داخل داستان چگونه کالیفرنیا موفق توده coronavirus تست

این بیماری محققان وارد آپارتمان در خیابان لباس خود حمل لباس و دستکش و در صورت سپر در کل مواد غذایی کیسه های. آنها نمی دست کشیدن بر روی درب.

در عوض آنها به نام های اقامت — یک مرد در 50s و سپس در کالیفرنیا برای اولین بار شناخته شده coronavirus مورد گوشی. هنگامی که او پاسخ داد: او به دستور حرکت به دورترین گوشه ای از آپارتمان تا این تیم می تواند در داخل و کت و شلوار.

آنها آمده بودند به ساختمان آپارتمان در اورنج کانتی به مطمئن شوید که مرد بود که در آن به او وعده داده شده بود — و او منزوی وجود دارد به طور کامل به تنهایی.

“اولین مورد. ویروس جدید. ما نمی خواهید به مردم را برای آن کلمه” به یاد می آورد بخش پزشکی, مدیر واگیر, بیماری, کنترل, دکتر متی Zahn که نظارت عملیات.

تبلیغات

از آنها خواسته در مورد علائم در بیمار همسر خود را فرزند اخیر خود شام مهمان.

پس شروع آنچه که توسط بسیاری از اقدامات بيشترين گسترده بهداشت عمومی کمپین در کالیفرنیا: یک سریع بسیج برای شناسایی افراد مبتلا به این رمان coronavirus و جلوگیری از آنها را از آلوده کردن دیگران است. در روز های اولیه مقامات نمی دانم که آیا این امر می تواند در کوتاه مدت تعهد برای جلوگیری از جامعه انتقال در دولت و یا یک جنگ حماسی در برابر یک بار در یک قرن همه گیر.

اما به عنوان دومی سناریو بازی از کالیفرنیا در بر داشت خود را آماده ضعف و دائما عقب مانده لس آنجلس تایمز بررسی پیدا کرده است. کسانی که زود شکست چپ کالیفرنیا دور پشت در مبارزه با کروناویروس و آن را به تلاش برای نگه دارید تا حتی به عنوان موارد افزایش امروز.

در آغاز ده ها تن از محققان به نام “خوشه busters” کار می کرد هر مورد سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. آنها با هدف شناسایی هر رشته انتقال و برش آن را قبل از این ویروس می تواند نگه دارید به عنوان محکم وب در سراسر جوامع است. آنها عمل به عنوان فراگیر دستیاران شخصی: تنظیم مراقبت از کودک, راه اندازی وای فای هماهنگی مواد غذایی آف رها.

تبلیغات

اما اطلاعات بعدها نشان می دهد که قبل از رسمی در مورد تعداد شروع به صعود ویروس بود هرزگرد. مقامات فدرال دست و پنجه نرم کردن با کمبود کیت های آزمایش صادر باریک تست معیارهای; که به معنای کلید های محلی و پخش در دولت جوانه زدن شیوع بودند خسته شده اید و untraced.

تماس با ردیاب بودند, هرگز, هشدار, برای مثال, برای مردم مانند مارگارت Cabanis-Wicht و شوهر 41 ساله مدیر فیلم در رانچو پالوس وردس بود که با حضور در ژانویه جشن و سرور در پکن با صدها نفر از سراسر چین است.

دوازده روز پس از شوهرش بازگشت به کالیفرنیا خود را 5 ساله دختر بیدار در شب با 102-درجه تب. Cabanis-Wicht بود یکی بیش از حد. برای روز آنها hounded پزشکان دولتی در بخش بهداشت و درمان و حتی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. اما دو تن از آنان فاقد شرایط لازم برای coronavirus تست چون هر چند زندگی با یک پتانسیل حامل آنها بود نه چپ کشور است.

“ما هیچ وقت نمی دانید” Cabanis-Wicht گفت.

تبلیغات

با یک نتیجه تست مثبت در خانواده, تماس با ردیاب به احتمال زیاد سفر کرده اند خانواده همراه با هر یک از کودکان با آنها دختر بازی کرده بود. به جای Cabanis-Wicht تماشا در وحشت به عنوان مسئولان مدرسه به زودی موارد گزارش شده از “influenza-like illness” ناشی در مدرسه ابتدایی. در اوایل ماه مارس, یک پدر و مادر از شاگردی در نهایت یک آزمون و تبدیل شده تا مثبت.

