بازیگر Naya Rivera, ‘Glee’ ستاره تلویزیون و شدید استعداد ” می میرد در 33

بازیگر Naya Rivera, بهترین و شناخته شده برای بازی تیز-زبان و سرور و نشاط باشگاه عضو در فاکس آمار کمدی موزیکال-درام “سرور و نشاط” مرده پیدا شد صبح روز دوشنبه پس از یک جستجوی گسترده ای در دریاچه Piru در شهرستان ونتورا. او 33.

در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت که او “اعتماد به نفس” است که در بدن موجود شناور در دریاچه بود که از ریورا که رفت از دست رفته چهار شنبه. او 4 ساله و پسر Josey کشف شد پنج شنبه شب خواب به تنهایی بر روی یک قایق مادر خود را اجاره کرده بود برای آنها که بعد از ظهر.

منطقه شده بود جستجو به طور گسترده توسط شیرجه خدمه و با سونار تجهیزات و کابین در اطراف دریاچه بودند scouted به عنوان به خوبی. ریورا بدن داشت در 9:10 صبح در شمال شرقی و بخشی از دریاچه سروان. اریک Buschow از Ventura County Sheriff اداره روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

20th Century Fox TV و روباه سرگرمی یک بیانیه مشترک صادر دوشنبه.

“Naya Rivera بود شدید با استعداد بسیار بیشتری را انجام دهد و این یک فاجعه وحشتناک. ما برای همیشه سپاسگزار برای ماندگار سهم او ساخته شده به ‘Glee’ از قسمت اول به گذشته است. قلب ما شکسته و افکار ما از رفتن به سایت برنامه خانواده و دوستان و پسر جوان ،

ریورا به دست آورده stardom با دستیابی به موفقیت در نقش “Glee” هنگامی که آن را ساخته شده اولین آن در فاکس در سال 2009. ایجاد شده توسط Ryan Murphy, Brad Falchuk و Ian Brennan, سری تبدیل آن عمدتا ناشناخته بازیگران جوان را در تلویزیون به ستاره های بزرگ.

Naya Rivera and Kevin McHale in "Glee"

Naya Rivera, چپ, و, Kevin McHale در “Glee.”

(Fox مجموعه تصویر از طریق گتی ایماژ)

تبلیغات

ریورا بازی محبوب و conniving, تشویق کن, سانتانا لوپز که می پیوندد مدرسه glee club به عنوان یک جاسوس برای cheerleading مربی Sue Sylvester (Jane Lynch) اما به زودی خودش را می یابد در حال توسعه علاقه به موسیقی در حالی که رقص و آواز در اطراف سالن McKinley دبیرستان. ریورا شد یک سری منظم در نمایش دوم فصل.

“Glee” که تمام آن شش فصل اجرا در سال 2015 یکی از فاکس بزرگترین بازدید با بینندگان جوان در طول زمان خود را در هوا چند درجه بندی آن کاهش یافته و در آن نهایی دو فصل است.

اما محبوب سریال و بازیگران آن گرفتار شده توسط فاجعه است. ریورا سوم اصلی “Glee” عضو بازیگران به مرگ در هفت سال است.

Cory Monteith که تپش قلب ستاره فوتبال و آواز مربی فین هادسون در سری درگذشت در جولای 13, 2013, از مواد مخدر, مصرف بیش از حد پس از نبرد با سوء مصرف مواد است. و علامت Salling که نوح “جن” Puckerman درگذشت در سال 2018 از یک خودکشی ظاهری; او هفته دور از صدور حکم پس از شفاعت گناه به در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان. (مانند شخصیت خود را ریورا و Salling مورخ و خاموش در طول نمایش را اجرا کنید.)

تبلیغات

Naya Rivera, left, with Gloria Estefan on "Glee."

Naya Rivera, سمت چپ, با ستاره مهمان Gloria Estefan در یک قسمت از “Glee.”

(روباه)

اخیرا ریورا بود که بازیگران به عنوان یک رقصنده سابق-تبدیل-مدیر مدرسه در “Step Up” مجموعه تلویزیونی بر اساس فیلم محبوب رقص حق رای دادن. (در اصل در یوتیوب قرمز سری حرکت خواهد کرد به Starz برای آینده آن فصل سوم.)

خبری که ریورا بدن پیدا کرده اند باعث غلیان احساسات از دوستان و تحسین است. چرا که او یک شخصیت عجیب و غریب در “Glee” بسیاری از به یاد او به عنوان یک پیشگامی برای تجاوز نمایندگی در تلویزیون.

“استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به شما و خانواده” بازیگر لینچ توییتی دوشنبه.

