نمایش در روابط در حالت بدتر به عنوان بیشتر سفیده تشخیص واقعیت از تبعیض بررسی نشان می دهد

کالیفرنیا از ديدگاه روابط در دولت منتقل کرده اند به طور چشمگیری از بهار با منظره ایالت پس از رشد قابل توجهی gloomier از آنها پنج ماه پیش با توجه به جدید ایالت نظرسنجی.

این نظر سنجی که مقایسه آن با نتایج مشابه نظرسنجی انجام شده در ماه فوریه ارائه می دهد یک قبل و بعد از نگاهی به چگونگی کالیفرنیا نگرش منتقل کرده اند پس از شیوع کروناویروس جورج فلوید مرگ و در سراسر کشور تظاهرات که در گرفت.

برخی از 54 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که روابط بین افراد مختلف با نژادها و اقوام در کالیفرنیا شد فقط عادلانه یا فقیر یک چشم انداز مثبت از 13 امتیاز از فوریه. تعداد کالیفرنیا بزرگسالانی که روابط عالی بود یا خوب کاهش یافته و از 57 درصد به 44 درصد نظرسنجی ها یافت می شود. تغییر این نظرسنجی نشان داد رخ داده در سراسر نژادی و قومی در گروه نسبتا برابر با اعداد.

سفید کالیفرنیا در حال حاضر بسیار بیشتر از آنها در اوایل سال جاری به می گویند که سیاه پوستان, Latinos و آسیایی هستند “غالبا” تبعیض. این چشم انداز مثبت می آید به عنوان داده ها نشان داده اند که این ویروس به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین در جوامع و منجر به یک انفجار در ضد آسیایی, نفرت حوادث گفت: پل Ong مدیر UCLA مرکز محله دانش بود که نه درگیر در این نظرسنجی.

تبلیغات

“اثرات به طور نامنظم توزیع شده — که آیا ما در حال صحبت کردن در مورد سلامت که آیا ما در حال صحبت کردن در اشتغال و یا ثبات یا منفی نژادی برخورد” Ong گفت. “تحت COVID-19 کسانی که همه چیز تبدیل شده اند بسیار بیشتر قابل مشاهده است و خیلی عمیق تر است.”

این نظرسنجی همچنین نشان داد که پاسخ دهندگان نسبت به افزایش تنش های اخیر تظاهرات بیش از نژاد و عدالت اجتماعی است.

بر خلاف اکثر کالیفرنیا 55 درصد بر این باورند که تظاهرات بیش از مرگ و میر ناشی از فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و دیگران آورده اند و مردم در این دولت هم به جای تقسیم آنها را بیشتر از هم جدا. کثرت از پاسخ دهندگان توصیف اعتراضات به عنوان “توجیه” و “تاثیرگذار” در 31% اما همچنین به عنوان “خشونت” و “خطرناک” — 30% و 28% بود.

“دسته بندی نیست و لازم نیست که متقابلا منحصر به فرد” گفت: درو لیبرمن معاون ارشد رئیس جمهور در استراتژی 360, رای گیری و شرکت تحقیقاتی که انجام شده به بررسی.

با توجه به بررسی 67 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها به صورت مکرر تبعیض در کالیفرنیا است. و اگر چه این نظرسنجی نشان می دهد که سفید پوستان تبدیل شده اند بیشتر احتمال دارد به اذعان تبعیض علیه مردم رنگ آن را ثبت یک روند در افزایش بخشی از سفیده که اظهار داشت که مردم با تبعیض مواجه هستند و تعداد سفیده که خود را هویت نژادی است “بسیار مهم” به آنها. هر دو این اعداد بالا رفته به خصوص در میان جمهوری خواهان و تهمت حامیان.

تبلیغات

پاسخ دهندگان در زمان حاضر در کالیفرنیا جامعه نظرسنجی از 26 ژوئن تا ژوئیه 6. بررسی راه اندازی شد توسط مرکز آمریکایی های آسیایی تبار آمریکا برای توانمندسازی Hispanas سازمان یافته برای برابری سیاسی و لس آنجلس شهری لیگ در مشاوره با بار. استراتژی 360 نظرسنجی 1,184 بالغ شهروندان است. حاشیه خطای نمونه گیری است 3 درصد است.

