آهسته COVID-19 کالیفرنیا گروه در تلاش برای پیگیری کردن خانواده های جدا شده در مرز

ورونیکا لدسما به خواب می رود نگرانی در مورد 86 خانواده. و هیچ یک از آنها خود را.

وجود مادر که ترس اینکه پنج دقیقه دیر به انتخاب کودکان است. آنها از هم جدا شدند در مرز و هنگامی که او در اواخر بچه ها تعجب می کنم اگر آنها او را دوباره ببینم.

پسر کوچک که نمی خواهید در این کشور دیگر پس گرفته شده از پدر و مادر خود.

یک مادر که دعا برای کسی که به او کمک کند و او دختر بودند که از هم جدا و بدون تماس برای بیش از یک ماه است.

تبلیغات

لدسما است که برای اتصال این شکننده خانواده ها با خدمات توسط دولت پرداخت می شود — که خواهد شد کمک به آنها غلبه بر تروما و بیماری های روانی ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “تحمل صفر” سیاست های مهاجرتی است. پس مارس توسعه هماهنگ شده اند در تلاش برای رسیدن به هزاران نفر از پدر و مادر مهاجر و کودکان شده اند که متحد پس از سال جدایی.

اگر چه دولت اذعان کرده است که حدود 2,700 کودکان از هم جدا شدند از خانواده خود را در مرز تعداد کل کسانی که جدا تحت رئیس جمهور تهمت ناشناخته باقی مانده است. در اوایل این سال گروه پزشکان حقوق بشر نشان داد که جداسازی تشکیل شکنجه.

در آخرین پنج ماه هماهنگ با سنکا خانواده از سازمان های مستقر در کالیفرنیا غیر انتفاعی رسیده اند چند صد خانواده از حدود 2500 سراسر ایالات متحده که به طور بالقوه واجد شرایط برای خدمات.

این یک کار دشوار است تحت هر شرایطی; اما مهلت و همه گیر شده این خانواده ها سخت تر برای پیدا کردن و تبدیل خدمات در دسترس به نادر کالا است.

تبلیغات

“زمان بندی نشده است می تواند بدتر و تاثیر نمی تواند بزرگتر از نظر درجه که ما آهسته گفت:” کن Berrick مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار سنکا خانواده از سازمان. “آنچه که من فکر می کنم تصور می شد به عنوان یک yearlong روند فقط احتمالا نمی تواند انجام شود در آن زمان است.”

در اخیر روز شنبه, Ledesma قرار گرفتند دو نفر-ساعت آموزش به منظور کمک به هماهنگ پیگیری کردن خانواده های پراکنده در سراسر کشور است.

آنها رفت و بر توسعه جامعه ایده هایی مانند تماس با مواد غذایی و فروشگاه ها و مراکز اجتماعی و laundromats در نزدیکی آدرس از خانواده ها برای دیدن اگر آنها می خواهم قرار دادن آگهی برای ترویج Todo Por Mi Familia ابتکار.

در طول آموزش, آنها قادر به پیدا کردن شماره به صورت یک خانواده در Whitepages.

تبلیغات

“هدف ما این است که برای اتصال به هر یک از خانواده های ما به خدمات” لدسما گفت. “ما نمی خواهید به قادر به پیدا کردن یکی است.”

سنکا کمک کرده تا با تلاش و پس از پایان ماه مارس پس از یک قاضی دستور دولت برای ارائه خدمات بهداشت روانی به خانواده هایی که از هم جدا شدند توسط دولت و یا بعد از 1 جولای 2017 که باقی می ماند در آمریکا

دولت قرارداد با سنکا به پایان می رسد در ژانویه 2021. وزارت دادگستری نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این امر گسترش قرارداد.

“ما امیدواریم که وجود دارد می تواند برخی از انعطاف پذیری” Berrick گفت. “ما شروع به این کار را در یک محیط است که بسیار متفاوت از آنچه در این فصل پیش بینی شده است.”

تبلیغات

سعی کنید برای پیدا کردن خانواده ها قبل از مهلت آژانس به همکاری با قانونی و مبتنی بر جامعه سازمان ایجاد یک خط تلفن و ساخته شده ویدئوها از افراد مشهور مانند پدرو پاسکال از “Mandalorian” — شعار این طرح است. توسعه هماهنگ کننده باید با استفاده از اطلاعات تماس و تاریخ و زمان آخرین شناخته شده آدرس های ارائه شده توسط دولت است.

اما برخی از اعداد حلقه به بازداشتگاه. برخی دیگر از خدمات. او 86-خانواده caseload, لدسما — که در تگزاس مرکزی تیم شده است قادر به رسیدن به تنها 12.