“بدون شک همه ما آگاه است که ما به احتمال زیاد موارد از دست رفته” گفت: Zahn, با استناد به آزمایش محدودیت. “ما با اتکا بر نتایج آزمون. اگر شما نیست, آزمایش ما نیست شناسایی شما.”

اگر اولین بالقوه پخش نمی شد واجد شرایط برای coronavirus تست چگونه می تواند خوشه busters پیدا کردن آنها را در زمان برای جلوگیری از مقاصدشان شیوع?

“این یک سوال ما همه درخواست” Zahn گفت.

تبلیغات

آمادگی

آزمایشگاه تست متکی کاملا ناکارآمد ابزار: در انسان است.

سخت پروتکل تایید شده توسط مقامات بهداشتی فدرال به معنای هیچ اتوماسیون در L. A. شهرستان بهداشت عمومی آزمایشگاه. آزمایشگاه کارگران ماند بیش از نمونه های بیمار با استفاده از پلاستیک پمپاژ شناخته شده به عنوان پیپت به صورت دستی استخراج مواد ژنتیکی از آنها را یکی یکی.

آنها حاوی نمونه به چاه از یک تست دستگاه که بیشتر شبیه یک از رده خارج لیزری چاپگر دفتر از راه حل به یک بیماری همه گیر. آن زد 18 ساعت در روز و هفت روز هفته. هنوز در مارس 11, با, عفونت, به احتمال زیاد, پخش كردن, توسط هزاران نفر تنها در حدود 70 نفر را تا به حال نمونه تست شده در داونی آزمایشگاه گروه را بمباران کردند.

تبلیغات

سایر استان ها شد بدتر است. یکی در چهار ایالت بهداشت عمومی آزمایشگاه بسته به طور کامل در سال های اخیر و در آنجا باقی مانده کمتر از یک بهداشت عمومی آزمایشگاه در هر میلیون ساکنان دولت. بسیاری از گزارش سالانه بودجه تجهیزات از صفر دلار و یا تحت بررسی برای بسته شدن — تا پیک از آغاز ورود با بیمار سواب و دست نوشته تست درخواست.

A technician processes specimens at the UCLA clinical microbiology lab in Brentwood.

یک تکنسین فرآیندهای نمونه در UCLA clinical microbiology lab در برنتوود.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

تقاضا برای تست رسید بعد از حدود 1,250 کالیفرنیا که بر روی یک کشتی کروز با یک coronavirus بیمار تا به حال ندانسته پراکنده در سراسر کشور به احتمال زیاد تکثیر گسترش. یکی دیگر از 9,000 نفر در کالیفرنیا به تازگی در بازگشت از کشورها تجربه شدید شیوع است.

Pileup از نمونه ها در سمت چپ این شهرستان تست زیرساخت bottlenecked و در آستانه سقوط است. یک county یادداشت خواسته بيمارستان به نوبه خود به دور از هر گونه مشکوک coronavirus بیمار با علائم خفیف — بدون آزمون و بدون گزارش مورد.

“همین حالا تماس بگیرید” سلامت عمومی بخش یک کنترل عفونت هماهنگ نوشت: در یک ایمیل به پزشکان.

تبلیغات

این شهرستان گزارش شده و در مجموع فقط 29 عفونت — واضح undercount.

Outmatched

در مارس 13, جمعه, Steve Rusckowski مدیر اجرایی Quest Diagnostics, با نزدیک شدن این سکو در باغ گل رز کاخ سفید. رئیس جمهور تهمت بصورت تماسهای مکرر او را در پشت.

“استفان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “کار بزرگ است.”

تبلیغات

Stephen Rusckowski, CEO of Quest Diagnostics, discusses the coronavirus at a White House news conference March 13.

استفان Rusckowski مدیر اجرایی تلاش تشخیص مورد بحث coronavirus در کاخ سفید در کنفرانس خبری با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 13.

(Alex براندون / آسوشیتد پرس)

با تست زیرساخت در امکانات عمومی فلج دولت فدرال تبدیل شده بود به شرکای خصوصی به مقیاس تست. Flanked توسط رهبران صنعت و اعضای فدرال, نیروی کار, Rusckowski گفت دوربین های تلویزیونی و چاپ خبرنگاران گفت که این شرکت تست جریان بود و اضافه کرد که تعداد تست در دسترس عموم “خواهد بود افزایش قابل ملاحظه ای در چند هفته آینده.”