تبلیغات

“من هرگز قادر به بیان اهمیت دیدن نیا سیاه, پورتوریکو, تصویر عجیب و غریب آفریقایی-لاتین در ساعات پر بیننده تلویزیون. من دل شکسته بیش از همه داستان که ناگفته میمانند” استیون کانال شرکت سازنده و تهیه کننده اجرایی از FX را “مطرح” توییتی دوشنبه.

“چگونه می تواند به شما انتقال تمام عشق و احترام برای کسی که در یک پست ؟ چگونه شما می توانید خلاصه یک دهه از دوستی و خنده با کلمات به تنهایی ؟ اگر شما دوستان با Naya Rivera, شما به سادگی نمی تواند” نوشته “Glee” castmate Chris Colfer در Instagram پس از ونتورا کلانتر برگزار شد کنفرانس مطبوعاتی خود.

پست او ادامه داد:”او با زیرکی و شوخ طبعی بودند بی بدیل است. زیبایی و استعداد بودند آخرتی. او حقیقت را به قدرت با وقار و شهامت و بی باکی. او می تواند تبدیل یک روز بد به یک روز بزرگ تنها با سخن گفتن. او الهام گرفته و سوگند مردم حتی بدون تلاش. نزدیک شدن به او بود و هر دو یک نشان افتخار و یک دست کت و شلوار از زره پوش. نیا بود واقعا یکی از یک نوع و او همیشه خواهد بود.”

تبلیغات

سازمان GLAAD که در یک صدای جیر جیر “Naya Rivera خواهد بود بسیار از دست رفته توسط بسیاری از. او از GLAAD و حتی میزبانی GLAAD Media Awards دو بار. او مهربان و بخشنده و شخصا با استفاده از خود سیستم عامل و صدای خود را به بگویید LGBTQ جوانان است که آنها را دوست داشت. قلب ما با عزیزان خود.”

نیا ماری ریورا متولد و بزرگ شده در سانتا کلاریتا آغاز شد و او برای تلفن های موبایل حرفه ای در سن 4 با یک نقش در سال 1991 ادی مورفی-ایجاد CBS طنزهای “خانواده سلطنتی.” ریورا در رفت و به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد “The Fresh Prince of Bel-Air,” “The Bernie Mac Show” و “8 Simple Rules” قبل از فرود در نقش او در “Glee” توسط تستها با سرنوشت فرزند نسخه از “احساسات.”

ریورا عملکرد “Glee” به دست آورد توجه نشان می دهد و در فصل سوم با شخصیت او را بیرون آمدن داستان که درگیر سانتانا دولتی خواست با یک رقیب glee عضو باشگاه.

“من داستان های بسیاری از مردم است که داستان واقعا آنها را لمس و ضربه زدن به خانه برای آنها. آن را ایجاد یک پایه فن برای من است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که” ریورا گفت خبرنگار هالیوود در سال 2012 است. “این واقعا سرد به می دانم که مردم وجود دارد خارج وجود دارد که این مهم نیست که کار خود را مهم نیست.”

ریورا اقدام به ترجمه “Glee” در نمودار-شکوه موسیقی موفقیت را در زندگی واقعی و حرفه ای موسیقی است. او امضا قرارداد با کمپانی کلمبیا در سال 2011 منتشر شد اولین تک “متاسفم” شامل آن پسر بزرگ شان در سال 2013. اما این آلبوم بود و در نهایت کنار گذاشته و حرفه ای موسیقی متوقف شده است.

تبلیغات

در سال 2014 او ازدواج بازیگر Ryan دورسی با آنها او تا به حال ، چند سال خود را به ازدواج در سال 2017, Rivera دستگیر شد ظن داخلی باتری در برابر دورسی. از اتهامات عنوان شده بودند در نهایت کاهش یافته است و زن و شوهر طلاق در سال 2018 است.

بازیگر و خواننده اهل بسیاری از بالا و پایین زندگی حرفه ای و زندگی شخصی — دعوا بر “سرور و نشاط” مبارزات خود را با بی اشتهایی به عنوان یک نوجوان او تصمیم به سقط جنین — در سال 2016 بگو همه کتاب “متاسفم متاسفم.”

ریورا است جان سالم به در برد توسط پسرش Josey و پدر و مادر او Yolanda و جورج ریورا به عنوان به خوبی به عنوان برادر Mychal و خواهر Nickayla.

در جولای 2, Rivera ارسال شده یک شرکت غم انگیز تلخ پیام در توییتر و Instagram که گفته: “هر سال شرایط یا strifes روزمره شما زنده است یک برکت و رحمت است. بیشتر از امروز و هر روز به شما داده می شود. فردا نه وعده داده است.”

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان کریستی D’Zurilla کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>