آخرین: اسب دوانی Flavien Prat تست مثبت برای COVID-19

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

کاردینالز آریزونا می گویند که صاحب مایکل Bidwill منتشر شده از یک بیمارستان رود آیلند و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است.

این تیم در روز جمعه نشان داد که 55 ساله Bidwill در بیمارستان با ویروس.

Bidwill در بیانیه ای گفت که او “آموخته دست اول چقدر جدی COVID-19 است.”

او اضافه کرد که خود را “بسیار زیاد قدردانی برای تمام کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر تنها افزایش یافته و من به خصوص سپاسگزار فوق العاده ای پرستاران و پزشکان در نیوپورت (R. I.) بیمارستان.”

Bidwill شده بود و کار از راه دور پس از کاردینالز’ تسهیلات بسته شد در ماه مارس ، او آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که سفر در سواحل شرق.

این تیم می گوید که او تا به حال نه تماس مستقیم با تلاش بازیکنان و یا مربیان است.

___

لس آنجلس داجرز و نزدیک کنلی Jansen می گوید: یک تست مثبت برای COVID-19 او را ناشی از به گزارش دیر به اردوی تابستانی.

یانسن در اردوگاه یکشنبه و می گوید که او “بسیار عالی و بهتر در حال حاضر.” او انتظار دارد به آماده شدن برای فصل, درب بازکن, در جولای 23.

یانسن می گوید اعضای خانواده نیز تا به حال coronavirus اما آنها پس از بهبود. او و همسرش دارای سه فرزند: یک 7 ساله دختر و دو پسر سنین 4 و 1.

___

Milwaukee Brewers پارچ اریک Lauer روز یکشنبه گفت که او در مجروح فهرست زیرا او در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت برای COVID-19. Lauer گفت: او نیست آزمایش مثبت است.

پروتکل های همراه که در وضعیت باعث Lauer به دیر می رسند به تخمیر’ کمپ تابستانی. او ساخته شده آن را به اردوگاه جمعه, تقریبا یک هفته پس از تخمیر’ اول کامل-تیم ملی تمرین. حذفی, مدیر کریگ Counsell گفت Lauer هنوز هم یک فرصت برای آماده برای شروع فصل.

Lauer در مجروح لیست با هر دو shortstop لوئیس Urias و پارچ فرشته Perdomo. Counsell می گوید Urias و Perdomo باید آزمایش مثبت اما بدون علامت هستند.

Lauer رفت 8-10 با 4.45 عصر برای سن دیگو در سال گذشته قبل از آمدن به میلواکی در Nov. 27 تجارت است که همچنین شامل Urias.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de