مقامات افغان: کابل بمب گذاری های کنار جاده ای کشته شدن 4 غیر نظامی

کابل, افغانستان (AP) — یک بمب گذاری کنار جاده ای کشته شدن چهار غیرنظامی و زخمی شدن چهار نفر دیگر روز سه شنبه در شرق کابل, افغانستان, مقامات گفت.

هشت سوار در یک بسته بندی ماشین در منطقه Surobi زمانی که خودرو اصابت بمب های کنار جاده ای تنظیم و آن را خاموش گفت: پولیس کابل سخنگوی Ferdaws فرامرز. وی افزود که این حادثه در دست بررسی است.

محلی ولایت گوهر خان Baburi داد کمی بالاتر مرگ و میر و گفت این بمب به کشته شدن پنج نفر از جمله یک نوجوان 13 ساله و زخمی شدن 11. مختلف تلفات عوارض بلافاصله نمی تواند آشتی.

هیچ گروهی تا کنون مسئولیت این بمبگذاری اما منطقه رسمی سرزنش طالبان ادعا آنها قرار داده بود بمب برای هدف قرار دادن یک کاروان نظامی.

طالبان بر شدت حملات در سراسر افغانستان از جمله در کابل هدف قرار دادن نیروهای افغان. خروش می آید با وجود شورشیان’ امضای قرارداد صلح با ایالات متحده در ماه فوریه در قطر. که معامله در نظر گرفته شده بود برای هموار کردن راه برای پایان دادن به چندین دهه جنگ در کشور است.

روز دوشنبه طالبان راه اندازی یک حمله پیچیده در هوش ترکیب در شمال افغانستان آغاز شد که با یک بمب گذاری انتحاری بود و به دنبال hourslong درگیری. حداقل 11 نفر از اعضای این سازمان کشته و 63 زخمی شدند از جمله civlians.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de