[email protected]مدیسون مزایده Saiz نقاشی به نفع براندون فاستر خانواده

آیا شما همیشه می خواستم به خود قطعه خود را از یک رستوران — حتی اگر آن را فقط یک کوچک قطعه ؟ در حال حاضر شما شانس — و سرمایه گذاری خود را نه تنها در زمین آثار هنری شما از چه یکی از رستوران های بالا در دنور در طول چند سال گذشته اما به یک علت خوب است.

دنور هنرمند Jonathan Saiz ایجاد یک سری از 88 مینیاتور نقاشی رنگ و روغن برای اتاق ناهار خوری [email protected]مدیسون که زد برای سه سال و نیم قبل از آشپز/صاحب جف اوزاکا بسته رستوران خوب در پایان ممکن است. Saiz اهدا نقاشی به رستوران و اوزاکا در نوبت مزایده از قطعات منحصر به فرد آغاز و در ظهر امروز (دوشنبه, جولای 13) و در حال اجرا تا نیمه شب روز جمعه, جولای 17. تمام درآمد حاصل از حراج خواهد شد اهدا به خانواده براندون پرورش سرآشپز اجرایی پروژه قلب فرشته که با گذشت بیش از یک هفته پیش.

Jonathan Saiz's tiny paintings were displayed in the dining room of 12@Madison for three and a half years.گسترش

جاناتان Saiz کوچک نقاشی نمایش داده شد در اتاق ناهار خوری [email protected]مدیسون برای سه و نیم سال است.

دانیل Lirette

Saiz ساختمان شده است شهرت خود را به عنوان یک سطح بین المللی شناخته شده هنرمند برای بیش از پانزده سال به اوج خود رسید در تابستان سال گذشته نمایشگاه در موزه هنر دنور که در آن هزاران نفر از مینیاتور ترکیب شدند به تاسیسات عظیم. با توجه به اوزاکا Saiz یک مشتری به طور منظم در اولین دنور رستوران دوازده (که زد از سال 2008 تا 2014) و کمک مالی است که در همراهی با این هنرمند استاندارد M. O.: پس از موزه هنر دنور نمایشگاه به پایان رسید او به دور بیش از ده هزار فردی مینیاتور که به شکل موزاییک در قطعات بزرگتر.

“این نقاشی ها ساخته شده بودند برای جهان برای دیدن و ما امیدواریم که هر چند نشانه کوچک این کمک های مالی کمک به خانواده فاستر از طریق این زمان دشوار” اوزاکا می افزاید. “براندون بود پدر شوهر, رهبر, مربی و واقعا به یک آشپز و آشپز است. او یکی از اصیل ترین مردم من تا به حال لذت بردن از دانستن و عبور از یک دست دادن واقعی برای جامعه ما است.”

هر یک از 88 نقاشی شده اند عکس و لود به [email protected]مدیسون Facebook صفحه و مناقصه آغاز خواهد شد وجود دارد در ظهر امروز (اگر چه در برخی از پرندگان در حال حاضر قرار دادن در مناقصه). مناقصه شروع می شود در $50 در هر و برنده مناقصه خواهد بود تماس در دوشنبه 20 ژوئیه به ترتیب پرداخت و انتخاب کنید تا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>