رابرت فولر مرگ به ارمغان می آورد عظیم نظارت عمومی بر مختصری از زندگی مبارزه

از اوایل صبح ساعت 10 ژوئن هنگامی که یک رهگذر در بر داشت بدن یک جوان سیاه حلق آویز از یک درخت در نزدیکی شهرستان گراش سالن مختصر زندگی رابرت فولر آمده است در زیر میکروسکوپ.

مقامات محلی تلقی مرگ او خودکشی و ارتباط آن به انزوا در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر. آنها راه می رفت پشت تعیین روز بعد به عنوان ساکنان خواستار تحقیق در کفر است که هنگامی که یک مرد سیاه و سفید داشت حلق آویز در یک میدان عمومی مقامات تا به حال به سرعت رد بازی ناپاک است.

تظاهرات علیه نژادپرستی شد cresting در جنوب کالیفرنیا و در سراسر کشور. بسیاری از مردم آمریکا نزدیک شد کلمه از اجرای قانون جدید شک و تردید و شرایط مردانه و میر بیشتر موشکافی.

مرتبط با: پیشگیری از خودکشی منابع

تبلیغات

برخی از ساکنان دره آنتلوپ استناد به این منطقه سابقه خصومت نسبت به سیاه مردم ابراز ترس که کاملتر شده بود بدون محاکمه اعدام. صدها هزار نفر با امضای یک طومار خواستار یک تحقیق دقیق تر.

A man pays his respects at a memorial for Robert Fuller.

یک مرد می پردازد جهات خود را در یک بنای یادبود برای رابرت فولر در 10 ژوئن.

(Genaro ملینا/لس آنجلس تایمز)

“گوشی من به طور مداوم زنگ در مورد نگرانی در مورد این” Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا به خبرنگاران گفت:. “آن را به معنای زیادی به بسیاری از مردم است.”

اما برای همه این ترس از چه فولر مرگ شده اند می تواند آن مشخص شد در هفته گذشته آن را در دست خود را. لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی حکومت آن را یک خودکشی و کلانتر گروه محققان گفت: آنها بهبود سوابق پزشکی مستند تاریخچه ای از رفتار خودکشی. جداگانه کالبد شکافی راه اندازی شده توسط فولر کردم هیچ نشانه ای از بازی ناپاک است.

تبلیغات

و نه خانواده وکیل و مقامات به این نتیجه رسیده بود که مرگ او متصل به آن از نیمه برادر Terron بون که در یک درگیری با معاونین کلانتر یک هفته پس از فولر پیدا شد.

با یافته های کلانتر محققان, مصاحبه با فولر دوستان و بررسی سوابق یک پرتره جدیدی از مردی که 24 سال از زندگی بودند هرگز آسان آغاز و با مرگ مادر خود را در کودکی و در ادامه از طریق یک سری از بستری شدن در بیمارستان برای آشکار بیماری های روانی.

این یک داستان است که محوری زیر ذره از نظارت عمومی. تا به حال فولر نمی درگذشت “هنگامی که همه چیز در یک نقطه جوش” یکی از دوستان خود ویکتور Adeyokunnu گفت: در مصاحبه با “آن را احتمالا نمی خواهد که حتی اخبار است.”

“شخصا” او افزود: “من خدا را شکر او نمی تواند در سکوت است.”

تبلیغات

فولر رشد در بز کوهی دره دو تا از بزرگترین شهرهای لنکستر و گراش در حدود یک ساعت رانندگی و یک کوه دور از لوس آنجلس مناسب است. هم مرز با سن Gabriels به جنوب و Tehachapis و سیرا Pelona به غرب دره آنتلوپ است خانه را به تعداد فزاینده ای از خانواده ها که سمت چپ لس آنجلس برای کاهش هزینه های زندگی — و برای بسیاری از فرصت خود را به یک خانه.

این آلاینده خورشید پخته کشور که در آن تحولات مسکن و مراکز نوار متناوب با امتداد کویر جمعیت تنها با gnarled جاشوا درخت. مانند هوا که آویزان سنگین و سوسو زننده در گرما وجود دارد یک حس stagnancy در اینجا از “رفتن به جلو یا رو به عقب” چاد دم یکی از فولر دوستان در مصاحبه ای گفت:.

Like most kids from Palmdale, Robert Fuller envisioned leaving it for someplace else.

مثل اکثر بچه ها از پالم دیل رابرت فولر پیش بینی می روم آن جایی دیگری است.

فولر بود که فقط 8 سال زمانی که او مادرش را از دست داده. در سال 2004 او تحت بیهوشی برای یک پروسه زمانی که ضربان قلب و فشار خون شروع به نازل شدن یک پزشکی قانونی گزارش گفت:. او در ساعت 43 ساله. سالها بعد یکی از فولر خواهر بگویید محققان او دچار افسردگی ناشی از مرگ مادر او با توجه به پزشکی قانونی گزارش. در زمان او می خواهم تو نام او — تری — در بازوی راست ،

تبلیغات

فولر جوانترین خواهر و برادر خود زندگی می کردند با پدر خود و سپس خانواده و دوستان. پس از خانواده اچ درگذشت او مطرح شد خواهر خود را. “رابرت بود تنها سه سال جوان تر از من” یکی از خواهر فرشته مگی گفت: در مراسم تشییع جنازه “اما رابرت بود قطعا من اولین نوزاد.”

