L. A. متحد نمی خواهد بازگشایی دانشگاه ها برای شروع سال تحصیلی در میان coronavirus سنبله

لس آنجلس دانشگاه نمی خواهد برای بازگشایی کلاس های on Aug. 18 و ملت دومین سیستم مدرسه خود ادامه خواهد داد با آموزش آنلاین تا اطلاع ثانوی به دلیل وخیم تر شدن coronavirus افزایش Supt. Austin Beutner روز دوشنبه اعلام کرد.

این تصمیم دشوار شد اجتناب ناپذیر در هفته های اخیر Beutner گفت: به عنوان coronavirus موارد سر به فلک کشید در لس آنجلس و منطقه نمی تواند به حفاظت از سلامت و ایمنی برخی از نیم میلیون K-12 دانش آموزان و حدود 75000 کارکنان.

“به من اجازه دهید شفاف” Beutner گفت: در مصاحبه ای با بار. “همه ما می دانیم که بهترین محل برای دانش آموزان برای یادگیری در یک محیط مدرسه.” اما او گفت: “ما در حال رفتن در جهت اشتباه است. و تا آنجا که ما می خواهم به عقب در مدارس و دانش آموزان در مدارس — نمی تواند آن را انجام دهد تا زمانی که آن را امن و مناسب است.”

تبلیغات

او افزود که این مهم به اجازه خانواده ها و کارکنان منطقه می دانم به طوری که آنها می تواند آماده برای به سرعت در حال نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی تنها پنج هفته دور.

سرپرست همچنین تیز به نام برای county, دولت فدرال و مقامات به ارائه رهبری و بودجه به صورت منظم coronavirus تست و تماس با ردیابی. او گفت که مدارس نیز مورد نیاز واضح تر راهنمایی در مورد زمان و نحوه بازگشایی شده است. Beutner برآورد هزینه آن را 300 دلار در سال به ازای هر نفر برای شرکت در آزمون کلیه دانش آموزان و کارکنان یک بار در هفته.

“دلار در مقایسه با رنگ پریده به اهمیت مدارس را بازگشایی چه بود پنجم بزرگترین اقتصاد در جهان است,” او گفت:.

تبلیغات

تصمیم حفره دار دو ضرورت در برابر هر یک از دیگر: نیاز به کاهش خطرات بهداشتی در مقابل نیاز به بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس — که در آن کارشناسان می گویند که آنها یاد بگیرند به طور موثر تر در حالی که همچنین اجازه می دهد پدر و مادر خود را برای از سرگیری بیشتر روال چت روم, کمک به افزایش حالت اقتصاد در رکود عمیق است.

مدرسه دیگر سیستم های مختلف مناطق در سراسر کشور در حال مقابله با این مسئله به روش های مختلف — در بخشی به دلیل وضعیت سلامت متفاوت است و یا به دلیل سیاسی و فلسفی تقسیم بیش از آنچه که باید اولویت را دارد. در شهر نیویورک این کشور بزرگترین مدرسه سیستم دانشگاه را بخشی از بازگشایی با دانش آموزان بازگشت کمتر از پنج روز در هر هفته. در کانتی فیرفکس ویرجینیا سیستم مدرسه است و به پدر و مادر انتخاب تنها به صورت آنلاین و یا بازگشت به دانشگاه دو روز در هفته همراه با آموزش آنلاین.

در کالیفرنیا روز به روز بیشتر سیستم مدرسه انتخاب به نگه داشتن دانشگاه ها بسته و بازگشایی حاضر تنها به عنوان مقامات بهداشت صدا هشدار در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد است.

تبلیغات

در شمال کالیفرنیا کسانی که در مناطق عبارتند از غرب Contra Costa County سمت شرق اتحادیه در سن خوزه و اوکلند Unified School District.

در جنوب کالیفرنیا, شهرستان سن برناردینو سیستم مدرسه اشاره به “اخیر و افزایش قابل توجهی در COVID موارد در جامعه ما” در آن 2 ژوئیه اعلام کرد که دانشگاه ها نخواهد بود بازگشایی ماه آینده.

“پس از آغاز سال تحصیلی و اگر و تنها زمانی که ما می توانیم انجام این کار با خیال راحت ما آغاز خواهد شد برای ارائه در فرد بررسی و پشتیبانی خدمات برای گروه های کوچک دانش آموزان و در نهایت انتقال به یک یا ترکیبی حاوی آموزش مدل” گفت: موقت Supt. هارولد Vollkommer در بیانیه ای.

در L. A. شهرستان ثبت عفونت رسیدن شد جدید روزانه بالا و عفونت رای از این آزمایش افزایش به 10 درصد برسد. آن افتاده بود به 4.6 درصد در ماه مه.

“شما از خواب بیدار هر روز صبح و می گویند شاید که یک روز چیز” Beutner گفت. “شاید که یک هفته چیزی. آن شده است یک ماه در حال حاضر… بوده ایم تعمق در این برای برخی از زمان پس واقعا اواسط ماه ژوئن از عوامل سلامت در جامعه شروع به رفتن در جهت اشتباه در عجله بسر می رسانید.”

تبلیغات

در برنامه ریزی خود را برای پاییز مدرسه مقامات منطقه در سراسر منطقه قابل درک است که برخی از پدر و مادر آماده برای فرستادن فرزندان به دانشگاه: فاصله-آموزش-تنها برنامه است که لازم است برای آنها.

