چگونه کالیفرنیا رفت از بازگشایی سریع به یک دوم بسته شدن در یک ماه

دو ماه پیش در کالیفرنیا شبیه یک coronavirus داستان موفقیت.

اول-در-این-ملت stay-at-home منظور کمک به دولت از انفجار جلوگیری از مرگ و میر که در نیویورک و نیوجرسی را تجربه کرده و گفته بود که در آن برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

اما شش هفته شده است یک فاجعه است. Coronavirus موارد مشخصی همراه با بستری شدن در بیمارستان. در چند شهرستان و بیمارستان در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

مدارس در لس آنجلس و سن دیگو و همچنین بخش هایی از منطقه خلیج می گویند آنها باز نمی شود و دانشگاه ها برای فرد در یادگیری این سقوط. و بسیاری از کسب و کار است که اجازه داده شد برای بازگشایی در مه — مراکز خرید سرپوشیده موسسات ناهار خوری, کافه سینما — دوباره بسته در بسیاری از مناطق.

تبلیغات

واژگونی ثروت را ترک کرده است ساکنان عصبانی و ترس و تعجب که آیا شرایط بدتر خواهد شد.

“ما بسیار پیشرفت در مارس و آوریل” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز دوشنبه گفت:. “هیچ سوال وجود دارد که همه گیر است و بدتر در اینجا در L. A. سراسر کالیفرنیا و در سراسر این کشور است. … ما درست قبل از. و در حال حاضر ما باید برای انجام کار درست است.”

در اینجا مختصر و مفید که در آن همه چیز ایستاده از پوشش های بار:

تبلیغات

چرا تعداد موارد بالا برود ؟

کارشناسان فکر می کنم ماندن در خانه بود یک موفقیت بزرگ است. اما آن را نیز ویران اقتصاد است.

در ماه مه مقامات شروع به سرعت در حال بازگشایی کسب و کار. مردم شده بود مقید کردن در خانه های خود بودند و مشتاق به بازگشت به روال ناهار خوری, خرید, روز یادبود کباب فارغ التحصیلی, جشن روز پدر تجمعات. در حدود همان زمان تاریخی و تظاهرات شروع شد و باعث خشم بیش از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس است که تظاهراتهایی در سراسر کشور از جمله در خیابان های کالیفرنیا.

هیچ شواهد قوی که اعتراضات ناشی از عمده گسترش coronavirus. اما مقامات فکر می کنم رویدادهای اجتماعی احزاب و مردم بدون ماسک هم باعث عفونت به افزایش ابتدا در اطراف آخر هفته روز یادبود.

تبلیغات

لس آنجلس تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که جدید کروناویروس بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا شروع به شتاب حدود 15 ژوئن در نرخ های دیده نشده از اوایل ماه آوریل بلافاصله پس از coronavirus شروع به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور.

علاوه بر گردهمایی های اجتماعی در انتخابات گفت: آنها نگران شد این ویروس می تواند به راحتی گسترش در کافه ها و رستوران ها.

مقامات بهداشت عمومی گفت: داخل سالن ناهار خوری و نوشیدن در برخواهد داشت بیشتر قابل توجهی خطر بهداشت عمومی از دیگر فعالیت های خرده فروشی و حتی اجتماعی فاصله. کاربران باید ماسک خود را به خوردن و نوشیدن آنها اغلب درگیر در مکالمه و آنها تنفس در هوای داخل ساختمان که ممکن است آلوده به این ویروس و منتشر شده توسط دریچه های هوا — همه از آن می تواند گسترش coronavirus.

تبلیغات

زمانی که آنها اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوردن در خدمات به رزومه مقامات در لس آنجلس در بر داشت که بسیاری از آنها نه پیروی از قوانین ایمنی. در ژوئن 27 و 28 49 درصد از میله و 33% از رستوران بودند پیوستن به فاصله فیزیکی از پروتکل های داخل خانه در حالی که 54 درصد از میله و 44 درصد از رستوران بودند اجرای ماسک و چهره سپر الزامات مقامات بهداشتی یافت می شود.