دوستان خود را بازشماری اگر بی توجه است, دوران نوجوانی: آنها در بازه زمانی بیش از همه گراش و جرأت به لس آنجلس به اسکیت بورد اگر چه فولر محکوم با پا و عدم هماهنگی و به زودی آن را داد تا دم گفت. آنها رقصید در یک کلیسای محلی در روز سه شنبه شب — “این که چگونه حوصله ما بودند” دم گفت: — سبک تغییر از شکستن رقص به موسیقی پاپ-قفل به krumping آنها بزرگ شده.

مرتبط با: در اینجا است که یک لیست از خودکشی پیشگیری خطوط تماس ویژه از لس آنجلس وزارت بهداشت

فولر رفت و از طریق تعدادی از مراحل به یاد ماندنی ترین انسان ها, پانک راک, فصل دم به یاد می آورد. او عینک نکردم کمربند, شلوار جین تنگ و گرمکن پوش فراهم پیراهن و او خود را صاف کنید و رنگ آن قرمز است. مگی گفت: او برادر “خواهش کرد که او را خاله به پرم مو” پس از آن حاضر به شنا در استخر برای ترس از آن ،

تبلیغات

پس از اتمام دبیرستان در سال 2016 فولر می خواستم به کار به عنوان یک طراح یا هنرمند گرافیک دوستان خود گفت. مثل اکثر بچه ها از پالم دیل او پیش بینی می روم آن جایی دیگری است. “همه رشد می کند تا در اینجا با نوعی از رویا اما همیشه در خارج از شهر” گفت: عدالت برایانت یک دوست فولر که در حال حاضر زندگی در هوستون.

فولر تقسیم زمان بین نوادا که در آن پدر خود زندگی می کند; آریزونا با خواهر و کالیفرنیا. آن را در اطراف این زمان با توجه به کلانتر محققان و مدارک دادگاه که فولر شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری روانی و رو به برخی از مشکلات با قانون است.

در ژانویه 2017, فولر در بیمارستان بستری شد در آریزونا و مبتلا به توهم شنوايی پس از گفت او می خواست “برای قرار دادن تفنگ به سر خود” کلانتر Cmdr. کریس مارکس گفت. او گزارش داد شنیدن صدای گفتن او را به کشتن خود را در سال 2019 و او تحت درمان قرار گرفت که در آن سال در بیمارستان در کالیفرنیا و نوادا. در طول این مدت زمان مشابه فولر خدمت مختصر نانامی به بازی در لس آنجلس زندان پس از اینکه به جرم خرابکاری در یک کلیسا و مانع یک افسر پلیس پرونده های دادگاه نشان می دهد.

Attorney Jamon Hicks, the attorney for the family of Robert Fulle.

وکیل Jamon هیکس درباره رابرت فولر: “او یک مرد جوان 24 ساله هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه خود را.”

(کارولین کول/لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

برای یک سال زندگی می کردند و در یک سرپناه برای بی خانمان جوانان در لاس وگاس مارکس گفت. یک هماهنگ کننده پناهگاه شانون غرب جوانان بی خانمان مرکز گفت: یک محقق که فولر “آیا تلاش برای زندگی با پدرش, اما زمانی که آن کار نمی کند, او را بازگشت به پناهگاه” یک پزشکی قانونی گزارش گفت:. یک نماینده برای پناهگاه کاهش یافته است به نظر پزشکی با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

در فوریه فولر سعی نور خود را به آتش در لاس وگاس مارکس گفت. او را ترک لاس وگاس پناهگاه خوب بود و بعد از آن گزارش زندگی در رنو, بی خانمان, گزارش پزشکی قانونی گفت. او سفر به آریزونا برای دیدن خواهر خود را و بازگشت به کالیفرنیا در ژوئن 4, پزشکی قانونی ثبت می گویند.

مربوط به: نیاز به کمک سلامت روان در طول همه گیر

فولر گذشته دیده می شد زنده در یک 7-یازده فروشگاه در اطراف 8 p. m. در ژوئن 9. او با پوشیدن لباس بنفش سرعت باد و یک کوله پشتی پر از لباس و لوازم آرایش.

تبلیغات

در 3:40 a. m. صبح روز بعد یک فرد بی خانمان راه می رفت به ایستگاه های آتش نشانی در نزدیکی شهرستان گراش در سالن به گزارش یک بدن در یک درخت.

اواخر ماه گذشته عزاداران حوصلگی گذشته یک طلا تابوت در زیر منبر از زندگی سنگ کلیسای جامع از عبادت در Littlerock, یک جامعه کوچک در جنوب شرقی گراش. برخی می دانستند فولر و دیگران نه در همه. Ushers کردن کارت با فولر داستان زندگی در پشت. این بود مختصری که هر داستان زندگی یک زن 24 ساله خواهد بود.

مهم نیست که چگونه او بدون توجه به آنچه پزشکان جستوجو کرد که بدن خود را و یا کارآگاه که scoured داستان زندگی خود را در بر داشت و آن تغییر نمی کند این تغییر ناپذیر واقع هیکس خانواده وکیل در مصاحبه ای گفت: “او یک مرد جوان 24 ساله هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه خود را.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید که داشتن افکار خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در (800) 273-8255. تماس گیرنده متصل است به گواهی بحران مرکز در نزدیکی که در آن تماس قرار داده شده است. تماس رایگان و محرمانه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de