تهمت می پوشد ماسک برای اولین بار در طول همه گیر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک به هنگام بازدید از یک بیمارستان نظامی در شنبه اولین بار رئیس جمهور شده است دیده می شود در عمومی با نوع صورت پوشش توصیه شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش و یا آلوده شدن توسط این رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز با هلیکوپتر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در حومه واشنگتن به دیدار زخمی اعضای و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مراقبت از COVID-19 بيمار. به عنوان او را ترک کاخ سفید به خبرنگاران گفت:: “هنگامی که شما در یک بیمارستان به خصوص … من فکر می کنم این انتظار به پوشیدن ماسک.”

تهمت بود با پوشیدن ماسک در والتر رید راهرو به عنوان او شروع به سفر خود را. او با پوشیدن یک زمانی که او پا کردن هلیکوپتر در تاسیسات.

رئیس جمهور این بود که دیر شروع به استفاده از ماسک در طول همه گیر که درگرفته است در سراسر ایالات متحده از ماه مارس و آلوده به بیش از 3.2 میلیون کشته و حداقل 134,000. برجسته ترین جمهوری خواهان از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید پوشیدن ماسک به عنوان coronavirus زمین به دست آورد در این تابستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما کاهش یافته است به پوشیدن ماسک در اخبار کنفرانسها coronavirus نیروی کار به روز رسانی تظاهرات و دیگر رویدادهای عمومی. افراد نزدیک به او به آسوشیتدپرس گفت که رئیس جمهور می ترسید یک ماسک او را نگاه ضعیف و نگران بود که این تغییر تمرکز به بحران بهداشت عمومی به جای بهبود اقتصادی. آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف خصوصی مهم است.

در حالی که با پوشیدن یک خود را مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال سیگنال های مختلط در مورد ماسک تصدیق کرد که آنها مناسب خواهد بود اگر فرسوده در محیط سرپوشیده که در آن مردم بودند و نزدیک به هم. اما او را متهم خبرنگاران از پوشیدن آنها به لحاظ سیاسی درست است و ترجمه پیام های سرگرم کننده از دموکرات جو بایدن برای پوشیدن یک ماسک و یادآوری میکند که بایدن به نظر می رسد ضعیف است.

پوشیدن ماسک دیگری شد سیاسی تقسیم خط با جمهوری خواهان مقاوم تر به پوشیدن آنها را از دموکرات ها. چند ماسک دیده می شد در اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حوادث در Tulsa, اوکلاهما, ققنوس و داکوتای جنوبی کوه راشمور.

تنها زمان تهمت شناخته شده است به یک ماسک بود که در طول خصوصی بخشی از یک تور از یک کارخانه فورد در میشیگان.

در وب سایت خود والتر رید حمل این توصیه: “هر زمان که شما در مکان های مانند در فروشگاه مواد غذایی محلی شما و یا داروسازی که در آن دشوار است برای حفظ 6 پا از فاصله اجتماعی, شما باید یک پارچه صورت پوشش.” این مرکز همچنین اشاره می کند که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند با پوشیدن پارچه پوشش صورت به سرعت گسترش coronavirus.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de