هنگامی که او در تماس لدسما — که یک کار اجتماعی پس زمینه — باید غلبه بر شک و تردید و اطمینان خانواده ها که خدمات خود را تاثیر نمی گذارد حقوقی و دادرسی که اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته نمی شود با مهاجرت و گمرک.

در بیانیه وزارت بهداشت و خدمات انسانی تصریح کرد که اطلاعات در مورد خانواده های کشف شده توسط سنکا به اشتراک گذاشته نمی شود با یخ و یا دیگر سازمان های دولتی.

تبلیغات

“…خانواده تعامل تنها با سنکا کارکنان سازمان های غیر انتفاعی و سپس با ارائه دهندگان خدمات سلامت روان با فدرال پرسنل” آژانس در بیانیه ای گفت.

برای اطمینان بخشیدن به خانواده لدسما در برابر سهام خود زمینه مهاجرت به آمریکا از مکزیک زمانی که او 8 ساله بود. او اعطا شد مهاجرت امداد تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی برنامه — بهتر شناخته شده به عنوان DACA.

در مورد یک مادر است که می خواستم برای کمک به دخترش روند تروما Ledesma قادر به اتصال آنها را با یک درمانگاه است که ارائه رایگان سلامت روانی دندانپزشکی و خدمات مراقبت های اولیه.

“او فقط بسیار سپاسگزار به احساس می کنم مثل او فداکاری که ارزش آن” لدسما گفت.

تبلیغات

برخی از روز هر چند Ledesma یابد و خودش را فراخوانی بیش از 10 ارائه دهندگان. به دلیل همه گیر برخی از کلینیک ها بسته هستند. درمانگران نیست پذیرش بیماران جدید و یا همین حالا تماس بلافاصله از آنجا که آنها در حال کار از خانه.

“این سخت است برای پیدا کردن ارائه دهندگان خدمات. من فکر می کنم که در آن ما در حال تلاش بیشتر به دلیل COVID-19,” لدسما گفت. “ما نیاز به ارائه دهندگان دیگر به مرحله و به ما کمک کند با این خانواده ها است.”

Luisa was separated from her 13-year-old daughter in 2017. They are both now in therapy.

Luisa جدا شد از او 13 سال در سال 2017. آنها هر دو در حال حاضر در درمان است.

(ارین اندرسون / Al Otro Lado)

در اولین جلسه درمان, Luisa اعتراف به گناه از او می خواهم حمل از او جدا شد و از او 13 ساله دختر دو سال پیش.

تبلیغات

احساس گناه بیش از این واقعیت است که دختر بود او اعتماد نمی کنه. که نوجوان اجتناب شود او را در آغوش. که او به شدت انتقاد کرد و از در او ،

آنچه اتفاق افتاده است, درمانگر دلداری Luisa بود تقصیر او نیست.

Luisa وارد مرز در دسامبر 2017, فرار باند آزار و اذیت در السالوادور. به زودی پس از او دختر, تماشا او داده مي شود.

دختر کوچک می تواند تنها به شکل قلب با دست او را قبل از او و مادرش شده بود.

تبلیغات

در حالی که او را دختر قرار داده شد با یک پرورش, خانواده, در ایالات متحده, Luisa تبعید شد به ال سالوادور. او یکی از حداقل 471 پدر و مادر که تبعید شدند بدون فرزندان خود را.

Luisa نمی دیدن دخترش برای 16 ماه تا آوریل 2019. در آن زمان آنها پیوست در ایالات متحده با کمک حقوقی وکالت غیر انتفاعی Al Otro Lado, این دو مثل غریبه ها.

Al Otro Lado شده است قادر به دوباره حدود 36 جدا از پدر و مادر با فرزندان خود اخیرا در ماه ژانویه است. شده اند وجود دارد 25 از آن خانواده هایی که پس از ارتباط با سنکا و پنج که در حال حاضر شروع به درمان از جمله Luisa.

با توجه به COVID-19 pandemic, خانواده, در حال دریافت tele-خدمات بهداشتی و درمانی به جای چهره به چهره ملاقات.

تبلیغات

در طی ماه گذشته, Luisa و دختر او را به حال چندین جلسات درمانی که در آن درمانگر خواسته است آنها را به باز کردن به یکدیگر است. Luisa صحبت در مورد اینکه چرا او را ترک کشور خود دختر او را مورد ترس است که آنها ممکن است از هم جدا شده دوباره.

“من فکر می کنم که این گفتگو که در آن او قلب و شروع به بیان خودش” لویزا گفت. “این چیزی بود که بسیار زیبا است که ما تمرین است.”

آن را نمی خواهد تغییر یک شبه Luisa گفت: اما او دختر است و آغوش او را دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>