پذیرش رسوایی: ساحل نیوپورت در جامعه محکوم به پنج سال زندان

یک ساحل نیوپورت در جامعه بستری پرداخت $9,000 برای conspirator به پسرش آنلاین دوره های آموزشی در دانشگاه جورج تاون محکوم شد روز شنبه به مدت پنج هفته در زندان است.

کارن Littlefair نیز به دستور آمریکا در منطقه قاضی آلیسون S. Burroughs به پرداخت $209,000 خوب و خدمت به 300 ساعت خدمت به جامعه است.

Littlefair, 57 شد 18 پدر و مادر محکوم و 16 روانه زندان برای توطئه با ویلیام “ریک” خواننده یک نیوپورت بیچ پذیرش کالج مشاور که برای یک دهه تقلب در آزمون های استاندارد و رشوه مربیان کالج و سپس با کمک ماموران فدرال باز کردن این طرح و بدام انداختن او co-توطئه گران در تلاش برای کاهش احتمالی خود را حکم زندان.

خواننده که التماس گناه به چهار جنایات در ماه مارس گذشته هنوز به اعدام محکوم شد.

تبلیغات

در سال 2017 پس از جورج تاون قرار می گیرد Littlefair پسر در دانشگاه مشروط شدن Littlefair و خواننده به توافق باید کارکنان خود را به پسرش آنلاین دوره های آموزشی برای او Eric S. روزن دستیار آمریکا وکیل نوشت: در صدور حکم ضبط خبرنگاری.

در ازای $9,000 خواننده کارکنان تکمیل چهار دوره در Littlefair پسر نام. زمانی که خواننده صورتحساب او 3000 $برای یکی از کلاس های Littlefair درخواست تخفیف و گفت: “درجه یک C و تجربه یک کابوس بود.”

خواننده نمی تکان دادن. آن “یک کابوس برای همه,” او نوشت.

Littlefair وکیل Kenneth B. جولیان خواسته Burroughs یدکی مشتری خود را زندان و مجازات او در عوض با مشروط شدن. پسر او استعفا داد و از “کار ایده آل” در وزارت خزانه داری ایالات متحده خود جورج تاون درجه لغو شده است و Littlefair خانواده هر طور شده humiliated, جولیان نوشت: در صدور حکم ضبط خبرنگاری.

تبلیغات

“نفرین از حمل در اطراف یک اعتقاد جنایت قابل مجازات و عامل بازدارنده ای است که به ترویج احترام به قانون” او گفت:.

وکلای دولت به دنبال چهار ماه حبس برای Littlefair استدلال او در چندین تقلب نه فقط یکی که درگیر یک شخص ثالث در نظر گرفتن پسرش کلاس های آنلاین. در حالی که Littlefair تنها بستری برای این طرح در درخواست توافق روزن گفت: دولت شواهدی وجود دارد که علامت Riddell خواننده را در دانشگاه هاروارد تحصیل همدست با استفاده از یک ID جعلی به عمل امتحان Littlefair را در سال 2011, بلند کردن مرد جوان نمره هشت امتیاز.

Littlefair میزبانی جمع آوری اعانه برای حزب جمهوری خواه سیاستمداران از جمله جب بوش و کوین مک کارتی در جزیره لیدو صفحه اصلی.

جولیان گفت: “صفر شواهد” که Littlefair می دانست و یا در زمان ، او اشاره کرد که دولت تصمیم به اتهام Littlefair با جرم و در عین حال مطرح شده آن را به استدلال می کنند برای یک دیگر حکم. “نباید دم که شوخ طبع سگ,” او نوشت.

تبلیغات

در عین حال Littlefair را خالی جرم نیست, محدود به تقلب در عمل روزن نوشت. Littlefair ساخته شده $200,000 کمک مالی به جورج تاون تیم تنیس که محققان بر این باورند ساخته شده بود “در ازای داشتن مربی تنیس, گوردون ارنست تسلیم ورزشی, استخدام, نقطه,” او گفت:.

ارنست متهم است که از لغزش حدود ده فرزندان خواننده مشتریان به جورج تاون با تعیین آنها به عنوان تنیس استخدام در ازای شش رقم رشوه. او التماس کرد گناه نیست به توطئه برای ارتکاب racketeering, تقلب و رشوه خواری.

اگر چه ارنست نمی به طور رسمی تعیین Littlefair را به عنوان یک تنیس جذب پسر نرم افزار توضیح داده شده او به دروغ به عنوان نخبگان تنیس که بازی شش ساعت در هفته بود و بسیار رتبه در سطح محلی و منطقه ای در سطح روزن گفت.

جولیان Littlefair وکیل گفت: او نمی دانست که او پسر بود که به بستری جورج تاون از طریق برنامه تنیس و خواننده به او گفت که او صرفا “دوستان” با ارنست. او فرستاده شده را نرم افزار به جورج تاون بدون Littlefair بررسی آن جولیان اضافه شده است.

تبلیغات

در مقاله گنجانده شده در این نرم افزار که دادستان پرونده در دادگاه Littlefair پسر نوشت: “پدر و مادر من آنقدر overzealous مانند بسیاری دیگر از والدین به دلیل آنها می دانستند تنیس شد یک وسیله نقلیه به یاد بگیرند که چگونه به رقابت و سالم عمر فعالیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>