مهلت فوری روش های بین المللی برای دانشجویان مبارزه برای اقامت در ایالات متحده

با یک مهلت فوری نزدیک شدن به چهارشنبه کالیفرنیا سه عمومی سیستم آموزش عالی قرار داده اند جمعی خود را به زور به مبارزه قانونی برای جلوگیری از مهاجرت فدرال مقامات از ممنوعیت دانشجویان خارجی از ایالات متحده اگر آنها را تنها دوره های آنلاین در این پاییز.

دو جداگانه پرونده های حقوقی توسط دانشگاه کالیفرنیا و دولت Atty. ژنرال خاویر بکررا با ایالت کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا و کالج ها قرار داده اند برتر کشور تحقیقات عمومی دانشگاه و دو تن از بزرگ ترین سیستم های آموزش عالی در پشت تلاش برای جلوگیری فدرال سفارش. ترکیب آنها آموزش نزدیک به 3 میلیون دانش آموز.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک صادر جولای 6 بخشنامه که نیاز به دانشجویان بین المللی در نظر گرفتن تنها کلاس های آنلاین به خروج از کشور و ممنوعیت ویزا از بودن صادر شده برای دانشجویان جدید با شبیه همه-دوره آنلاین برنامه.

تحت سیاست های دانشگاه است که در حال برنامه ریزی به طور کامل آنلاین آموزش این سقوط باید یک تجدید نظر در برنامه ریزی برای حضوری دوره های آموزشی برای دانشجویان بین المللی توسط چهار شنبه. کسانی که برنامه ریزی ترکیبی از آنلاین و کلاس های حضوری باید انجام دهید تا توسط Aug. 4. سه کالیفرنیا سیستم های که در دانشگاه ها مختلف برنامه ریزی سقوط دوره به همه یا بیشتر آنلاین می گویند مهلت تقریبا غیر ممکن است برای دیدار با.

تبلیغات

دیگر پرونده های حقوقی واصل شده اند توسط دانشگاه فنی ماساچوست و دانشگاه هاروارد با 180 کالج ها و دانشگاه ها به پیوستن به کوتاهی amicus و هفت بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در USC UC ایروین و UCLA. روز دوشنبه USC و 19 غربی کالج ها و دانشگاه ها در زمینه یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه.

دانشگاه کالیفرنیا در زمینه آن طرح دعوی در دادگاه فدرال در اواخر روز جمعه در منطقه شمال کالیفرنیا با این استدلال که فدرال بخشنامه را نابود تقریبا 37,500 دانشجویان بین المللی که به مطالعه در دانشگاه UC. در این بخشنامه همچنین می تواند به خطر اندازد UC تحقیقات و مانع از آموزش, از آنجا که اکثر آموزش دستیاران در حال دانشجویان تحصیلات تکمیلی بسیاری از آنها از کشورهای دیگر به طرح دعوی در دادگاه ادعا.

در UC برکلی به عنوان مثال 29 درصد از همه دانش آموزان فارغ التحصیل و در حدود 50 ٪ از تمام مهندسی دانشجویان تحصیلات تکمیلی می تواند مجبور به ترک کشور مگر اینکه آنها را در کلاس های حضوری. در UCLA یکی از پنج دانش آموزان فارغ التحصیل از کشورهای دیگر هستند.

“یخ تصمیم نمایش سنگدلانه بی توجهی به دانش آموزان خواهد بود که مجبور به بازگشت به شلوغ کلاس های درس و دانشکده ها — به خصوص مسن دانشکده به آنها COVID-19 شمار بیشتری از ریسک سپرده به همان سرنوشت” طرح دعوی در دادگاه می گوید. “و به زور چنین بازگشایی زمانی که نه دانشجویان و نه دانشگاه ها باید زمان کافی برای واکنش نشان می دهند و یا به آدرس های اضافی خطرات به سلامت و ایمنی از جوامع خود ایجاد هرج و مرج و تنها باعث افزایش خطر گسترش COVID-19 ویروس.”

تبلیغات

علاوه بر از دست دادن هزاران نفر از دانشجویان بین المللی که پرداخت کامل شهریه را تا حد زیادی از آسیب دانشگاه امور مالی و توانایی استفاده از درآمد برای کمک های مالی برای کالیفرنیا به طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند.

دوم طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط بکررا در منطقه شمال در روز پنج شنبه اشاره کرد که فدرال بخشنامه را “فوری و جبران ناپذیر” آسیب به دولت و موسسات آموزشی. 115-دانشگاه دولتی کالج سیستم میزبان 21,754 دانشجویان بین المللی و 23-پردیس Cal State سیستم پیش بینی کرده بود سقوط ثبت نام 10,300 دانش آموزان از خارج از کشور است.

یخ سخنگوی کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار دادخواهی.

هر دو دعاوی استدلال می کنند که یخ بخشنامه شد “خودسرانه و هوس باز” در تخلف از قانون مراحل اداری. آنها ادعا می کنند که مقامات صادر سفارش ناگهان با هیچ خاص هشدار و یا فرصت برای اظهار نظر عمومی و موفق به ارائه یک توضیح استدلال به آن و یا در نظر گرفتن ویران کردن آن را ایجاد کنید.

تبلیغات

قوانین مهاجرت به طور کلی نیاز است که دانشجویان بین المللی می توانید بیش از یک کلاس یا سه اعتبار آنلاین به منظور واجد شرایط برای ویزا. یخ برداشته است که حکومت مارس 13, زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد شیوع کروناویروس ملی اضطراری و اجازه داد تا دانش آموزان به ماندن و حتی اگر خود را به کلاس رفت و به طور کامل آنلاین. اما مقامات اداره مهاجرت تغییر کرده البته با نظم جدید است.

UC طرح دعوی در دادگاه اشاره می کند که دانشجویان بین المللی ممکن است قادر به ادامه تحصیلات خود را از کشورهای خود به دلیل زمان منطقه تفاوت دسترسی به اینترنت و موانع دیگر.

UC دانش آموزان از سوریه و سومالی و یمن مثلا در صورت جنگ داخلی و مداوم انسان دوستانه بحران است که می تواند دسترسی به اینترنت و مطالعه “اما غیر ممکن است.” کسانی که از اتیوپی خواهد بود مانع توسط دولت فعلی تعلیق دسترسی به اینترنت است. حداقل یک دانش آموز سرپل از کره شمالی “یک کشور بدنام خود را برای سرکوب شهروندان خود و جلوگیری از جریان آزاد اطلاعات” که در آن به دنبال آموزش و پرورش ممکن است آنها را در معرض خطر شخصی طرح دعوی در دادگاه ادعا میکند.

“تحت هر شرایط و شیوه و ناگهانی که یخ را اعلام کرد و در نظر دارد به پیاده سازی سیاست جدید خواهد بود تکان دهنده در یک سیستم است که قهرمانان حاکمیت قانون و ورودی عمومی در سازمان قوانین قبل از آنها در حال نهایی شدن” طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند. “که در مورد چهره می آید در برابر پس زمینه از وخیم تر شدن بحران بهداشت عمومی در این کشور باعث می شود آن را نه تنها غیر قانونی بلکه بی رحمانه و خطرناک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de