل ایالت های جنوبی و غرب میانه ما را ببینید بیشتر مهاجرت به کلرادو. پرتاب یک طوفان و یا دو در مخلوط زوج با نرخ بهره پایین تاریخی و ما قطعا دیدن بیشتر مردم حرکت کردن در اینجا به خرید. ده درصد ؟ من فکر نمی کنم! به خصوص اگر کلرادو می توانید نگه داشتن آن عفونت نرخ پایین اقتصاد را بازیابی بسیار سریعتر از برخی از کشورهای دیگر. آن را همیشه می کند.

نتیجه گیری مایکل:

با تمام این مسائل رفتن در سراسر کشور دنور است که احتمالا یکی از آخرین های خوب شهرستانها بزرگ در سراسر ایالات متحده ….

چه چیزی شما فکر می کنم کلرادو بازار املاک و مستغلات ؟ بیشتر مردم حرکت می کند در اینجا برای جلوگیری از COVID و سایر مسائل ؟ ارسال نظر و یا به اشتراک گذاری افکار خود را در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de