ممنوع مدال المپیک در حال حاضر برای شارژ کاذب شواهد

موناکو (AP) — مسابقه المپیک راه رفتن مدال نقره ماریا گوادلوپ گونزالس از دست او درخواست تجدید نظر در برابر چهار سال محرومیت برای دوپینگ و مواجه اتهامات جدید در روز سه شنبه با استفاده از شواهد نادرست.

دو و میدانی یکپارچگی واحد منتشر حکم از دادگاه داوری ورزش که رد درخواست تجدید نظر در این ماه با 20 کیلومتر پیاده روی دونده تا در سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک است.

Gonzalez سرزنش او تست مثبت برای آنابولیک استروئید از trenbolone در سال 2018 در گوشت آلوده در tacos. استروئید های مورد استفاده در گاو کشاورزی در بومی مکزیک است.

در یک بیانیه کتبی اصلی و انضباطی شنوایی او ذکر شده نادرست جزئیات گوشت او را خورده بود. ورزشکارانی که ثابت کند آنها چگونه مصرف یک دوپینگ محصول می تواند برای جلوگیری از ممنوعیت.

گونزالس “به صراحت می پذیرد که او دروغ گفته و ارائه شده و با اتکا ساخته اسناد” در عذرخواهی به CAS پنل درخواست تجدید نظر در حکم اعلام کرد.

AIU که prosecutes موارد در دو و میدانی گفت: آن را در حال حاضر “به اتهام ورزشکار با یک دوم نقض برای دستکاری.”

31-سال-مسابقه قدیمی واکر بهتر به عنوان شناخته شده Lupita گونزالس ممنوع است به 2022 نوامبر و چهره یک ممنوعیت جدید برای شارژ.

گونزالس را حفظ خواهد کرد او مدال نقره از 20 کیلومتر پیاده روی در بازی های المپیک 2016 و 2017 قهرمانی جهان در لندن است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>