هنوز اخیر امید شده بود که L. A. متحد و دیگر سیستم مدرسه می تواند برای بسیاری از خانواده ها با استفاده از یک برنامه ترکیبی است که در آن دانش آموزان را به حضور در کلاس های پاره وقت در پردیس در اجتماعی فاصله گرفته, گروه, با استفاده از یک برنامه مبهوت. رفتن آنها به ترکیب این محدود در پردیس با افزایش مطالعه در خانه و چارچوب است که شامل کار علمی آنلاین و آفلاین.

برخی از مدارس هنوز هم برنامه ریزی شده است به مسیر رفتن است اما سن دیگو متحد بود که یکی از آنها اعلام کرد صبح روز دوشنبه که آن را بیش از حد خواهد بود آنلاین-تنها برای شروع ترم. در آن مدرسه سیستم اتحادیه معلمان تا به حال تحت فشار قرار دادند در روزهای اخیر در برابر بازگشایی برنامه نسبت به اقدامات ایمنی.

تبلیغات

این اتحادیه معلمان در L. A. بود بیشتر مصمم. هفته گذشته رهبری به نام برای دانشگاه بسته باقی می ماند. و 83 درصد از معلمان مورد توافق در یک روز ضربه محکم و ناگهانی نظرسنجی; در حدود 56 درصد از اعضای اتحادیه شرکت کننده در این نظرسنجی.

اما حتی یک مبهوت محدود در دانشگاه برنامه خواهد سقوط کوتاه از مطالبات از رئیس جمهور تهمت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos. آنها را تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که باز نمی پردیس — اگر چه مشخص نیست که برنده خواهد بود قادر به انجام آن تهدید.

کسانی که جانبداری با مغلوب ساختن پیشی جستن شامل فلوریدا کالیفرنیا ، ریک DeSantis که همچنین تهدید کرده است که کمک های مالی از مدارس که نمی بازگشایی دانشگاه ها — با وجود یک افزایش بزرگ در دولتی که عفونت و عفونت نرخ. حدود 90 درصد از بودجه مدارس می آید از دولت و یا منابع محلی است.

تبلیغات

طرفداران مدرسه بازگشایی باید با اشاره به ظاهرا تلاش موفق در تایوان و نروژ و دانمارک است. منتقدان اما تا کنون قابل توجه تفاوت بین مدیریت و وضعیت این بیماری همه گیر در این کشورها و در ایالات متحده آمریکا

با شروع مدرسه, L. A. متحد خواهد شد که تا به حال حدود پنج ماه به بهبود آنچه در آن می توانید انجام آنلاین: دانش آموزان باید با رایانه و بسیار بهبود یافته دسترسی به اینترنت و پشتیبانی فنی. معلمان باید با دریافت آموزش به صورت آموزش آنلاین. و خاص آشنا آیین ترمیم خواهد شد: معلمان را حضور و غیاب و انتظار می رود برای پیگیری یادگیری دانش آموز هر روز در مدرسه; دانش آموزان را دریافت نمرات.

اما ناهموار — اغلب ناکافی — مطالعه محیط در صفحه اصلی باقی بماند. برخی از والدین هستند و کمتر قادر و یا قادر به نظارت بر, دانش آموز مدرسه در خانه. کارشناسان هشدار داده اند که دانش آموزان به احتمال زیاد به سقوط خواهد شامل کسانی که در خانواده های کم درآمد, دانش آموزان, یادگیری زبان انگلیسی و دانش آموزان با معلولیت.

تبلیغات

و مراقبت از کودکان می تواند باقی می ماند یک باتلاق. Beutner گفت: خواستار آن یک بحران خواهد بود “کتمان حقیقت.”

کودکان او گفت: “در حال نگاه کردن به یک عمر از عواقب اگر ما نمی توانیم آنها را در محیط مدرسه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, اما آن را باید امن است. و چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که به نوبه خود مدارس ما به برخی از غول های پتری دیش و باید جبران ناپذیر بهداشت و عواقب زندگی برای همه جامعه مدرسه است.”

Beutner گفت: او به خصوص زده تحصیل در ایتالیا که به نظر می رسد به سند گسترش عفونت کرونا ويروسی از افرادی که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به نمایش گذاشته علائم و یا کسانی که هرگز تا به حال علائم قابل توجه.

مدرسه منطقه گفت: آماده شد برای به دست گرفتن رهبری در شاخص های دانشگاه برای اجتماعی فاصله و توزیع ماسک, اما آن را نمی تواند انجام لازم بار به صورت منظم coronavirus تست و تماس با ردیابی.

تبلیغات

هفته گذشته L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر هشدار داد مدارس که آنها نیاز به آماده به حرکت می کند 100 ٪ آنلاین برای شروع سال تحصیلی اما صدور بخشنامه.

“ما یک مسافر در اتوبوس, درست مثل هر کس دیگری” Beutner گفت. “اگر گسترش بدتر اگر نرخ عفونت بدتر, ما می توانیم, ما می توانیم, مانیتور, اما ما نمی توانیم خم است. همه ما می توانید انجام دهید این است نگه داشتن آن از بدتر شدن کمک به آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>