در آن بود. که بعد لس آنجلس گزارش شده بود فقط هشت جدید کروناویروس موارد یک شبه; زیر این گزارش 64 یک شبه. یکی پس از آن 252. با پایان ماه کل تشخیص در شهرستان پیشی گرفته 3,000 موارد است.

اما متاسفانه برای تلاش و خصوصی دیگر بازیکنان مانند LabCorp — رشد ظرفیت برای تشخیص موارد تنها به عنوان خوب به عنوان تامین خطوط. و به سرعت در هر مرحله در این فرآیند نشان داد فشار است.

تبلیغات

برای ده ها هزار نفر از کالیفرنیا به دریافت coronavirus آزمون کادر پزشکی مورد نیاز فقط به عنوان بسیاری از پنبه نوک سواب — این “ساده ترین قطعه” و در عین حال “شماره 1” موضوع گفت: دکتر کلیتون کازان مدیر پزشکی برای لس آنجلس آتش نشانی و سابق coronavirus تست هماهنگ کننده برای این شهرستان است. یک نوع رایج به نام یک رنگی گرد و خاک است که به طور معمول تولید شده در ایتالیا و چین که در آن شیوع داشت فلج ساخت. بیش از 125 تست سایت در کالیفرنیا بعدها گزارش سواب به عنوان اولیه خود را تست کمبود.

پس از جمع آوری یک سواب نمونه شد بلافاصله داخل یک پلاستیک پیچ بالای لوله پر از حمل و نقل متوسط — یک راه حل در نظر گرفته شده برای حفظ آن را در سفر خود را. اما مایع آنقدر اندک است که سازمان غذا و دارو آغاز شد تایید استفاده از مواد اولیه شور را در خود جای داده است.

هنگامی که آن را وارد آزمایشگاه پردازش مانند تلاش یا LabCorp, نمونه آماده سازی مورد نیاز خاص مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان معرف برای استخراج مواد ژنتیکی از گرد و خاک. بدون معرف Gov. گاوین Newsom گفت: کیت های آزمایش شد “مثل پرینتر بدون جوهر است.”

اما Qiagen یک تامین کننده به سرعت به پشت افتاد. بیماران در بخش های مراقبت ويژه منتظر بیش از یک هفته برای نتایج; برخی از پرستاران بود که به خانواده هایی که در pileup تجاری labs خود را از دست دادهاند نسبی نمونه ها در کامپیوتر است.

تبلیغات

حتی در خود deathbeds آنها تا به حال هیچ تشخیص.

معرف تولید مانند نگاه داشتن یک شلنگ باغ در دست به مبارزه با آتش سوزی گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. شیوع بیماری در ووهان چین خواستار تمام عیار شیر آتش نشانی او اضافه شده و گسترش جهانی مورد نیاز “تقریبا یک کانال ارزش است.”

و در حالی که ایالات آمریکا مانند نیویورک استفاده گسترده از تست صفحه نمایش هر خانه سالمندان بیمار کالیفرنیا ندارد به این معنی; در حدود نیمی از مرگ و میر در کالیفرنیا از این امکانات.

تست رژیم “شکست فدرال و ایالتی و محلی است. همه ما شکست خورده” کازان گفت. “اگر ما می تواند بازگشت به ژانویه زمانی که ما شاهد آنچه اتفاق می افتد در ووهان اگر ما تا به حال گرفته شده است که فرصت را به مقیاس خودمان را در پیش بینی ما شده است می تواند آماده تر از ما هستند در حال حاضر.”

تبلیغات

در مارس 25, تلاش به تنهایی تا به حال 160,000 فرآوری نشده تست — حدود نیمی از تمام دستورات آن را دریافت کرده بود.

تقلا

انباشت رسیده تمام راه را به دفتر دکتر والری Ng, آزمایشگاه مدیر در المدا نظام سلامت که — یک روز در اواسط ماه مارس — خودش را ستون نمونه های بیمار به ماشین خود را برای یک سفر جاده ای به دولت آزمایشگاه در ریچموند. دو تست جداگانه زیرساخت تا به حال شکست خورده است. این طرح C.

قبل از آن که در ماه pileup در تلاش تبدیل شده بود طاقت فرسا; دکتر Ng حال هدایت می شوید نمونه به آالمدا کانتی سلامت عمومی آزمایشگاه. اما پیری تجهیزات تحویل نتایج آزمون فکس; رئیس آزمایشگاه در سه بيمارستان و چندین درمانگاه در بر داشت خودش را تنزل به تماشای برای “کم تونر” نور برای روشن کردن بر روی چاپگر.

