چهار متهم به قتل در قتل رپ پاپ دود

دو بزرگسال و دو نوجوان به اتهام قتل روز دوشنبه در ارتباط با تیراندازی مرگ رپ پاپ دود داخل یک هالیوود هیلز خانه در اوایل این سال است.

دادستان متهم به کوری واکر 19 و Keandre راجرز, 18, از کشتن خواننده رپ در طول این دوره از یک سرقت در چند میلیون دلار خانه در هرکول رانندگی در ماه فوریه با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط لس آنجلس دفتر دادستان منطقه.

یک دختر 17 ساله و 15 ساله متهم نیز به اتهام قتل و سرقت در دادگاه اطفال با توجه به دادستان. هویت خود بودند نکردن به دلیل سن خود را.

پلیس لس آنجلس دستگیر و سه بزرگسال و دو نوجوان در ارتباط با تیراندازی هفته گذشته است. پلیس لس آنجلس در ابتدا شناسایی یک سوم بزرگسالان مظنون Jaquan مورفی, اما بعدا مشخص وجود دارد “شواهد کافی” برای اثبات او درگیر شد در رپ مرگ با توجه به سروان. Jon Tippet که رئیس پلیس لس آنجلس را سرقت-قتل بدست آورد.

تبلیغات

این خواننده رپ که نام قانونی بشار Barakah جکسون, اقامت در خانه های لوکس, مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 در فوریه. 19 زمانی که چند مرد را شکست. جکسون به ضرب گلوله کشته شد در طی یک درگیری در داخل خانه و مرد در یک بیمارستان محلی است. بازداشت چند نفر در داخل خانه و صبح از حمله و گفت: حداقل چهار نفر از صحنه فرار کرد.

در سال های اخیر, لس آنجلس, خانه اجاره ای توسط نوازندگان بوده است اهداف مختلفی صفحه اصلی تهاجم محققان قبلا گفته شده است. محققان می گویند رپر ممکن است سهوا نوشته شده یک تصویر با آدرس در رسانه های اجتماعی قبل از او کشته شد.

پاپ دود قبلا به Crips باند خیابان با توجه به Tippet که هفته گذشته گفت که بازداشت شدگان در تیراندازی به حال روابط محلی در باند خیابان.

Tippet نیست شناسایی این باند در سوال هر چند دادستان پرونده باند پیشرفت در اتهامات عنوان شده علیه واکر و راجرز

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان ریچارد وینتون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>