جامعه یخچال نشان می دهد تا در L. A. محله به تغذیه کسانی که نیاز

در اواسط شهرستان یخچال و فریزر ایستاده در پیاده رو خارج از شهر آمستردام کافی شاپ. این هیچ عادی پیاده رو یخچال — مرطوب و سرد و خالی در حال انتظار برای برداشت بهداشت خدمات — اما یک جامعه یخچال: سرد و تمیز و به خوبی مواجه نگردند با مواد غذایی است.

پشت آن سرد درب شیشه ای است که یک چرخ از Cacique adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ, یک کارتن تخم مرغ, کدو, کلم پیچ, Lunchables و نیم گالن شیر. در کنار آن وجود دارد یک نقاشی دیواری از یک مرد جوان به خوردن یک سیب کلمات “خوردن برای زندگی” اچ به مجعد خود را نابود و لگدمال ،

یخچال میزبانی 40 سال کمی آمستردام صاحب جاشوا مسخره است که بخشی از رشد کمک های متقابل شبکه به نام لس آنجلس جامعه یخچال که کمک در راه اندازی جامعه-run, رایگان مواد غذایی در یخچال در سراسر شهرستان و ارائه می دهد منابع و راهنمایی برای مردم را به انجام این کار خود را. این یخچال ها به میزبانی و پایدار کسب و کار سازمان ها و افراد و پشتیبانی از طریق شبکه ای از بیش از 60 سازمان در سراسر لس آنجلس.

Paloma Vergara loads up a community refrigerator.

برای رسیدن به بالا مدیر پالوما Vergara, 29 بارهای تا اواسط شهرستان یخچال و فریزر با اقلام اهدا شده توسط امیلیا شیفر-Del Valle.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

با الهام از تلاش های مشابه در شهر نیویورک از جمله فعال جمعی یک دنیای جدید در قلب ما ایده این است برای توانمند سازی جوامع خوراک مردم و از بین بردن زباله های مواد غذایی.

“کمبود غذا یک اسطوره است و جوامع ما سزاوار به تغذیه گفت:” جولیا میامی 25 ساله سازمان با L. A. جامعه یخچال

بر خلاف فرم های سنتی کمک های غذایی وجود دارد هیچ فرم به پر کردن هیچ محدودیتی در چه مقدار از غذای مردم می توانند و یا چگونه اغلب آنها می توانند آن; یخچال ناشناس هستند نور خود را در 24/7 و آنها که نمی ای اداره و یا تنظیم شده توسط هر کسی.

این تمایز مهم برای بسیاری از افرادی که مواد غذایی ناامن گفت: مارینا Vergara 31 ساله سازمان با L. A. جامعه یخچال و رئیس عملیات در رسیدن به بالای صفحه, یک سازمان است که ارائه می دهد مسکن موقت برای مزمن unhoused همراه با توزیع مواد غذایی خدمات. برای رسیدن به بالا بود و برای اولین بار میزبان یک L. A. جامعه یخچال در آن واحد مسکن در اواسط شهر. آن را در جولای 6, با یک دوم (که در حال حاضر نقل مکان کرد و به جنوب L. A.) قرار داده و در جولای 7.

تبلیغات

آنها همیشه کامل است.

“بسیاری از مردم نمی به دنبال کمک های خود را به دلیل [مهاجرت] وضعیت,” او گفت:. “بدون شک در ذهن من است.”

Vergara وجود دارد گفت: یکی دیگر از دلایل که چرا مردم ممکن است احساس راحتی بیشتری مصرف مواد غذایی از یخچال و فریزر به جای سنتی منابع کمک: “خیلی افتخار است که مردم و به کمک نوار است که به دور.”

Artist Mary A. Harris, is seen through a refrigerator door, that contains donated food at Little Amsterdam Coffee shop.

هنرمند Mary A. Harris که دردناک یک نقاشی دیواری در یخچال و فریزر در آمستردام دیده میشود و از طریق آن درب شیشه ای.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

سازمان در حال رشد شبکه برای سال در حال حاضر. اما پس از آن محقق در Instagram در جولای 3, جامعه, یخچال جوانه زده اند در هایلند پارک جنوبی در لس آنجلس و لانگ بیچ, نمایشگاه پارک آرلینگتون ارتفاعات و در اواسط شهر.

بسیاری از آنها رنگ روشن هستند و سخت به دست با “مواد غذایی رایگان” و یا “آنچه را که شما نیاز به ترک آنچه که شما لازم نیست” در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

سازمان اصرار دارند آن را نمی خیریه — چیزی که آنها می گویند را می توان به عنوان تحقیر برای کسانی که در پایان دریافت — اما کمک های متقابل است.

“کمک های متقابل تاکید می کند این است که از جامعه” گفت: Ian کوهن یکی دیگر 25 ساله سازمان با شبکه. “ما نمی هدیه هر چیزی. ما فقط قرار دادن منابع که در آن آنها نیاز به رفتن چون این منابع هستند در دسترس است. مسئله این است که فقط آنها را کارآمد توزیع شده است.”

تبلیغات

Emilia Shaffer-Del Valle writes a personal message on the Reach for the Top L.A. Mid-City Fridge

امیلیا شیفر-Del Valle, 26 می نویسد یک پیام بر روی یکی از اواسط شهرستان یخچال میزبانی برای رسیدن به بالای صفحه پس از او اهدا تولید کند.

(Genaro ملینا / لس آنجلس تایمز)

این یخچال ها یافت می شود بیشتر به صورت رایگان در Craigslist و حمل و نقل خود را به کار گرفته است توسط افراد داخل شبکه که کامیون. این مواد غذایی از سوپر مارکت مواد غذایی pantries غذا و خدمات خانه و باغ و گاهی اوقات رستوران ها.

