لس آنجلس سوابق 3,322 جدید کروناویروس موارد 18 مرگ و میر

لوس آنجلس در ادامه به گزارش موج در coronavirus موارد شنبه tallying 3,322 مورد جدید از این ویروس و 18 مربوط به مرگ و میر.

با این که این شهرستان دارای شرکت ثبت شده در مجموع بیش از 133,700 موارد و 3,800 مرگ و میر.

ادامه افزایش می آید به عنوان تلفات از coronavirus در کالیفرنیا افزایش یافت و بالاتر از 7000 در این آخر هفته با ميزان عفونت در ادامه به بدتر.

بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود هر دو ایالت و در L. A. شهرستان است. یکشنبه وجود دارد 2,093 تایید coronavirus بیماران در بیمارستان شهرستان با 26 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 19 درصد در هواکش, مقامات گفت. حدود یک ماه پیش از بستری شدن در بیمارستان بودند اعم از 1,350 به 1450 هر روز.

تبلیغات

جدید ترین سه روز به طور متوسط روزانه تعداد بیماران بستری نشان از افزایش حدود 24 درصد به گفته وزارت بهداشت داشبورد که آهنگ های بازگشایی معیارهای.

درصد نتایج آزمون آینده را مثبت نیز افزایش یافته است که کارشناسان می گویند نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در جامعه انتقال است. یکشنبه, 1,336,000 مردم شده بود آزمایش با 9% تست مثبت است. هفت روز به طور متوسط از شهرستان روزانه تست مثبت رای افزایش یافته است به 10 درصد در انتخابات روز جمعه گفت.

افزایش احساس خطر مقامات بهداشت عمومی و باعث نگرانی است که سیستم بیمارستان می تواند تبدیل به ضعف است.

“ما شده اند به مبارزه با این ویروس برای چند ماه و من می دانم که ‘COVID خستگی’ بسیار واقعی چیز” باربارا فرر, شهرستان, بهداشت, مدیر, در بیانیه ای گفت. “من می خواهم همه را تشویق به هوشیار باقی می ماند و همچنان به استفاده از تمام ابزار ما برای جلوگیری از انتقال ویروس است.”

تبلیغات

کسانی که عبارتند از: فیزیکی, فاصله, پوشیدن پوشش صورت و شستن دست و غالبا او گفت:.

مقامات بر این باورند که افزایش در انتقال آغاز شده و در اطراف این هفته روز یادبود و باید نسبت آن را به افراد بیشتری در تماس با یک دیگر با توجه به محل بازگشایی و بیشتر گردهمایی های اجتماعی در حال وقوع است.

در تلاش برای محدود کردن افزایش این شهرستان تا حدی نورد اقتصادی آن بازگشایی به دستور دولت است. میله ساخته شده بودند را تعطیل دوباره ژوئن 28 و رستوران ها گفته شد برای جلوگیری از ارائه در شخص ناهار خوری ژوئیه 1.

در ضمن L. A. شهردار اریک Garcetti هشدار داده است که این شهرستان می تواند reimpose اجباری اقامت در خانه اگر منظور ادامه شرایط را بدتر کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de