با وجود انتقاد رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور حفظ حمایت در محافل سیاسی

در سیاسی تغییری که رخ داده است در لس آنجلس پس از اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید چند مقامات بالا آمده اند تحت بررسی دقیق از لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور.

سیاه زندگی توجه فعالان را به نام خود فردی گری به عنوان بخشی از یک جنبش بزرگتر پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس لس آنجلس و تصویب اصلاحات فراگیر. اما در تالار شهر و در راهروهای قدرت در L. A. سیاست مور همچنان به لذت بردن از حمایت عمومی گسترده ای با مقامات با اشاره به 40 سال کهنه را ضبط از اجرای اصلاحات.

“ایجاد یک جامعه عادلانه تر نیست فقط یک شغل برای یک نفر — آن را برای همه ما — اما رئیس مور مهم رهبر در این کار” شهردار اریک Garcetti در بیانیه ای گفت ،

“من فکر می کنم او نه تنها بهترین فرد [برای این کار] در لس آنجلس اما بهترین فرد در این کشور گفت:” کمیسیون استیو Soboroff از وزارت داخله کمیسیون.

تبلیغات

فعالان و معترضان بسیاری نمی تواند مخالف بیشتر است.

Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter-لس آنجلس است که در طولانی مدت اعتراض به مور رهبری است و تحت پیگرد اداره پلیس بیش از آن اعتراض های اخیر تاکتیک گفت مور گفت: معترضان آنها تا به حال حق بود در خیابان به تغییر تقاضا بیش اخیر پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید و سپس دستور داد با خشونت سرکوب کرد با باطوم و فوم و اسفنج گلوله که در سمت چپ بسیاری از معترضان مسالمت آمیز به شدت زخمی شدند.

او همچنین ریاست بیش از یک بخش است که به طور نامتناسبی کشیده و جستجو و لاتین رانندگان و نامشروع وارد مردم به یک باند پایگاه داده عبدالله اشاره کرد.

“شما باید مقامات منتخب در یک طرف که در حال اندازه گیری چیزهایی سیاسی و سپس شما باید مردم لس آنجلس در طرف دیگر کسانی که به دنبال کیفیت کار و عدم تمایل به شرکت در تحول و تغییر است که مورد نیاز است” عبدالله گفت. “میشل مور نشان داده است وفاداری خود را به Garcetti و این مهم ترین چیز است به جای این کار که مهم ترین چیز است. ما می خواهیم به مهم ترین چیز است.”

تبلیغات

فعالان’ انتقادات وجود مثبت بیشتر از اجماع در L. A. محافل سیاسی — حداقل در میان آن دسته از مقامات ساخته اند که دیدگاه های خود را شناخته شده است — نشانه خوبی برای مور به زیر شهر منشور آن است که شهردار پلیس کمیسیون و شورای شهر که در کنترل رئیس پلیس سرنوشت. این کمیسیون که اعضای آن توسط شهردار منصوب کنترل یک مکانیزم برای حذف و شورای کنترل دیگر.

“او بارها و بارها ابراز تمایل خود را برای رهبری پلیس لس آنجلس به اجرای اصلاحات است که ساکنان و رهبران خواستار” گفت: عضو شورای Paul Koretz که Fairfax منطقه بود صحنه از برخی از بزرگترین تظاهرات مخرب ترین صدمه به اموال و خشن ترین پلیس لس آنجلس اجرای تاکتیک.

نه بدن مورد بحث از بین بردن مور است که در زمان شارژ این اداره در سال 2018 است. برخی از اعضای اذعان کرد نگرانی خود را در مورد عملکرد اخیر اما می گویند که آنها به او اعتماد برای ارزیابی هر گونه کاستی و بهبود بخشد.

عضو شورای میچ O’Farrell که منطقه در هالیوود, دریاچه نقره ای و Glassell پارک گفت: انتقادات از طرفداران اصلاحات “قابل فهم” اما مور “شده است در پاسخ به منتقدان خود را.”

تبلیغات

“این لحظه ای خواسته است که همه ما خودمان را به یک استاندارد بالاتر,” او گفت:.

عضو شورای باب Blumenfield که نشان دهنده محله در غرب دره Fernando سان گفت که او دیده است فیلم ها و شنیده داستان از Angelenos بودند که در تظاهرات اخیر “که واقعا نگران کننده” اما او می ایستد پشت مور.

“تغییرات سیستماتیک مورد نیاز به آدرس نژادپرستی نهادی در ادارات پلیس نیازهای ستاد که در حال حاضر به اذعان اشتباهات و اشتباه می شود و این تغییر ما نیاز به دیدن” او گفت:. “من اعتماد به نفس در رئیس مور منجر به این بخش اما سخت مکالمات و از همه مهمتر اقدامات باید اتفاق می افتد.”

برخی دیگر از شورا و پلیس اعضای کمیسیون را نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مور.

تبلیغات

پشتیبانی در میان اعتراض عمومی خواستار حذف او. ده ها تن از ساکنان به نام در به قانونی جلسات و هر پلیس کمیسیون جلسه در ماه گذشته به تقاضا مور اخراج می شود. آن را نیز می آید به عنوان بخش چهره یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام و دیگر دادخواهی بیش از آن در دست زدن به تظاهرات و چند نظرسنجی ها در حال منتشر شده توسط گروه های کارگری برای ارزیابی احساسات در میان افسران در مورد جهت است که در آن بخش است که رهبری تحت مور رهبری است.

با توجه به فرمان کارکنان با دسترسی به نتایج یک نظرسنجی تنها 25 درصد از افسران بود که در پاسخ به جولای 7 باور مور پاسخ در تظاهرات اخیر و ناآرامی کافی بود و تنها 30 درصد احساس پشتیبانی شده توسط مور.