این یک تلاش است که به موقع با این بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید فقر و ناامنی غذایی باعث تعداد زیادی از ساکنان در L. A. شهرستان به از دست دادن شغل خود و تعدادی از خانواده ها به دنبال کمک های غذایی به شلیک کنید تا نمایی. های اخیر در اعتراض به کشتار جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس که فشرده زانو خود را در گردن او برای نزدیک به 9 ساعت نیز تولید یک روح کمک به مردم است.

“این واقعا یک لحظه خاص به دلیل coronavirus و به دلیل این لحظه از تحولات و انقلاب” گفت: ایلینوی در اوربانا. “من فکر می کنم بسیاری از مردم واقعا به دنبال یک راه برای درگیر می شود و خود را بهتر در جوامع خاص است.”

تبلیغات

رایان هویل است 28 ساله مالک و بنیانگذار خوب بازی LBC یک فروشگاه خرده فروشی است که دو برابر به عنوان یک گالری و فضای جامعه. هنگامی که او را دیدم L. A. جامعه یخچال Instagram پاپ تا بر روی خوراک خود را در اوایل ماه جولای او در ارائه نمای به عنوان یک منبع قدرت است.

(Wally Skalij/Los Angeles Times)

Senay Kenfe از چپ ران جنکینز و رایان هویل اهدا برق یخچال و فریزر را فراهم می کند که مواد غذایی رایگان در بازی خوب LBC در 4 خیابان در لانگ بیچ.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

بازی خوب است یک پناهگاه برای جوانان سیاه و قهوه ای از مردم در یک منطقه است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای gentrified.

“این یک منطقه که واقعا می تواند استفاده از آن به کمک” هویل گفت.

تبلیغات

پس از تماس با هویل L. A. جامعه یخچال شبکه کاهش یافته است یک یخچال در روز پنج شنبه. روز جمعه بعد از ظهر هویل و تیم او تا به حال تمیز نقاشی شده و مجهز به یخچال و فریزر با مواد غذایی است. توسط شنبه, بسیاری از سهم آمده بود که در یخچال بود و سرشار.

در همین حال روز شنبه در نمایشگاه پارک جنوبی L. A. هنرمند Fawlene Copeland, 25, شنود گذاشته شد به رنگ یکی از جدیدترین جامعه یخچال برای پیوستن به این شبکه کاهش یافته است توسط سازمان پیش از آن روز در مقابل Revolutionario شمال آفریقا Tacos.

(Wally Skalij/Los Angeles Times)

هنرمند Fawlene Copeland رنگ یک اهدا یخچال و فریزر خارج از Revolutionario شمال آفریقا Tacos در جفرسون سیتی بلوار.

(Wally Skalij / لس آنجلس تایمز)

همچنین بیش از آخر هفته, یک, Highland Park یخچال میزبانی جفت O تاس Giftshop شد استقرار در خانه جدید خود در کشش از فیگورا خیابان. پشت آن درب رنگ در هوای گرم و دعوت از تن زمین شد بسته Abuelita, شکلات داغ, کارتن شیر و شیر بادام و فصلی میوه سنگ. کسی تا به حال راه اندازی یک مینی شربت خانه در کنار آن بود که با انباشته خشک کالا.

تبلیغات

حتی قبل از همه گیر ضربه L. A. مواد غذایی, بانک مشکلات ناسازگار بودن تعدادی از مواد غذایی نا امنی مردم در این شهرستان در 2 میلیون. Vergara معتقد است که مدل فعلی در محل خدمت به چنین جمعیت شکسته است.

“وجود دارد بسیاری از مسائل” او گفت:. “این که آیا نیاز به رفتن به بانک غذا یا هفتگی توزیع رویداد به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم که اصلا قابل اعتماد حمل و نقل. که مانعی بزرگ برای بسیاری از مردم که من می دانم که عمدتا مستند نشده.”

نه به ذکر است افرادی که دچار بی خانمانی و یا کسانی که ذهنی و یا معلولیت های جسمی است. Vergara گفت که قرار دادن یخچال به طور مستقیم به جامعه خدمت می کنند و حتی گسترده تر جمعیت از مردم از جمله کسانی که ممکن است نادیده گرفته و با اشکال سنتی کمک کند.

بازگشت در اواسط شهر در محیطی آرام خیابان های مسکونی دو یخچال که در آن آغاز شده نقاشی در روز-glo نارنجی و لیمویی و سبز و بستم کنجکاوی رهگذران. نارنجی یک تصویر می کشد یک مشت مطرح شده در اعتراض به برگزاری یک ساقه کرفس بر روی درب آن. کلمات “Comida Gratis” هستند bannered در سراسر فریزر. مواد غذایی رایگان. (آهک سبز در یخچال در حال حاضر در جنوب L. A.)

تبلیغات

امیلیا شیفر-Del Valle, 26 نشان داد تا سقز یک جعبه از تولید و پس از انجام خرید بارگیری در ولینگتون میدان بازار کشاورزان. کشاورزان اهدا سبزیجات پس از او به آنها گفت در مورد محله جدید یخچال. آنها ارائه شده برای شروع به انجام آن هر یکشنبه.

“من می دانم که نیاز به,” او گفت: “من فقط می خواهم به مطمئن شوید که جوامع تاریخ و فرهنگ و معیشت نیست پاک شده است.”

برای او و دیگر افراد درگیر در پروژه مواد غذایی یکی از راه های حصول اطمینان از آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de