U. T. I. C. A. هرگز می خواستم برای نوشتن این آهنگ در مورد خشونت پلیس

دنور رپ کامرون ماسون, نام U. T. I. C. A. (غیر قابل انکار Illest گربه در اطراف) نمی خواهم به بحث در مورد جدید خود را تنها “مشکل است.” او نمی خواست به قلم آن است. او نمی خواهید آن را به اشتراک بگذارید. او حتی باز می شود مسیر تصدیق کرد که او بخواهد او را به آن را.

“مشکل” — یک مسیر انحرافی از باشگاه پسند سرودهای ماسون کاهش یافته است بیش از گذشته پانزده سال است که در مورد افغانستان به خصوص قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

“این یک تراژدی وحشتناک,” میسون می گوید. “من نباید به نوشتن این نوع آهنگ ها.”

هنوز هم او منتشر شد “مشکل” آهنگ او نوشت: در اوایل ماه ژوئن پس از پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در دنور.

“وقتی که من بیدار شد صبح که من می دانستم که من می خواستم برای نوشتن اما این ایده که مایل به نوشتن برخی از جاذب هیپ هاپ آهنگ…فقط برخی از کلی هیپ هاپ…اون به من حق” او به یاد می آورد. “من می دانستم که من تا به حال چیزی برای گفتن و من می دانستم که من نیاز به استفاده از چه پلت فرم من به صدای به نظر من. من فقط می دانستم که یک آهنگ مانند این ضروری بود.”

آماده به رکورد او محکم بودجه خود را خریداری و ضرب و شتم از قزاقستان مبتنی بر تولید پاندورا Nightz. شعر و موسیقی بودند مطابقت کامل او می گوید و در اوایل این ماه او قرار داده و از این مسیر است.

این اولین بار نیست که میسون در مورد استفاده از فکر های هیپ هاپ برای پاسخ به خشونت های پلیس. بازگشت در سال 2014 زمانی که او در خیابان ها در اعتراض به کشته شدن اریک گارنر رپر فکر تولید یک شبیه آهنگ اما می گوید که او نمی باید آن را در او را.

در حال حاضر او در این نمایش ها به عنوان تعهد اخلاقی از هر نوازنده به صحبت کردن در مورد مسائل که مهم است. هیپ-هاپ است مستند در طبیعت به او می گوید. بهترین نوع تواریخ چه اتفاقی می افتد — خوب و بد.

“به عنوان یک هنرمند شما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم مجبور به چیزی می گویند” میسون توضیح می دهد. “شما می توانید رفتن به یک اعتراض و بیان خود را دارد و اگر شما وسیله ای برای گسترش چگونه شما احساس می کنید و خود را گسترش رسیدن به آن را وظیفه خود را به عنوان یک هنرمند است.”

هفته گذشته از اعتراضات گسترده آغاز شده در این کشور بیش از فلوید مرگ است. یک تعداد انگشت شماری از اصلاحات وعده داده شده; کلرادو مقننه و حتی تصویب یک لایحه بزرگ. هنوز میسون معتقد است که مردم نیاز به فشار در دستور کار و تقاضا بیشتر تغییر و نوازندگان در یک موقعیت خوب برای نگه داشتن انرژی در رفتن.

“من احساس می کنم که ما اجازه دهید تا” او نگرانی. “همه چیز را خوب و یا هر چیزی شبیه به آن. ما هنوز هم نیاز به رسیدگی به آن است. ما جورج فلوید ما Breonna تیلور. ما الیاس McClain. وجود دارد بسیاری از مردم که این اتفاق می افتد به.”

Mason که در Utica خیابان (که او از کجا رپ moniker) در Mar لی محله در جنوب دنور و با حضور کندی دبیرستان بوده رپ از او پانزده ساله بود. در حال حاضر 33 او صرف سال در یک روز-باز-کردن-دوباره حرفه ای. آخرین آلبوم بیرون آمد و شش سال پیش و به او می گوید که او نیاز به COVID-19 shutdown — که آهسته و برنامه کار خود را به عنوان یک مدیر خوب شیمی داروخانه — برای پیدا کردن زمان برای انتشار آلبوم جدید خود, بد, که, کاهش یافته است, در جولای 3.

“من قادر به نشستن و زنده شدن تا چیز چرا که بیشتر از آن زمان مشغول به کار هستم و تمام این چیزهایی که بین زندگی شخصی و حرفه ای. موسیقی تا به حال به صندلی عقب,” او می گوید.

بیمار مجموعه ای از آهنگ های پر از مباهات و پهلوانان این نوع موسیقی ماسون خودداری از زمانی که نوشتن “مشکل است.”

“من قطره موسیقی در زندگی من از آن و در پایان روز, مهم نیست که چگونه موسیقی من آرمان من را واقعا دوست دارم برای ایجاد موسیقی,” او می گوید. “من همیشه رفتن به قرار دادن موسیقی و من همیشه تلاش می شود — تا آنجا که هیپ هاپ را نگران — من قطعا می خواهید به یکی از نام اینجا است که مردم به یاد داشته باشید در دراز مدت و من امیدوارم که برای به من رسیدن به ایران است.”

دنور صحنه هیپ هاپ رشد کرده است بیش از پنج سال گذشته و ماسون فکر می کند با کیفیت از موسیقی نیز در حال افزایش است. “رشد قبل از من تا به حال هیچ موسیقی, آرمان, من به یاد داشته باشید چیدن هنرمندان محلی,” او می گوید. “Nyke Nitti تا به حال یک CD و در مدرسه, من می دانستم که مردمی در حال رشد بودند که خواهر یا برادر از برخی از هنرمندان. من دیده ام این صحنه تکامل بسیار است.

“برخی از این هنرمندان حفظ خود در قدرت ماندن و این چیزی است که من درود می فرستم آنها را کنید و سعی کنید برای تمرین خودم” او می افزاید. “این در مورد قرار دادن موسیقی با کیفیت. من احساس می کنم…واقعا وجود دارد تمرکز بر قرار دادن موسیقی با کیفیت و ساخت موسیقی است که می تواند در این آزمون از زمان بیشتر از فقط تلاش برای ماندن مربوطه و قرار دادن تنها پس از تک و پروژه پس از پروژه. من احساس می کنم مثل مردمی در نظر گرفتن زمان خود را با موسیقی خود را و تلاش برای ایجاد چیزهایی که گذشته است.”

و از طریق آن همه دنور هیپ هاپ صحنه متمرکز شده سوق دادن جنبش به توقف خشونت های پلیس. این یک روند است که ماسون امید همچنان ادامه دارد.

“آن را سرد به بازدید و باشگاه bangers” او اذعان می کند “اما در برخی از نقطه شما متوجه آن را تقریبا بی احترامی به یک پیام و سعی در گسترش آن است.”

و حتی هر چند هفته که گذشت از تظاهرات در زمان بیش از جهان او معتقد است که در حال حاضر زمان برای ماندن مشغول اند.

“ما نمی توانیم اجازه دهید آن می میرند چرا که زمان گذشت و زندگی می رود,” او می گوید. “اینجا جایی است که این پیام های از دست رفته زمانی که ما نمی بر روی آن باقی بماند.”

شنیدن “مشکل” و بیشتر از U. T. I. C. A. در soundcloud.com/uticasme.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de