اورنج کانتی در نظر بازگشایی مدارس بدون ماسک و یا افزایش اجتماعی فاصله

اورنج کانتی آموزش و پرورش رهبران در روز دوشنبه انتظار می رود به در نظر گرفتن مجموعه ای از توصیه ها برای بازگشایی مدارس در سقوط می کند که شامل استفاده اجباری از ماسک برای دانش آموزان و یا اجتماعی افزایش فاصله در کلاس های درس در میان خروش در coronavirus موارد است.

توصیه های موجود در یک کاغذ سفید به طور گسترده ای پشتیبانی بازگشایی مدارس در پاییز. در این سند آمده است که آموزش از راه دور در میان COVID-19 همه گیر شده است یک “شکست مطلق” و نشان می دهد اجازه می دهد پدر و مادر به فرزندان خود را به منطقه دیگر و یا منشور مدرسه برای دریافت آموزش اگر خانه خود را در منطقه نمی بازگشایی شده است.

“در میان بسیاری از قانع کننده متخصص استدلال برای بازگشایی مدارس ما تعدادی از ما نیز زده چیزی متفاوت از چیزی است که ما ممکن است تماس بگیرید مشاوره برای بزرگسالان” مقاله متحده است. “در میان ما بیشترین مسئولیت به عنوان بزرگسالان است و مسئولیت ما را به مدل شجاعت و پشتکار در صورت عدم اطمینان و ترس همان چیزی است که بسیاری از خانواده ها احساس با پیام های مخلوط و سردرگمی بازگشایی مدارس در COVID-19 عصر است.”

بحث می آید به عنوان دولت دو تا از بزرگترین مدارس لس آنجلس و سن دیگو اعلام کرد که دانشگاه نمی خواهد بازگشایی ماه آینده در میان مداوم coronavirus خروش و دانش آموزان ادامه خواهد داد با آموزش آنلاین.

تبلیغات

نارنجی شهرستان پدید آمده است به عنوان یک چشمه از مخالفت با اجباری ماسک قوانین در اماکن عمومی و سلامت آن مدیر به تازگی استعفا داد پس از مواجه شدید انتقاد و تهدید به مرگ. کارشناسان بهداشت و درمان به طور گسترده ای می گویند ماسک های مهم برای کاهش گسترش COVID-19.

Orange County هدایت شده بود از 11-عضو پانل تعیین شده توسط هیئت آموزش و پرورش در ماه گذشته است که شامل مراقبت درمانی اورنج کانتی مدیر دکتر کلیتون Chau شهرستان سرپرست همین Wagner, یک روانپزشک شهری مطالعات استاد سیاست عمومی استاد سابق سرپرست و پزشکان است.

توصیه حتی اگر تایید شده توسط هیئت مدیره طی جلسه روز دوشنبه نخواهد بود county داد. نارنجی شهرستان را 28 مدارس در نهایت تعیین می کند که آیا برای بازگشایی در پاییز و چگونه فردی خود را در مدارس به کار گیرند.

ماه گذشته اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش منتشر شده لیست خود را از دستورالعمل ها برای از سرگیری کلاس درس با آموزش آنلاین گزینه های. این سند که بر اهمیت اجتماعی فاصله و پوشش صورت است که بر اساس هدایت از دولت وزارت بهداشت گفت: Orange County Supt. Al Mijares.

تبلیغات

“هیئت مدیره اکثریت را توصیه ها الزام آور نیست. محلی منتخب مدرسه تخته و superintendents را تصویب و اجرای برنامه های خاص به مناطق خود را بر اساس نیازهای خود را در مدارس و جوامع” Mijares در بیانیه ای گفت. “OCDE در حال کار برای حمایت از مناطق در که تلاش ما باقی می ماند 100% متعهد به زیر و به اشتراک گذاری هدایت وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی و مراقبت درمانی اورنج کانتی.”

هنوز پانل توصیه هم زده اند اختلاف میان پدر و مادر و معلمان در اورنج کانتی. همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 26,000 نفر امضا کرده بود یک دادخواست آنلاین decrying توصیه و دعوت از مقامات منتخب به پایبندی به دولت را ارشاد برای بازگشایی مدارس است.

“این توصیه ها نه تنها برای ایمنی از ما معلمان و کارکنان و دانش آموزان بلکه برای هر فرد آنها را در تماس با” درخواست می خواند.

پانل توصیه های لمسی در موضوعات مختلف شده است که به طور گسترده ای مورد بحث میان اورنج کانتی ساکنان در چند ماه گذشته از جمله اجتماعی فاصله و استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش ویروس.

تبلیغات

در این سند آمده است که پس از, کودکان, نمایندگی “کمترین خطر همگروهی برای COVID-19 … اجتماعی فاصله گرفتن از کودکان و کاهش آمار کلاس های درس است که لازم نیست و بنابراین توصیه نمی شود.”

کارشناسان گفته اند که در حالی که نرخ ابتلا به عفونت در میان کودکان شده اند کمتر از بزرگسالان جوان مردم به راحتی می توانید انتقال این ویروس به دیگر بستگان خود از جمله پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ که ممکن است در معرض خطر عوارض شديد.

“شواهد نشان دادن کودکان تا کنون شده است به احتمال زیاد کمتر به توان و حذف هر چند که می آید از یک پس زمینه از ما کودکان را در مدرسه” گفت: پائولا توپ یک استاد میکروبیولوژی در دانشکده کک پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. “این امر می تواند دشوار است برای گفتن که این به این معنی که کودکان به نحوی مقاوم تر در برابر ویروس.”

در این سند همچنین آمده است که نیاز کودکان به پوشیدن ماسک بود و نه توصیه می شود با توجه به این که در آن “نه تنها دشوار اگر نه غیر ممکن است برای پیاده سازی — اما [است] نه بر اساس علم” و “حتی ممکن است بسیار مضر است.”

تبلیغات

توپ گفت که او “شگفت زده” اعضا ادعا می کنند که استفاده از ماسک ها لازم نیست و این که او “نمی تواند مخالف بیشتر به شدت” با توصیه.

در صورت پوشش شستن مکرر دست ها و فیزیکی فاصله شده اند به طور گسترده ای ذکر شده در میان کارشناسان پزشکی به عنوان یکی از کلیدی سلاح برای مبارزه با ویروس. در حالی که ترغیب کودکان به پوشیدن ماسک — و نگه داشتن آنها را در — را می توان به چالش کشیدن این مهم است که برای بزرگسالان به مدل رفتار مناسب به آن را راحت تر برای دانش آموزان, توپ, گفت:.

“در حال رشد است شواهد همه به نفع اثر پوشیدن ماسک,” او گفت:. “علاوه بر این از بیانیه ای که به من می گوید این است که یک مجموعه ای از توصیه ها ریشه در علم و یا بهترین شیوه است.”

“من وحشت زده که رهبری که مسئول برای ایمنی از فرزندان و خانواده های خود را خم شدن به استفاده از چنین زبانی,” او اضافه شده است. “آن را بر اساس هیچ چیز نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>