استارباکس barista که $100,000 بیش ماسک گرد و غبار-up: ‘این است که ذهن باد’

آنها او را به ارمغان آورد پول در یک فلز نقره ای کیف قرار داده و آن را بر روی یک میز پیک نیک در میرامار مخزن. تا آمد درب: $100,000 در کاغذ بسته پشته از 50 دلار اسکناس.

تمام کسانی که greenbacks در کنار همه که آب آبی — جای تعجب نیست که لنین گوتیرز چشم رو بزرگ.

“من [را] هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این به جز در فیلم” او گفت:.

سه هفته پیش 24 ساله دانشجوی کالج مشغول به کار بود در یک استارباکس در Clairemont هنگامی که یک مشتری در آمد بدون پوشیدن یک ماسک صورت. وی با اشاره به کروناویروس قوانین او به سمت چپ و سپس از او انتقاد در Facebook برای امتناع از خدمت به او.

تبلیغات

که گرفتار چشم از مت کوان یک ارواین بازاریابی و استراتژیست برند که فکر می کند ماسک یک ایده خوب و اینترنت قلدری یک بد. بنابراین او شروع به “راهنمایی برای لنین به صورت ایستاده به سن دیگو کارن” با استفاده از رسانه های اجتماعی برچسب برای بیش از حد تحت عنوان افرادی که جوش ،

او امیدوار بود برای $1,000.

کمپین رسیده که در عرض چند ساعت پس از آن ضربه $5,000 نگه داشته و در حال رشد است. چیزی در مورد آن زده عصب ارتعاشی در امتداد سیاسی و فرهنگی خطوط گسل که پارگی خیلی از زندگی آمریکایی این روزها حتی در طول بحران بهداشت عمومی.

روزنامه ها و ایستگاه های تلویزیونی در سن دیگو و در جای دیگر گسترش این کلمه در آورده و بهره از اهداکنندگان تا آنجا که استرالیا.

تبلیغات

اکثر مردم به مبالغ کوچک 10 دلار یا 20 دلار اما وجود دارد بسیاری از آنها را — تقریبا 8,000 — و به عنوان پول نقد ریخته در Cowan گفت که او متوجه او مجازی نکته شیشه نبود فقط یک بیانیه است. آن را در حال تغییر بود ،

گوتیرز رشد در چولا ویستا در یک خانواده بدون پول زیادی. او گفت که آنها می خوردند بسیاری از برنج و لوبیا. در کریسمس جعبه زیر درخت بودند prettily پیچیده اما اغلب خالی است.

بنابراین زمانی که GoFundMe درایو ضربه $10,000 او نشئه بود. هنگامی که آن را ضربه $50,000 او حیرت زده شد. یک صد هزار ؟ او نمی باید کلمات.

“این پول بیشتر از هر کسی در خانواده من تا به حال بود,” او گفت:.

تبلیغات

در حال حاضر به نظر می رسید مانند رویاهای اهداف و قابل دسترسی است. او قصد دارد برای حرکت از کالج به Cal State فولرتون و مطالعه حرکت شناسی مکانیک حرکت انسان. شور و شوق خود را است, هیپ هاپ, تزریق, رقص, و او می خواهد به درخواست آنچه که او می آموزد که فرم هنری و به اشتراک گذاری آن با دیگران به عنوان یک مربی ورزشی.

“من احساس می کنم مثل من شده است با توجه به این فرصت باور نکردنی است که من هرگز به آینده” گفت: “من نمی خواهم به اتلاف آن است.”

این بود که اولین بار یک مشتری آمد به استارباکس بدون ماسک گوتیرز گفت. آن نیست آخرین بار هم نیست.

“من می گویند حدود 80 درصد از مردم تعاونی و پوشیدن ماسک,” او گفت:. “یکی دیگر از 10 ٪ فقط فراموش کرده و شرمندگی در مورد داشتن یک. و پس از آن وجود دارد شاید 10% که فقط نمی خواهید به پوشیدن یکی است.”

تبلیغات

تجربه خود را وجوش با رای گیری عمومی در مورد این مسئله. یک تحقیقات پیو گزارش از اواخر ماه ژوئن در بر داشت که 80 درصد از آمریکایی ها فرسوده ماسک حداقل برخی از زمان در حالی که در فروشگاه ها و 65 درصد آنها را پوشیده و یا بیشتر از زمان. هفت درصد گفت: آنها هرگز پوشیدن ماسک.

گوتیرز انتظار نیست برای به دست آوردن پول نقد. کوان و همکار خواهد Collette آورده آن را به او تاریخ و زمان آخرین هفته است. آنها این کار را به طوری که آنها می تواند تصویری همه چیز و ارسال آن را در یوتیوب. آن را نیز یک راه برای نشان دادن اهداکنندگان مبارزات مشروع بود; وجود داشته است, جمع آوری کمک های مردمی رسوایی مربوط به مردم جمع آوری پول برای ظاهرا علت ارزش و سپس به حفره حاصل.

“روز بزرگ به تغییر کسی زندگی” کوان گفت: در یک نقطه در این ویدئو فقط قبل از او پارک شده خودرو خود را در میرامار مخزن و رفت سمت گوتیرز با فلز کیف.

“من نمی دانم چه می گویند” گوتیرز گفت: هنگامی که او باز مورد و دیدم پشته از اسکناس. “این است که ذهن باد در حال حاضر.”

تبلیغات

او در زندگی Clairemont با یکی از خواهران خود را که با او در پارک. او خواهر دیگر وجود دارد بیش از حد. بنابراین او وکیل است.

او تا به حال برای دریافت دقیق در مورد بسیاری از چیزهایی که پس از این همه اتفاق افتاده است, او گفت:. چه حقوقی. چه عاقلانه است. او شده است صحبت کردن با یک مشاور مالی ،

“بسیاری از درها باز کردن برای من به این دلیل” گوتیرز گفت. “من می خواهم به مطمئن شوید که من انجام درست تنظیم خودم برای زندگی من پایین جاده ها است.”

به همین دلیل در وهله اول او رفت و پس از او سمت چپ مخزن شد به بانک. همه که پول در دست او عصبی است.

تبلیغات

او سپرده و در تلاش است در حال حاضر به حل و فصل را به چیزی نزدیک شدن به حالت عادی حتی خود را به عنوان همکاران در استارباکس گاهی اوقات دنده او در مورد “معروف است.”

او مشغول به کار پاره وقت برای قهوه خرده فروش برای حدود سه سال است و هیچ برنامه ای برای ترک. “من از مشاهده این را به عنوان چیزی است که بدان معنی است که من می توانید یک استراحت از زندگی,” او گفت:. “من قصد دارم به رفتن نگه دارید که اگر این پول هرگز وجود نداشته است.”

که شامل ماسک بیش از حد.

“این حداقل ما می توانیم انجام,” او گفت:. “اگر تمام پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان دارد که ما می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. و اگر آنها در اشتباه هستید, آن را فقط یک ماسک بر روی صورت خود را. این است که از یک معامله بزرگ.”

تبلیغات

مگر, البته, کسی که باعث می شود آن را یک.

Wilkens می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de