انگلستان تلاش می کند کمپین جدید برای آماده سازی عمومی برای مبارزه با تروریسم در اروپا

لندن (AP) — مبارزه با تروریسم در اروپا نقل مکان کرد به عقب به جلو-سوز از سیاست بریتانیا در دوشنبه ماه پس از COVID-19 زدم آن را از عناوین با دولت راه اندازی یک جدید اطلاعات عمومی کمپین برای آماده سازی این کشور برای خروج.

تبلیغات در زیر “انگلستان شروع جدید: بیایید رفتن” کمپین هشدار خواهد گردشگران انگلیسی برای دریافت بیمه سلامت قبل از سفر به این قاره و ارائه مشاوره در مورد چگونه به گرفتن حیوانات خانگی در خارج از کشور. انگلیسی ها نیز هشدار داده می شود به بررسی رومینگ سیاست از تلفن خود را ارائه.

بریتانیا از لحاظ فنی چپ اتحادیه اروپا اما انگلستان و اتحادیه اروپا به خود 11 ماهه “دوره گذار” — که در آن انگلستان ادامه خواهد داد به دنبال بلوک قوانین. که به پایان می رسد دسامبر. 31 زمانی که کشور را ترک خواهد کرد 27 کشور اتحادیه اروپا گسترده بازار واحد.

اما بسیار نامشخص باقی مانده است. مذاکرات با اتحادیه اروپا در یک معامله تجاری را گرفتار میان تفاوت گسترده ای در مورد مسائل مهم از جمله حقوق ماهیگیری و رقابت است. با یک معامله انگلستان چهره تعرفه ها و سایر موانع کسب و کار با اتحادیه اروپا بزرگترین شریک تجاری.

دولت در تلاش است برای آماده سازی مردم برای لحظه ای که در موافقت نامه های تجارت و امنیت و یک میزبان از دیگر مناطق تغییر خواهد کرد. یک تغییر قابل توجه خواهد بود که پایان آزادی برای زندگی و کار در هر نقطه در سراسر اتحادیه اروپا که در حال حاضر متشکل از 27 کشور جهان است.

دبیر خانه Priti پاتل است به اعلام جزئیات بیشتر در مورد چگونه انگلیس را به نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت را به کار گیرند که آن را به اثر می رود.

سیستم طراحی شده است برای کاهش تعداد کم مهاجران ماهر ورود به بریتانیا از ابتدای سال آینده بلکه هدف آن را آسان تر برای بالاتر-کارگران ماهر به انگلستان ویزا.

امتیاز داده شده برای زبان انگلیسی توانایی داشتن یک پیشنهاد کار از یک مورد تایید کارفرما و جلسه حداقل حقوق و دستمزد آستانه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net