کلرادو, سمفونی, Hamilton, سنگ قرمز و بیشتر تقویم تغییرات

زندگی می کنند-عملکرد لغو و تعویق در ادامه به عنوان COVID-19 نابسامانی های کنسرت و تئاتر و برنامه رویداد.

کلرادو سمفونی دارای اوراق هر کنسرت از طریق اکتبر 31. که شامل چندین جشن لودویگ ون بتهوون 250 جشن تولد, دیزنی, پیکسار را زنده در کنسرت پنجاهمین سالگرد جشن Cleo پارکر رابینسون رقص Vienna Boys Choir و هالووین و کریسمس spectaculars.

“این لغو چین با شهر و شهرستان دنور در انطباق با تجدید نظر در دستورالعمل CDC که ترویج اجتماعی فاصله برای آینده قابل پیش بینی” توضیح می دهد کلرادو سمفونی. “هنوز هیچ تاریخ تایید برای وقتی که و چگونه ممکن است ما از سرگیری عملیات به عنوان یک نهاد; اما نوازندگان و کارکنان در حال کار مجدانه برای شناسایی راه حل های خلاق برای حفظ مخاطبان و جامعه مشغول اند.”

سنگ قرمز Ampitheatre برنامه شده محو از طریق اوت و مروج مشغول تغییر زمان کنسرت برای سال آینده و یا حتی 2022 هر چند بسیاری از نشان می دهد هنوز هم در تقویم برای ماه های سپتامبر و فراتر از آن.

کاباره ها در حال توقیف برای آینده قابل پیش بینی و جشنواره های موسیقی شده اند تحت فشار قرار دادند به 2021…اگر آنها در حال برنامه ریزی در همه.

دنور مرکز هنرهای نمایشی — که دیدم اخراج گسترده و برنامه نویسی کاهش و لغو برنامه های آن از طریق اوایل 2021 — فقط اعلام کرد که تور تولید همیلتونکه برنامه ریزی شده برای سال 2020 شده است تحت فشار قرار دادند پشت تمام راه را به 2022…فوریه 16 مارس 27, 2022, می شود دقیق است.

این تاریخ در ارتباط با زمانی که برخی در صنعت سرگرمی معتقدند این کشور خواهد شد و در نهایت خلاص شدن از شر خود را از COVID-19 از طریق یک واکسن درمان و یا یک کافی گله ایمنی — تمام معیارهای که فرماندار Jared پلیس است گفت: لازم است برای حوادث بزرگ به بازگشت.

در این میان برخی از مکانهای آغاز اضطراری جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی.

“Z2 مکانهای تفریحی — تخته سنگ تئاتر و روباه تئاتر در بولدر و Aggie تئاتر در فورت کالینز — باید هر یک از راه اندازی بازیابی بودجه برای کمک به آب و طوفان مالی جهانی همه گیر آورده بر مستقل سالن های موسیقی در سراسر کشور” توضیح می دهد که یک سخنگوی. “قادر به برگزاری کنسرت برای چهار ماه گذشته Z2 سرگرمی شده است قادر به تعلق هر گونه درآمد. ادامه آن را به افتخار بازپرداخت برای لغو شد و به تعویق افتاد نشان می دهد, در علاوه بر این به حسابداری به صورت متعدد هزینه های سربار در آن طول می کشد برای اطمینان از آن سه سالن قادر به بازگشایی در یک زمان امن و با تمام اقدامات ایمنی در محل افزایش شدت Z2 وضعیت مالی.”

لویت غرفه در ادامه به اشاره در امکان کاهش ظرفیت سری کنسرت در محل شروع شاید در اوایل اواسط ماه اوت هر چند که به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است به عنوان COVID-19 موارد بالا برود.

گزارش های اخیر از ملی مستقل برگزاری انجمن نشان می دهد که 90 درصد از مستقل سالن خطر سازندگان: در سال آینده اگر آنها از دریافت کمک دولت. و تا کنون هیچ نشانه ای وجود دارد که پول در حال آمدن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de