L. A. Times خبرنگار جوانه Lembke که شاهد RFK ترور می میرد در 98

به عنوان یک اپراتور رادیو در طول جنگ جهانی دوم Daryl E. “جوانه” Lembke نگه داشته و یک دفتر خاطرات. “من باید زندگی می کنند به این سن رسیده 98 و یا به طوری که خواهد بود بسیار بهتر از بودن محو در 22” خواندن یکی از نوشته — که معلوم بود نبوی. روزنامه نگار و زنده خاطرات را به شکل اساس یک جاذب در مورد کتاب خود را در زمان جنگ تجربه: “یو پی اس و فراز زندگی را در یک قلعه پرواز: بودند کسانی که سفر لازم است؟”

Lembke که در ادامه به عنوان یک حرفه لس آنجلس تایمز خبرنگار فوت از عوارض بیماری آلزایمر در ژوئن 17, یک ماه بعد از 98 روز تولد در ولنوت کریک.

اهل مینه سوتا Lembke در یک مزرعه بزرگ شد و بزرگ شد توسط پدربزرگ و مادربزرگ خود را. او با حضور Macalester College in St. Paul قبل از پیوستن به ارتش. پس از جنگ Lembke مدرک خود را در دانشگاه مینه سوتا و نقل مکان به کالیفرنیا به دنبال روزنامه نگاری. او شروع به کار در یک روزنامه هفتگی قبل از اینکه در نهایت راه خود را به لس آنجلس تایمز که در آن او کار می کرد برای 21 سال است.

پس از چند سال در لس آنجلس, Lembke شمال به رهبری برای اولین بار به ساکرامنتو به پوشش سیاست و سپس به سان فرانسیسکو. آن را در زمان که Lembke به ملاقات همسرش مریم Theisen سرمقاله منشی مستقر در لس آنجلس دفاتر. “من می خواهم بحث را با جوانه بر روی گوشی از سان فرانسیسکو اداره و ما دوستانه تبدیل شد” مری گفت. در نهایت Lembke ساخته شده بازدید به L. A. دفتر و از او پرسیدم. “این آغاز یک فوق العاده عاشقانه” مری گفت.

تبلیغات

Lembke که در درجه اول تحت پوشش منطقه خلیج بود که یک خبرنگار در یکی از مهمترین و پر سر و صدا دوره از تاریخ است.

“جوانه بود در هتل سفیر [لس آنجلس] شب بابی کندی کشته شد” مری گفت. “او بر روی گوشی به گفتن آنها چه می گذرد و این اولین بار بود که او به طور جدی گفت:” توقف پرس!'” به عنوان وقایع آشکار است که سرنوشت ساز شب Lembke گزارش تغییر از یک داستان در مورد کندی پیروزی در کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه به یک مورد ویرانگر از دست دادن.

روز بعد Lembke را byline به نظر می رسد در زیر تیتر “کندی کشته شد.”

The front page of the Los Angeles Times, June 5, 1968.

صفحه اول لس آنجلس تایمز در ژوئن 5, 1968.

(لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

با وجود دلخراش حوادث آن شب Lembke قادر به باقی می ماند levelheaded با توجه به همسرش. “او درست بود خبرنگار از او می خواستم به مردم بگویم چه اتفاقی می افتد به طور واضح و عینی” مری گفت.

Lembke بازنشسته از بار در سال 1980 بود اما تا به حال هیچ وجه قصد کم کردن سرعت. او روحیه کارآفرینی و تاسیس خود را روزنامه دانا پوینت فانوس دریایی در اورنج کانتی. “من به آن تماس بگیرید هنری موفقیت” مریم خندید. “کاغذ نبود پایدار” و آنها آن را به فروش رساند. اما مریم همیشه در حال ایمان به او نبوغ خود را. “او خواهد ساخت همه چیز از هیچ چیز” او گفت: “من همیشه به او اعتماد کنیم زیرا او همه چیز را با تمام قلب خود را.”

Lembke سپس با انتقال به سیاست و خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی به ایالتی کالیفرنیا در سن. دیوید Roberti (D-لس آنجلس). اما او ساخته شده راه خود را به نوشتن و انتشار یک خبرنامه در دولت محلی به نام سیاسی پالس برای سال های بسیاری است.

در سال 2005 Lembkes از نقل مکان به کالیفرنیا جامعه بازنشستگی در ولنوت کریک که در آن یک فاز جدید در wordsmith زندگی آغاز شد — به عنوان یک نمایشنامه نویس.

تبلیغات

“جوانه عاشق نمايشنامه نويسي به دلیل آن را مانند یک اره منبت کاری اره مویی پازل, گفت:” ماری. “او دوست داشت از تصمیم گیری که در آن خروجی و ورودی بروید و آنچه را که همه متغیرهای شد.”

نمايشنامه نويسي بود تغییر استقبال از سال خود گزارش اخبار. “این یک فرصت برای جوانه برای ایجاد واقعیت خود را گفت:” دوست دیرین آلن کانینگهام. “او را از دست داده و در حالات او خواب است.”

Lembke دوست خوب در رسمور دوک رابینسون مشترک عشق خود را از تئاتر و نمایشنامه. “چند سال پیش من به او و گفت:” غنچه چرا ما باید یک درام انجمن اینجا ؟ رابینسون به یاد می آورد. “جوانه گفت: “من فکر دقیق همان چیزی! که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز داریم!'” شش ماه بعد, درام, انجمن کالیفرنیا متولد شد.

تبلیغات

Lembke بازی “آرتروز شود سر در گم” با الهام از وقت خود را در جامعه بازنشستگی بود یک ضربه سر و صدا. “غنچه تا به حال بسیار خوش حس شوخ طبعی” رابینسون گفت. “او درک پیچیدگی و ironies از زندگی است.”

“او درست آبزرور” مری گفت: “و دیدم طنز در همه چیز — و بیشتر از همه جوانه واقعا عاشق مردم” و او آن همه را به کلمات.

Lembke جان سالم به در با همسر خود, دختر نانسی Brenn و نوه جان Lovett.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de