ایستگاه 26 و دانشگاه Regis ایجاد تنوع در دم بورس

در یکی از اولین مکان های ملموس تلاش برای حرکت رو به جلو گفتگو وقتی که می آید به تنوع در کلرادو صنعت دم ایستگاه 26 دم ارائه $10,000 در دانه بودجه برای یک بورس تحصیلی در دانشگاه Regis کاربردی صنایع دستی دم گواهی برنامه.

برای شما برای همه تنوع در هنر و صنعت آبجو بورس را حمایت مالی به “کمتر دانش آموزان” آبجوسازی می گوید: از جمله مردم رنگ بلکه زنان, تجاوز به دانش آموزان و به طور معمول گروه های به حاشیه رانده شده. مدرسه پاره وقت برنامه طراحی شده است برای کار و بزرگسالان شامل پایه دم کلاس یک آبجوسازی کارآموزی شیمی و آزمایشگاه و سخنرانی از کارشناسان صنعت. شهریه است که تقریبا $9,500.

“ما می دانیم و همدردی با دل شکستگی و ترس و خشم و سرخوردگی و سردرگمی و خشم و ناتوانی است که بسیاری احساس می کنید به عنوان یک نتیجه از قتل جورج فلوید Breonna تیلور الیاس مکلين Ahmaud Arbery و بسیاری دیگر” آبجوسازی می نویسد. “ما خودمان را پرسید آنچه که ما می تواند انجام دهد در فضا ما را به تفاوت. هدف ما در ایجاد این بورس تحصیلی به گام به سمت متنوع تر نیروی کار در صنایع دستی, صنعت دم در کلرادو. ما بر این باورند که افزایش تنوع و دسترسی به دم کردن شغل برای افراد کمتر منجر به خلاقیت بیشتر و تعامل و فعال خواهد شد کلرادو هنر و صنعت آبجو جامعه برای کمک به تغییرات سیستماتیک در کشور ما نیاز دارد.”

ایستگاه 26 صاحب جاستین Baccary می گوید او امیدوار است که صنعت همکاران, همکاران, فروشندگان دوستان و مشتریان را بالا می برد یکی دیگر از $40,000 در آن نقطه بورس را تبدیل به وقف و “زندگی در ابد” در Regis.

Station 26 and Regis University Create Diversity in Brewing Scholarshipگسترش

حسن نیت ارائه میدهد از ایستگاه 26 Brewing Co.

اعلام می آید فقط یک هفته پس از brewery, بروکلین آبجوسازی با مشخصات بالا و دیرین brewmaster گفت: تشکیل این بنیاد مایکل جکسون برای جوشاندن و تقطیر (نام برای آبجو نویسنده نه ستاره پاپ) به “صندوق جوایز کمک هزینه تحصیلی به عمدتا مردم از رنگ در دم و تقطیر صنایع.”

“این یک اقدام مثبت به معنای به ما صنایع وابسته در مثبت و عادلانه جهت برای آینده است. اگر این هدف نه مورد علاقه شما شما را به باقی می ماند طرف” الیور در توییتر نوشت. “این کار باقی مانده است لازم است.”

Dr. J. Nikol Jackson-بکهام تنوع سفیر برای تخمیر انجمن و تنوع مشاور می گوید: بورسیه مانند اینها بخشی از یک روند رو به رشد.

“از من خواسته شده که بیش از چند بار در ماه گذشته توسط کارخانه های لبنی تعجب که در آن آنها می توانند کمک های مالی برای کمک هزینه تحصیلی برای افراد کمتر در هنر و صنعت آبجو. در واقع تعدادی از کارخانه های لبنی ساخته شده اند کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی به صندوق صنایع دستی x EDU از اواخر ماه مه” سفیر می گوید. “من نیز شخصا می دانم که از یک تعداد انگشت شماری از کارخانه های لبنی که آغاز شده در-خانه برنامه های کارآموزی و یک زن و شوهر که قصد راه اندازی برنامه های کارآموزی در مدت کوتاهی.” نه همه آنها به اطلاع عموم او می افزاید.

ایستگاه 26 مدیر بازاریابی هملت فورت می گوید: این ایده مورد از شرکت گسترده بحث در مورد “چگونه ما می تواند تاثیر. ما خودمان را پرسید که چه نوع از بتن اعمال ما را می تواند و ما به حل و فصل در بورس ایده است.” یکی از آبجوسازی cellarmen کریس Fangmeier یک فارغ التحصیل از Regis برنامه “بنابراین ما تا به حال این ارتباط وجود دارد” فورت اضافه می کند.

فورت می گوید نشانه های اولیه هستند که هر یک جایزه کمک هزینه تحصیلی خواهد شد در مورد $2500 به 5000 دلار در سال است. “اولین جایزه را به یک دانش آموز سال پس از ما به طور کامل تامین می شود که باید در سال تحصیلی 2021-22.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>