مقامات شروع به عقب reopenings فقط قبل از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. آن را به احتمال زیاد خواهد بود آشکار در چند هفته که آیا جدید تعطیلی انجام خواهد شد که هر چیزی را برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

چه ما در مورد جدید تعطیلی?

اکثر کالیفرنیا شد و در حال حاضر شاهد محدودیت های جدید در این ماه. اما دوشنبه Gov. گاوین Newsom دستور توقف همه داخل سالن ناهار خوری و بسته میله, باغ وحش و موزه ها.

تبلیغات

در همان زمان بسیاری از استان ها از جمله لس آنجلس و سان برناردینو نارنجی و رودخانه مجبور خواهد شد به شاتر ورزشگاه الاذکار سالن مو مراکز و کسب و کارهای دیگر در نظم جدید که باقی مانده است در اثر به طور نامحدود. علاوه بر این دفاتر با غیرضروری کارگران در این شهرستان ،

این حرکت بیشتر هل کالیفرنیا بازگشت به خانه های خود در طول زمان هنگامی که آنها به طور معمول لذت بردن از تعطیلات تابستان. این اقدامات سختگیرانه تر به ورزشگاه کلیساها و دیگر خدمات تاثیر می گذارد 29 استان ها که در میان پرجمعیت ترین در دولت که در آن 80 درصد از ساکنان کالیفرنیا زندگی می کنند.

در اینجا جزئیات:

ایالت اقدام تعطیلی

تبلیغات

 • ناهار خوردن در رستوران
 • از Wineries و مزه اتاق
 • سینما
 • خانواده و سرگرمی, مراکز (به عنوان مثال: بولینگ alleys, مینیاتور گلف پنبه حلاجی شده قفس و بازی های آرکید)
 • باغ وحش و موزه ها
 • کارت اتاق
 • میله brewpubs ماشین منگنه و بارها در سراسر کشور باید تمام عملیات هر دو محیط داخلی و فضای باز

موضعی عمل

شهرستانهای استان که باقی مانده در دولت دیده بان لیست شهرستان نظارت لیست برای سه روز متوالی از جمله تمام کالیفرنیای جنوبی استان ها و بسیاری در دره مرکزی باید در موارد زیر برشمرد:

 • ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام
 • مکان های عبادت
 • داخل سالن تظاهرات
 • دفاتر برای بخش های غیر ضروری
 • مراقبت شخصی خدمات مانند ناخن سالن های بدن, اپیلاسیون و تاتو سرو
 • سالن مو و آرایشگاه
 • داخلی مراکز خرید

تبلیغات

چرا عمل گرفته شده ؟

“ما شاهد افزایش در گسترش ویروس به طوری که به همین دلیل آن را ساختگى و همه ما به رسمیت شناختن soberly که COVID-19 است و نه دور از هر زمان به زودی تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر,” Newsom روز دوشنبه گفت:.

همانطور که از دوشنبه کالیفرنیا دیده بود بیش از 333 ، 000 در موارد تایید شده و بیش از 7000 مرگ و میر ناشی از, با توجه به لس آنجلس تایمز’ ردیاب.

کالیفرنیا به طور متوسط 8,211 موارد جدید یک روز در طول هفته گذشته. هفته گذشته متوسط بود 7,876.

تبلیغات

Newsom است به طور معمول برجسته تعداد فزاینده ای از عفونت حتی در حالی که دولت در حال حرکت به جلو با بازگشایی از جمله دادن چراغ سبز به ناخن سالن تو سرو و ماساژ درمانی امکانات است که برخی از بالاترین خطر بخش برای انتقال. ماه گذشته Newsom صادر سفارشات نیاز همه کالیفرنیا به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات.

تقریبا 1000 سان فرانسیسکو تقریبا 4,600 موارد تشخیص داده شده در دو هفته گذشته گفت: دکتر گرانت, Colfax, شهر, مدیر بهداشت عمومی.

در سان فرانسیسکو تقریبا نیمی از تمام کسانی که آزمایش مثبت در این شهرستان در حال Latinos او گفت: حتی اگر Latino ساکنان را تشکیل می دهند فقط 15 درصد از جمعیت شهر است. به طور کلی این شهر دیده می شود 7.8 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 ساکنان گذشته بیش از هفت روز به مراتب بالاتر از هدف خود را از بیش از 1.8 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 نفر است.