پلیس اتحادیه مقامات می گویند بسیاری از افسران باور مور رها شده و آنها را با رکوع به فعالان و سیاستمداران که پشت آنها.

“ما به خوبی کار می کرد با رئیس بیش از دو سال گذشته. اکثر خط مقدم افسران امیدوار است که او می ایستاده اند تا ما افسران و بخش عمومی در حالی که شهرستان سیاستمداران کاهش بودجه ما قطع صدها نفر از افسران و تحریف این بخش پیشرفت قابل توجهی در تصویب معنی دار پلیس اصلاحات” گفت: Craig Lally رئیس پلیس لس آنجلس محافظ لیگ.

تبلیغات

فعالان می گویند مور مذاکرات صحبت از اصلاحات اما اغلب دونفره پشت خود را مترقی فکر اظهارات به دفاع از overpolicing از سیاه و قهوه ای و جوامع دیگر قابل سرزنش پلیس شیوه های.

مقامات که در ادامه به بازگشت مور در حال ریاکارانه در مورد تمایل خود را برای دیدن تغییر واقعی در بخش فعالان می گویند و باید بیشتر به مور اقدامات از فصاحت و بلاغت است.

در میان جریان “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش برای مثال مور است استادانی تمایل به دیدن بخشی از کار پلیس منتقل شده به سایر حرفه ای های آموزش دیده از جمله ارائه دهندگان خدمات سلامت روان است که یک کلید تقاضا از فعالان. اما او همچنین معتقد است که در برابر کاهش به پلیس بودجه مورد نیاز را که ممکن است فعالان می گویند.

مور خود را تا به حال لحظه از درون گرایی است که در آن وزن فعلی جنبش برای پلیس اصلاحات ساخته شده است که او تعجب که آیا زمان خود را در بالا و در حال اجرا بود ،

تبلیغات

در میان یک مجموعه از انتقاد و تماس های خود را برای شلیک در طول یک پلیس کمیسیون جلسه ماه گذشته مور یک پیام متنی از Soboroff — برای اولین بار به دست آمده توسط این مرکز خاطر گزارش های تحقیقی — که در آن Soboroff پیشنهاد منتقدان نمی تواند با استدلال.

“خیلی غم انگیز است. بنابراین معنی بنابراین قهر” Soboroff نوشت.

مور به سرعت نوشت و به آنها می گویند “باید گوش باقی می ماند و حل و فصل” — و که او بیش از حد می تواند “نیاز به تغییر” رهبری در LAPD اگر خواستار سر خود را رشد.

“آگاه نیست [یک] حادثه از ناآرامی های مدنی به این درجه که در آن بالا و مقامات منتخب و مهم که برای پلیس نیست و نیاز به خروج به تنظیم مجدد” مور نوشت.

تبلیغات

بلانت ارزیابی شد که بر اساس تاریخ که دیده است رهبران عمده ادارات پلیس در سراسر کشور استعفا و یا تحت فشار قرار دادند در پی از اعتراضات مدنی و اختلالات مور در مصاحبه با گفت: این بار. اما آن را بدون تسلیم به استعفا.

مور گفت که او می خواهد به بخشی از افکار عمومی ایمنی راه حل که در پی توسط فعالان و معترضان و پلیس لس آنجلس یک مثال درخشان از مترقی پلیس در سراسر کشور.

“این روز سخت. اینها نگران کننده و نامشخص زمان” مور گفت. “اما من نیز می دانم که من می خواهم به بخشی — من و ما از اینکه بخشی از پیشرو در اجرای قانون و در قرن 21 پلیس در سراسر آمریکا است.”

داشتن رهبری هر بخش عمده ای از پلیس لس آنجلس بیش از نزدیک به 40 سال در نیروی مور گفت: او به ارمغان می آورد یک “دست ثابت” و “اعتبار” به پلیس لس آنجلس در زمانی که هر دو مورد نیاز هستند بد. او گفت: او نشان داده است توانایی برای “آشتی دادن تفاوت” به جای دریافت به مبارزه با افرادی که نمی بلافاصله چشم در چشم با او.

تبلیغات

او معتقد است که او می تواند به افسران “اعتماد به نفس است که ما باید در یک مسیر رو به جلو است که ما یک سازمان به آن افتخار کنیم.” او گفت که او می داند که “تعداد قابل توجهی از آنها ممکن است سردرگم, دلسرد تحت فشار زیادی جنبهی” اما آنها باید بدانند که او پشت خود را به رسمیت می شناسد و همه از کار سخت خود را بهبود بخش در سال های اخیر است.

Garcetti گفت که او برای اولین بار ملاقات هنگامی که مور مور شد “تمیز کردن” این گروه پس از ماموران گرفتار شدند فریم غیرنظامیان در اواخر 1990s و او را رئیس زیرا “او ثابت کرده است در طول کار خود را که او یک اصلاح طلب بي پروا به دشوار گام رو به جلو است.”

Garcetti گفت: پلیس لس آنجلس نیاز به آن نوع از رهبری در حال حاضر.

Garcetti نیز مواجه شده تماس های از زندگی ماده-لس آنجلس به آتش مور سلف چارلی بک بیش از افغانستان.

تبلیغات

از آن پس این شهر بازداشت افراد بی خانمان پلیس با استفاده از زور و gentrification ساخته شده اند شهردار هدف از جناح چپ شدند. آن دسته از فعالان نیز انتقادی از مور.

اما Garcetti دفاع مور فقط به عنوان او گیر بک.

بار نویسنده کارکنان دیوید Zahniser کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de