مترو, درخشش, اما تمیز کردن کاهش COVID-19 خطر است ؟

نیویورک (AP) — انبوه سیستم های حمل و نقل در سراسر جهان گرفته اند بی سابقه ای و گران قیمت — مراحل برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از جمله نیویورک خاموش کردن آن مترو یک شبه و تست قدرتمند لامپ ماوراء بنفش برای ضد عفونی کردن صندلی ها و کف.

تمیز کردن اقدامات تولید چیزی مسافران دیده نمی شود در حالی که یا احتمالا تا کنون: هزاران نفر از تازه پاک اتومبیل است که نگاه و احساس و حتی بوی تمیز…. اما کارشناسان می گویند کسانی که مراحل حل تنها بخشی از مشکل است و حمل و نقل به مقامات در حال مطالعه روش های پیشرفته تر که ممکن است روزی به صورت خودکار ضد عفونی کردن سیستم های حمل و نقل در سراسر ساعت.

مسکو مترو و یک اتوبوس شرکت در شانگهای تجربه با جوانه-کشتار نور ماوراء بنفش. سازمان در مجارستان و جمهوری چک تلاش کرده اند با استفاده از گاز ازن به عنوان ضد عفونی کننده. سیستم حمل و نقل عمومی در دالاس آزمایش خشک “مه پاش” سیستم و هنگ کنگ با استفاده از یک ربات است که اسپری محلول پراکسید هیدروژن بر اساس یک نظرسنجی بین المللی مهندسی و خدمات حرفه ای شرکت WSP.

در شیکاگو راه آهن ماشین تمیز هستند هر روز قبل از شروع سرویس و prowled در شب توسط خدمه پوشیدن کوله پشتی سبک سمپاش الکترواستاتیک است که پوشش تمامی سطوح داخلی با مواد ضد عفونی کننده.

همه که تمیز کردن می کند کاهش خطر ابتلا به ویروس, کارشناسان می گویند, اما منافع محدود هستند.

این ویروس انتقال عمدتا از طریق قطرات در هوا آن را “در همه جا و می تواند هیچ جا” گفت: Robyn Gershon بالینی استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک.

تمیز کردن یک ماشین قطار در نگهداری حیاط یک شبه و یا حتی در طول روز چندین بار به نیویورک حمل و نقل متروپولیتن می کند — ممکن است کمک به حمل و نقل کارکنان و یا مسافر گیر در محله های نزدیک با سرفه فرد است.

با پوشیدن یک ماسک صورت “را محافظت می کند ما بیشتر داشتن که کنترل در میان خودمان” جرشون گفت. “من فکر می کنم بقیه از آن است که واقعا بیشتر از این توهم که یک چیز کوچک به دلیل آن را با روان ما.”

پاتریک Warren MTA ارشد ایمنی افسر گفت: قدرت تهاجمی تمیز کردن و ضد عفونی شروع شد و در زمانی که مقامات بهداشت شد و هشدار داد که این ویروس می تواند به راحتی منتقل می شود از سطوح سخت — هدایت است که پس از تکامل به تاکید بیشتر بر برنامه انتقال.

“همانطور که می رود در علم می رود بنابراین آنچه که ما انجام می دهند” وارن گفت.

نیویورک مترو سیستم به طور معمول در خدمت بیش از 5 میلیون سواران در روز, اما ridership سقوط بیش از 90 درصد در اوج این بیماری همه گیر. همراه با کاهش درآمد در آن تلفات پل ها و تونل های MTA بینی همه گیر خواهد شد و هزینه این سازمان بیش از 10 میلیارد دلار از طریق سال آینده. تمیز کردن برنامه خواهد وزش نسیم تا هزینه صدها میلیون دلار بیش از آنچه MTA به طور معمول صرف رئیس پت Foye گفت: در بهار گذشته.

آن را به ارزش قیمت ؟ یک نظرسنجی از 1000 انبوه سواران حمل و نقل انجام شده توسط نیویورک-بر اساس گروه حمایت Tri-State حمل و نقل کمپین یافت که تمیز کردن صدر یک لیست از اقدامات مردم خواست قبل از آنها خواهد راحت احساس می کنید سوار جرم حمل و نقل دوباره.

“اما تا چه حد ما در حال حاضر ولخرجی یا veering بیش از حد به امنیت تئاتر؟” مدیر اجرایی نیک Sifuentes خواسته شده است.

دکتر دیوید برنر مدیر مرکز رادیولوژی تحقیقات در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا و مشاور برای MTA به نام نظافت “نه یک راه حل ایده آل, اما این یک راه حل است که در دسترس است.”

“من فکر می کنم آن افزایش ایمنی عمومی است زیرا به جای داشتن مداوم تجمع ویروس شما در حال رفتن به صفر هر روز” برنر گفت. “یک مقدار راه حل بهتر خواهد بود اگر شما می تواند به طور مداوم الودگی هوا در طول دوره از روز است.”

این احتمال ممکن است در افق. یک 2018 مطالعه و دیگری منتشر شده در این ماه که هر دو برنر کمک به, به این نتیجه رسیدند که سطوح پایین از نوع خاصی از نور ماوراء بنفش به نام دور-UVC نور می تواند منتشر می شود به طور مداوم در یک فضای محصور و کشتن برخی از اشکال انسان coronavirus به عنوان موثر به عنوان معمولی اشعه ماوراء بنفش نور — بدون اثرات مضر برای چشم و پوست است.

Far-UVC نور می تواند به ارائه یک سطح کاملا جدید برای حفاظت از مسافران و حمل و نقل کارکنان و اگر آن را نیز یافت می شود موثر در برابر ویروس است که باعث COVID-19. MTA است کاوش با استفاده از این تکنولوژی در آن مترو.

MTA در حال حاضر تست های مختلف در فرم از نور UV برای ضد عفونی کردن ماشین های مترو اما آن را تنها می توان در ایستگاه متری زمانی که اتومبیل در حال از خدمات به دلیل اثرات مضر بر انسان است. محدود برنامه آزمایشی در مورد هزینه $1 میلیون نفر است. مقامات گفته اند چه مقدار از آن را هزینه برای گسترش به کل سیستم. شیکاگو حمل و نقل اقتدار مقامات در حال انتظار برای نتایج حاصل از نیویورک برنامه آزمایشی برای دیدن اگر نور گزینه ای برای سیستم حمل و نقل.

فرد Maxik که شرکت Healthe باعث می شود دور-UVC نور سیستم های که در حال استفاده در ساختمان های اداری و مدارس هشدار داد که دور UVC نور است نه لزوما یک نوش دارو برای اضطراب, مترو سواران.

“هیچ تکنولوژی امروز ما در حال رفتن به کامل است. آن را برای رفتن به باید در رابطه با دیگر رفتارهای خوب,” او گفت:. “اما من فکر می کنم این بهترین چیزی است که ما داریم.”

وارن به نام دور-UVC “یک نوآوری بزرگ” اما افزود که چالش های لجستیکی از نصب آن را در سراسر قرن مترو سیستم توانمند است. او نمی خواهد حدس و گمان در آنچه آژانس تمیز کردن تلاش های ممکن است مانند یک سال از هم اکنون.

“این معادله است که هر کس می خواهد پاسخ به جمله ما,” او گفت و توضیح داد که آژانس وزن چه روش مقرون به صرفه و موثر است. “اگر ما نمی تواند تمیز و ضد عفونی سیستم است که اعتماد مشتریان ما در حال رفتن برای به دست آوردن مشتریان به عقب می آیند.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده کاتلین Foody در شیکاگو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>