تبلیغات

مسائل مرکب هنگامی که آزمایشگاه تجهیزات تست نتایج نمی تواند تایید شود. سیل از نمونه آمد شبیه به شتاب تسمه نقاله از شیرینی در کارخانه شکلات قسمت از “من عاشق لوسی” او گفت:. او شروع chauffeuring آنها را به ریچموند.

“هنگامی که خروش آمد به آزمایشگاه” او در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال شنا به همان سرعتی که ما می توانیم.”

در ضمن در UC برکلی زیست شناس مولکولی فئودور Urnov تشکیل آنچه که او به نام “SEAL Team Six”: دست به انتخاب دانشمندان, پزشکان و دانش آموزانی که تا به حال ساخته شده یک داوطلب آزمایشگاه در عرض چند هفته برای کمک به از بین بردن تلاش را انباشت. آنها “نقل مکان بهشت و زمین” برای دریافت گواهینامه دولت و ایجاد یک بسیار خودکار آزمایشگاه است که می تواند اجرا به عنوان بسیاری از 1000 نمونه های بیمار یک روز, او گفت:.

اما زمانی که Urnov گفت: در نزدیکی بیمارستان او می تواند ارائه رایگان تست و نتایج در 48 ساعت در بیمارستان ها کاهش یافته است گفت: آنها پرونده های الکترونیکی سیستم هنوز گرفتار در تلاش و LabCorp. داوطلبان حیرت زده شد.

تبلیغات

“ما گفت:” چه ؟ شوخی می کنی؟’ آنها یک لینک مستقیم برای تست ارائه دهنده است که شکست خورده است” Urnov گفت. “هیچ نهادی اینرسی است.”

دره سیلیکون در مراحل

فرد ترنر همواره کارآفرینی. 17 او ساخته شده است یک DNA دستگاه در اتاق خواب خود را به کشف کردن که چرا برادرش بود ، در 20 او کاهش یافته است از آکسفورد به راه اندازی اولین بیوتکنولوژی ، و این بهار, در طول یک بعد از ظهر لگد زدن به پشت در سان فرانسیسکو, تخت, دوستان, پس از 24 سال صحبت کردیم و او را به upending زندگی خود را به آدرس یک مشکل جدید: coronavirus تست.

با تشکر از سرمایه گذاران ترنر در هفته در اتاق یک هتل در جنوب کالیفرنیا انفجار فرصتهای شغلی برای پزشکی تکنسین آزمایشگاه کارگران و برنامه نویسان. “DM اگر علاقه مند!” ترنر جدید اجرایی زاییده افکار, درمانی, نوشت در توییتر.

تبلیغات

کارکنان در خواب کیسه خواب بین تغییرات در امکانات جدید: سابق NFL/MLB ضد دوپینگ آزمایشگاه در سان دیماس آن دیوار شیشه ای و ایمنی زیستی کابینت تبدیل به کارآمد ترین coronavirus تست عملیات در منطقه است. اواخر مارس بیمار نمونه پر شده را در داخل کیسه زباله بودند پس از رسیدن توسط کامیون در طبقه همکف این مرکز به نام KorvaLabs.

هر روز برخی از 350 کارمندان پا به خطوط مونتاژ: پاستوریزه کیسه و اسکن بارکد تغذیه قفسه از نمونه ها به طور خودکار Tecan استخراج ربات و انتقال صفحات به تقریبا دو ده ویروسی تشخیص دستگاه با یک “استاد مخلوط” از مواد شیمیایی است که برای اجرا در پشت سر هم تقریبا در سراسر ساعت.

صنعتی مهندس های دیجیتال استفاده می شود زمان تمبر برای پیگیری روزانه گردش کار از هر مرحله به دنبال نشدم. “ما در حال بازگشت به هنری فورد گفت:” دکتر جفری Klausner, استاد, پزشکی و بهداشت عمومی در UCLA مدیر پزشکی برنامه است.

در اوایل مارس کالیفرنیا رفته بود و از 2000 به حدود 40,000 آزمون در روز است. این درمانی-Korva آزمایشگاه در حال اجرا بود 10,000 آنها.

