بدن بازیگر Naya Rivera موجود در دریاچه Piru مقامات می گویند

یک بدن در دریاچه Piru است که بازیگر Naya Rivera که ناپدید شد و پنج روز پیش در یک قایق تفرج با پسر جوان او را مقامات روز دوشنبه گفت:.

“بر اساس محل که در آن بدن پیدا شده بود که ویژگی های فیزیکی بدن و لباس بر روی بدن و شرایط فیزیکی بدن و همچنین عدم وجود هر گونه دیگر افراد گزارش از دست رفته در منطقه ما با اعتماد به نفس بدن ما یافت می شود که از Naya Rivera” Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

کارآگاهان پیدا کرده اند و هیچ نشانه ای از بازی ناپاک یا که ریورا مرگ بود خودکشی کرد.

بدن گرفته شد به Ventura County, معاینات پزشکی که در آن یک کالبد شکافی انجام خواهد شد و شناسایی مثبت خواهد بود رسما ساخته شده با استفاده از دندان سوابق, مقامات گفت.

تبلیغات

جستجو در تیم یافت می شود بدن در حدود 9:10 صبح شناور در شمال شرقی و بخشی از دریاچه سروان. اریک Buschow از شهرستان ونتورا کلانتر گفت: پیش از آن در روز.

منطقه جستجو بود به طور گسترده توسط شیرجه خدمه و با سونار تجهیزات در طول چند روز گذشته, او گفت:.

“که خاص منطقه از آن هنگام جستجو توسط غواصان آنها به معنای واقعی کلمه خزنده در دست و زانو در پایین دریاچه متصل شده و توسط طناب به طوری که آنها می تواند راه خود را به عقب به دلیل دید بسیار ضعیف” Buschow گفت. “است که به شما نوع یک ایده از آنچه که شرایط را داشت.”

تبلیغات

بدن احتمالا غوطه ور شد برای روز پنهان توسط 15 – تا 20-ارتفاع درختان و قلم مو که رشد در بستر دریاچه قبل از جوشکاری دوشنبه, او گفت:.

“بدن نگاه به عنوان اگر آن را به حال شده است در آب برای چند روز” ایوب را تایید کرد.

غواصان و هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما و جسد سگ شده اند جستجو برای ریورا از بعد از ظهر چهارشنبه. 33 ساله که به دست آورده شهرت برای نقش او را در “Glee” بود گزارش از دست رفته بعد از 4 سال پیدا شد خواب در اجاره یک قایق شناور در شهرستان ونتورا دریاچه توسط خودش. اجاره عامل به راه اندازی یک جستجو برای شناور به دلیل آن بود عقب افتاده برای بازگشت, مقامات گفت.

تبلیغات

مقامات بعد متوجه شدند که ریورا و پسر او بودند و با هم شنا در دریاچه است و او قادر به عقب بر گردیم در قایق, اما او تا به حال نه.

“در آن زمان که پسر او توضیح داده که کمک به قایق توسط Naya که باعث تقویت او را بر روی عرشه از پشت” ایوب روز دوشنبه گفت:. “او گفت: محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب است.”

کودک در یک حوله پیچیده و با پوشیدن جلیقه نجات, اما به نظر می رسد ریورا بود نه به عنوان یک فرد بالغ به اندازه جلیقه نجات یافت شد, در قایق, مقامات گفت.

تبلیغات

این روشن نیست که چه اتفاقی افتاده اما مقامات ارائه یک حدس است.

“هستند بسیاری از جریان ها در دریاچه است که به نظر می رسد به خصوص در بعد از ظهر. به اعتقاد ما آن بود که اواسط بعد از ظهر زمانی که او ناپدید شد” ایوب گفت. “این ایده شاید بودن که قایق دست خوش پیشامد میشه شروع آن unanchored. و که او محشور انرژی کافی برای رسیدن پسر خود را به عقب بر روی قایق اما نه به اندازه کافی برای نجات خودش است.”

Cast members from the TV Show "Glee"

اعضای بازیگران از تلویزیون نشان می دهد “Glee” و دوستان به راحتی هر یک از دیگر به عنوان آنها را جمع آوری در دریاچه Piru قایق راه اندازی شنبه صبح.

(آل Seib / لس آنجلس تایمز)

ریورا اجاره کرده بود این پل موقت نظامی زدن قایق و رهبری به بخش شمالی دریاچه با پسرش در حدود 1 p. m., مقامات گفت.

تبلیغات

در نقاط در طول سفر خود را او رد و بدل FaceTime تماس های تصویری با اعضای خانواده ایوب گفت. محققان قادر به تمرکز جستجوی خود را در زمینه این جفت ارز در حال بازدید توسط به دنبال در خط ساحلی در پس زمینه آن فیلم و همچنین صحبت کردن با سرنشینان دیگر شناور بودند که در این دریاچه است که او گفت.

عملیات جستجو شد به طور قابل توجهی کوچک پشت دوشنبه در مقایسه با جستجو که قبلا شده بود انجام شده است. تقریبا 20 پرسنل را از بیش از 40 در روز گذشته بودند گشت بخش شمالی دریاچه به عنوان غواصان همچنان به جستجوی آب است.

بیش از آخر هفته خدمه پیچیده شده تا تلاش های خود را در استفاده از سونار برای اسکن پایین دریاچه که دید در بهترین شرایط تنها در مورد دو پا Buschow گفت. پس از چند روز گسترده جستجو, اما آنها تا به حال شده است قادر به قرار دادن ریورا بدن تا دوشنبه.

ریورا اعضای خانواده اطلاع داده شد از کشف قبل از اخبار عمومی ساخته شده بود, مقامات گفت.

تبلیغات

“همانطور که شما می توانید تصور کنید آن را یک زمان بسیار دشوار برای خانواده اش در طول تمام این مصیبت” ایوب گفت. “به عنوان پدران و پسران و دختران ما با آنها هستند و ما سهم خود را در غم و اندوه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>