سابق افغانستان فوتبال فدراسیون رئيس جمهور در زندگی ممنوعیت را تایید کرد

لوزان سوئیس (AP) — رئیس جمهور سابق افغانستان فوتبال فدراسیون خود را از دست داد درخواست تجدید نظر سه شنبه در مقابل یک زندگی ممنوعیت برای بیماریهای سوء استفاده از زنان بازیکنان تیم ملی.

دادگاه داوری ورزشی را تایید کرد بان کی مون و گفت Keramuddin کریم متعهد “وحشتناک عمل” در برابر بازیکنان که متهم او را آزار جنسی و سوء استفاده فیزیکی بیش از یک دوره پنج ساله از سال 2013 است.

ویژه اقدامات امنیتی صورت گرفته برای محافظت از بازیکنان در حالی که آنها شهادت داد.

“بازیکنان شهادت از یک مکان امن با تلفن با استفاده از یک صدای scrambler برای حفاظت از هویت خود را” دادگاه گفت.

CAS رد Karim درخواست تجدید نظر در برابر فیفا ممنوعیت و جریمه 1 میلیون فرانک سوئیس ($1.06 میلیون). که حداکثر جریمه مجاز با قوانین فیفا.

“جرائم توسط Keramuddin کریم نقض حقوق اساسی بشر و آسیب روحی و جسمی عزت و یکپارچگی زن جوان بازیکنان” CAS در بیانیه ای گفت. “با او بد اعمال او را نابود کرده بود و نه تنها خود را از حرفه اما به شدت آسیب دیده خود را به زندگی است.”

فیفا کمیته اخلاق ممنوع کریم در ماه ژوئن سال 2019 در طول جام جهانی زنان در فرانسه پس از رسیدگی به اتهامات توسط زنان و دختران در تیم ملی جوخه های.

اتهامات منتشر شده در رسانه ها در گزارش قبلی سال است.

در سال 2014 Karim سفر به سوئیس برای جمع آوری فیفا جایزه بازی جوانمردانه به نمایندگی از افغانستان فوتبال فدراسیون در فوتبال بدن مراسم اعطای جوایز سالانه.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de