تبلیغات

“این دوباره نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش در سراسر شهرستان به ویژه در بخش جنوب شرقی شهر” Colfax گفت.

برای هر یک نفر که قرارداد این ویروس 1.25 مردم به طور متوسط در حال حاضر آلوده است. “ما واقعا نیاز به درایو آن را به 1 یا پایین تر به سرعت و به زودی به عنوان ممکن است.”

نرخ انتقال نیز با افزایش از 1 در L. A. شهرستان در ماه ژوئن است اما پس از سقوط به 1. “این ویروس در حال حاضر ماهواره در جامعه ما” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

آنچه در مورد مدارس ؟

تبلیغات

در کالیفرنیا روز به روز بیشتر سیستم مدرسه انتخاب به نگه داشتن دانشگاه ها بسته و ارائه آموزش آنلاین تنها.

در لس آنجلس Unified School District, ملت, دومین سیستم مدرسه خود ادامه خواهد داد با آموزش آنلاین تا اطلاع ثانوی Supt. Austin Beutner روز دوشنبه اعلام کرد.

این تصمیم دشوار شد اجتناب ناپذیر در هفته های اخیر Beutner گفت: به عنوان coronavirus موارد سر به فلک کشید در لس آنجلس و منطقه نمی تواند به حفاظت از سلامت و ایمنی برخی از نیم میلیون K-12 دانش آموزان و حدود 75000 کارکنان.

سرپرست همچنین تیز به نام برای county, دولت فدرال و مقامات به ارائه رهبری و بودجه به صورت منظم coronavirus تست و تماس با ردیابی. او گفت که مدارس نیز مورد نیاز واضح تر راهنمایی در مورد زمان و نحوه بازگشایی شده است. Beutner برآورد هزینه آن را 300 دلار در سال به ازای هر نفر برای شرکت در آزمون کلیه دانش آموزان و کارکنان یک بار در هفته.

تبلیغات

مدرسه دیگر مناطق از جمله سن دیگو و برخی در منطقه خلیج — زیر کت و شلوار.

سن دیگو متحد معلمان اتحادیه روز دوشنبه گفت: این موافقت با منطقه تصمیم به تاخیر در بازگشایی.

Kisha Borden رئیس اتحادیه اشاره کرد که برخی از کلاس های درس باید ویندوز است که باز نمی شود. وجود اجماع رو به رشد در میان کارشناسان است که تهویه بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش ویروس در داخل خانه.

“ما احساس نمی کنم آن را ایمن می آورد 120,000 کودکان و نوجوانان به فضاهای محصور به کلاس های درس در این زمان به خصوص اگر ما نمی تواند تضمین نماید اجتماعی فاصله اگر ما نمی باید تهویه کافی در آن درس” Borden گفت.

تبلیغات

در ضمن اورنج کانتی آموزش و پرورش رهبران رای دادند و 4 به 1 شنبه شب به تصویب توصیه هایی برای بازگشایی مدارس در پاییز که شامل استفاده اجباری از ماسک برای دانش آموزان و یا اجتماعی افزایش فاصله در کلاس های درس در میان خروش در coronavirus موارد است.

هیئت آموزش و پرورش, آیا, اما, ترک بازگشایی قصد دارد تا فردی در مدارس.

در میان توصیه های روزانه دما چک مکرر شستن دست ها و استفاده از ضد عفونی کننده دست در علاوه بر این به شبانه ضد عفونی از کلاس های درس و دفاتر و وسایل نقلیه حمل و نقل.

تبلیغات

توصیه های موجود در یک کاغذ سفید به طور گسترده ای پشتیبانی بازگشایی مدارس در پاییز. در این سند آمده است که آموزش از راه دور در میان COVID-19 همه گیر شده است یک “شکست مطلق” و نشان می دهد اجازه می دهد پدر و مادر به فرزندان خود را به منطقه دیگر و یا منشور مدرسه برای دریافت آموزش اگر خانه خود را در منطقه نمی بازگشایی دانشگاه ها.

بار جامعه به گزارش خبرنگار سارا Cardine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de