آلمان هدف خود را از ریاست اتحادیه اروپا ‘آب و هوا خنثی’

برلین (AP) — آلمان هدف خود را از شش ماه ریاست اتحادیه اروپا “آب و هوا خنثی” توسط سازماندهی حوادث در چنین راهی که برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و جبران هر گونه که نمی توان اجتناب کرد, مقامات روز دوشنبه گفت:.

وزارت محیط زیست گفت: داوطلبانه حرکت های ایجاد شده در اوایل تلاش های اتریش و فنلاند برای کاهش ردپای کربن خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

کشورهایی که نگه داشتن چرخش موقعیت معمولا در تعامل با سراسیمگی از دیپلماسی میزبانی صدها نفر از حوادث با شرکت کنندگان از سراسر 27-ملت بلوک.

آلمان گفت: این عمل از انتشار جبران — پرداخت برای پروژه های احیای جنگل که ضبط و یا جلوگیری از همان مقدار دی اکسید کربن به اتمسفر منتشر — تمدید خواهد شد شامل غذا برای حوادث نه فقط سفر.

وزارت محیط زیست گفت: این برنامه به ارائه وعده های غذایی گیاهی در آن حوادث هر چند وزارتخانه های دیگر ممکن است انتخاب کنید برای خدمت به گوشت و ماهی که بزرگتر کربن.

آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا حساب برای حدود 2 درصد از جهانی انتشار گازهای گلخانه ای. دولت می خواهد به قطع کشور تولید گازهای گلخانه ای توسط حداقل 55 درصد در 10 سال نسبت به سطوح سال 1990 و اطمینان حاصل شود که کل دولت فدرال است که “آب و هوا خنثی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de