ویسکانسین دموکرات مطرح رکورد بالا $10M بیش از 3 ماه

MADISON, Wis. (AP) — ویسکانسین حزب دموکرات روز سه شنبه گفت که آن مطرح شده پول بیشتر بین ماه های آوریل و ژوئن بیش از دیگر دوره سه ماه در دولت سابقه ای برای تقویت خود در این حساب بانکی به شدت مورد اعتراض ریاست جمهوری در میدان نبرد دولت است.

دموکرات ها مطرح شده 10 میلیون دلار در طول سه ماهه دوم سال ترک آنها را با 12 میلیون دلار پول نقد در دست با انتخابات ماه نوامبر فقط پنج ماه دور, حزب, سخنگوی کورتنی Beyer گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ویسکانسین توسط کمتر از 23,000 آرا در سال 2016 و دولت باقی مانده است و تمرکز برای هر دو او و حزب دموکرات جو بایدن ‘s مبارزات این سال است. نظرسنجی های اخیر نشان داده اند بایدن با سرب اما انتخابات چهار سال پیش نیز نشان داد حزب دموکرات هیلاری کلینتون پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در این نقطه است.

در علاوه بر این به تلاش برای برنده شدن در این دولت برای بایدن دموکرات ویسکانسین نیز کار را برای جلوگیری از جمهوریخواهان از پیروزی سه کرسی در هر دو مجلس سنا دولت و مجلس برای به دست آوردن حق وتو-اثبات اکثریت. اگر خواهان انجام دهید که آنها را دور از قدرت دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers به وتوی لوایح تصویب آنها از جمله قوه مقننه و کنگره منطقه نقشه است که باید دوباره ترسیم در سال آینده پس از سرشماری.

یک سخنگوی حزب جمهوری خواه ویسکانسین را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال اظهار نظر در حزب دموکرات جمع آوری کمک های مالی بالغ که احزاب و نامزدها بود به گزارش روز شنبه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de