علاوه بر در نظر گرفتن نبض مسابقه در پی در سراسر کشور تظاهرات نظرسنجی نیز در معرض این شیوه ای است که در آن COVID-19 pandemic “رنگ همه چیز است که رفتن در حال حاضر” لیبرمن اضافه شده است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که اکثریت کالیفرنیا بر این باورند پلیس درمان سیاه مردم ناعادلانه و درک نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون — یک سوال بود که بخشی از فوریه بررسی. پاسخ دهندگان بیشتر تقسیم می شود که چگونه پلیس درمان Latinos (46 درصد معتقدند Latinos درمان نسبتا در حالی که 48 درصد اعتقاد آنها ناعادلانه رفتار) و بر این باورند که پلیس در درمان سیاه و سفیده عمدتا نسبتا.

و در حالی که تقریبا تمام کسانی که در نظر سنجی پشتیبانی پلیس اصلاحات کالیفرنیا تقسیم می شوند که در آن اصلاحات آنها پشتیبانی می کند. برخی از 6 درصد خواهد لغو ادارات پلیس و تغییر آنها بودجه و مسئولیت به سازمان های دیگر در حالی که 12 درصد را بخش به عنوان آنها هستند و اطمینان دارند که این تجهیزات و کمک های مالی آنها نیاز به انجام کارهای خود را به درستی.

تبلیغات

یکی دیگر 45% پشتیبانی اضافی پاسخگویی و آموزش و 32 درصد را بیشتر به انتقال بخش قابل توجهی از بودجه پلیس و مسئولیت به سازمان های دیگر در حالی که حفظ نقش خود را در دست زدن به جرم و جنایت خشونت آمیز.

“ما با آن روبرو هستیم بسیاری از این گفتگو نمی کند چرا که آنها جدید است اما به دلیل محیط زیست” گفت: هلن تورس, مدیر اجرایی امید است. “وجود دارد بزرگ نژادی و نابرابری در جوامع ما و جامعه ما و است که باعث ایجاد نا امیدی در سراسر هیئت مدیره.”

داده ها نشان می دهد قابل توجهی از شکاف نژادی در پلیس اصلاحات با پاسخ دهندگان به احتمال زیاد به نفع تغییر بودجه و مسئولیت های دور از پلیس و سفیده به احتمال زیاد حداقل به تایید چنین اصلاحات عمده.

فقط بیش از 45 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها خواهد شیفت بودجه به دور از پلیس در حالی که 34 درصد از Latinos و 28 درصد از سفید پوستان احساس می کنید که راه.

تبلیغات

پلیس اصلاحات “است که در قلب بسیاری از بحث های که در حال رفتن گفت:” مایکل لاوسون رئیس جمهور از لس آنجلس شهری لیگ.

“این است که در هسته از چه Black Lives Matter خواستار است و یک بخش ضروری از حرکت رو به جلو” لاوسون گفت. “شده اند وجود دارد بحث رفتن به رادنی کینگ وضعیت. این است که ادامه آن.”

سیل اخیر پلیس قتل غیر مسلح آمریکایی های سیاه و سفید و متعاقب آن تظاهرات نیز منجر به تغییر در برداشت در تبعیض Lawson اضافه شده است.

“دید مردم ایستاده در خیابان و گفت:” به اندازه کافی به اندازه کافی است یک تغییر بزرگ” او گفت:. “چیزی است که وجود دارد متفاوت است. سوزن منتقل شده است.”

تبلیغات

در مقایسه با ماه فوریه سفید پاسخ دهندگان 18 امتیاز بیشتر احتمال دارد به اعتقاد سیاه آمریکایی ها تبعیض غالبا (از 22 درصد گفت: به عنوان مقدار در ماه فوریه به 40%), 10 امتیاز بیشتر احتمال دارد به این باور Latinos مورد تبعیض هستند غالبا (از 22 درصد به 32 درصد) و 13 امتیاز بیشتر احتمال دارد به این باور آسیایی مورد تبعیض هستند غالبا (از 7% تا 20%).

وجود دارد “در ادامه سلسله مراتب” است که در آن پاسخ دهندگان به درک سیاه آمریکایی ها بود و بیشتر تحت تاثیر تبعیض به دنبال لاتین تبار و آمریکایی های آسیایی تبار Ong اشاره کرد.

چارلی وو صندلی هیئت مدیره شود گفت: این مهم برای کالیفرنیا به درک که آمریکایی های آسیایی تبار هستند نیز تبعیض.

“مردم نیاز به آگاهی از چالش های عصر ما” وو گفت. “واقعیت این است که کالیفرنیا [در حال حاضر] تشخیص آسیایی آمریکایی ها نه تنها در جا به عنوان مدل اقلیت بلکه در حال تبعیض و چالش مواجه … که بزرگ پیشرفت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>