تبلیغات

بازگشت به آینده

دکتر Zahn, است تماس, ردیابی تیم عقب بود در عمل خود را caseload اواخر مارس صعودی شد. تجارت خود را در لباس و دستکش برای خطوط تلفن و درایوهای ردیاب صرف روز خود را خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر درخشان با رو به رشد لیست اسامی.

“فکر نمی کنم راسل کرو در فیلم” ذهن زیبا.’ فکر نمی کنم شرلوک هلمز” گفت: Zahn. “هیچ بزرگ اپرا موسیقی در پس زمینه. فکر می کنم کمتر فریبنده: صفحات گسترده اکسل.”

کالیفرنیا تماس با ردیاب — کتابخانه داوطلب سپاه صلح و دیگران — به نام آلوده بیماران و پرسید: برای شماره تلفن هر فرد آنها می خواهم به تازگی دیده می شود تعهد به حفظ هویت مثبت در مورد پنهان. آن دسته از مخاطبین خواسته شد در مورد علائم و آنها هم درخواست شد برای منزوی کردن در خانه.

تبلیغات

اما چالشهای شد قریب به اتفاق. لس آنجلس, پس از یک تیم مقیاس تا هنوز هم تا به حال تنها 1,759 تماس ردیاب برای بیش از 10 میلیون نفر در ایالات متحده وجود دارد یکی دیگر از منحصر به فرد مانع: اجرای.

روش های موثر برای نیروی رعایت شد و در جای دیگر استفاده از: تایوان تحت نظارت قرنطینه افراد مبتلا دیجیتال شمشیربازی که صدا یک اجرای زنگ هر زمان که یکی از برخی از 50,000 قرنطینه شهروندان اقدام بیش از حد دور از خانه. تماس با ردیاب در کره جنوبی و سنگاپور نگهداری آهنگ از افراد آلوده از طریق GPS و بلوتوث داده است.

اما هیچ یک از این گزینه ها در دسترس بودند در کالیفرنیا است. تماس با ردیاب فاقد قدرت اصرار دارند که عفونی افراد جلوگیری از افشای دیگران است.

“من نمی توانم تصور کنید که یک امریکا که در آن ما می تواند به تکرار دقیقا آنچه را که آنها در آسیا با توجه به این واقعیت است که ما باید آزادی و قانون اساسی” گفت: دکتر باب کچر یک سرمایه اجرایی و عضو سابق فرماندار نیروی کار در تست.

تبلیغات

و بیشتر از تماس با ردیاب رفت و در مورد کار خود را بیشتر اثر خود را به طور کامل وابسته به یک چیزی که آنها هنوز هم نمی توانستم کنترل: تست.

سایه شکست های گذشته و میراث آنهایی که هنوز هم در ساخت — درنگ.

برای مثال L. A. شهرستان مقامات بهداشتی در اوایل ماه ژوئن هنوز تنها در حدود سه چهارم از راه را از طریق تست ساکنان و کارکنان در حدود 400 پرستاری ماهر امکانات. در زندان یکی دیگر از نقطه داغ برای ویروس کارکنان را گزارش کرده اند در حال اجرا خارج از rapid test, کیت استفاده می شود قبل از رزرو زندانیان جدید. در مناطق روستایی و شهرهای داخلی شهرستان محلات, کالیفرنیا است, پوسته پوسته شدن پشت آن آزمایش انبساط با استناد به هزینه های.

و در یک شگفت انگیز déjà vu به شیوع آغاز L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی در روز چهارشنبه محدود معیار برای تست با توجه به کاهش منابع. همیشه شکننده تست زیرساخت است یک بار دیگر در معرض خطر کمبود سواب معرف و جالب به اندازه کافی کسانی پلاستیکی کوچک پیپت راهنمایی که کارگران آزمایشگاه تا به حال اختیار داشت با دست در داونی آزمایشگاه.

تبلیغات

این کیف در حال حاضر کار ربات اما پلاستیکی مورد نیاز برای ساخت این نکات کوچک در سراسر جهان ، اگر labs اجرا از کوچک اجزای حیاتی کل سیستم می تواند به توقف خرد اکتبر آنها می گویند.

“بدون این پلاستیکی کمی راهنمایی” کچر گفت: “آزمایش را دوباره.”

بار کارکنان نویسندگان ملودی Petersen, آنیتا Chabria Sandhya Kambhampati مت استایلز و شان گرین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de